Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1733 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1576) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka budowlana Szczęsne
Szczęsne · Działka budowlana · 3003 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
67 zł / m²

Działka Szczęsne na sprzedaż bezpośrednio
dodano wczoraj

Krzywe · Działka rekreacyjna · 4003 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
25 zł / m²

Działka Krzywe na sprzedaż bezpośrednio
Cena do negocjacji!!!... dodano wczoraj

Frednowy · Działka rolna · 400000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł

Działka Frednowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty okolo40 ha we Frednowych i okolicach. 42 000 za ha. Telefon 500102031... dodano wczoraj

Nowa Wieś, ul. Bursztynowa · Działka budowlana · 1232 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
57 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Witam,sprzedam działkę o nr 232/31 o powierzchni 1232 m w Nowej Wsi kolo Iławy ulica Bursztynowa.Więcej info pod nr tel.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Młynowo
Młynowo · Działka budowlana · 3687 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
294 960 zł
80 zł / m²

Działka Młynowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż działkę w Młynowie o powierzchni 3 687 m2 z warunkami zabudowy na cztery domy mieszkalne (tak jak na zdjęciu trzecim) z decyzji Wójta Gminy Mrągowo. Działka znajduje się na przedmieściach Mrągowa, dojazd do działki drogą asfaltową. W pobliżu przystanek autobusowy, Hotel Mercure oraz plaża. W sąsiedztwie znajdują się nowo powstałe zabudowania. Również w pobliżu znajduje się sieć uzbrojenia terenu. Zapraszam do oglądania. Więcej informacji pod telefonem.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Kleszczewo-Osada
Kleszczewo-Osada · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
100 zł / m²

Działka Kleszczewo-Osada na sprzedaż bezpośrednio
Pięknie położona działka rekreacyjno-budowlana o pow. 2000 m², w miejscowości Kleszczewo-Osada (warmińsko-mazurskie ) Niewielka odległość od jeziora Niegocin, teren niedotykany powodziami. Okolica malownicza i obfitująca w zwierzynę. Główne atuty nieruchomości : - niewielka odległość od jeziora - niewielka odległość od dużego lasu - bardzo dobry dojazd do działki - cicha i spokojna okolica - bardzo dobre nasłonecznienie sprzyja miłemu wypoczynkowi - atrakcyjna miejscowość turyst... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Jagodne Małe
Jagodne Małe · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
100 zł / m²

Działka Jagodne Małe na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjno-budowlana nad jeziorem Jagodnym (warmińsko-maz.) Pięknie położona działka rekreacyjno-budowlana o pow. 1300 m², w miejscowości Jagodne Małe. Niewielka odległość od jeziora Jagodne, teren niedotykany powodziami. Okolica malownicza i obfitująca w zwierzynę. Główne atuty nieruchomości : - niewielka odległość od jeziora - niewielka odległość od dużego lasu - bardzo dobry dojazd do działki - cicha i spokojna okolica - bardzo dobre nasłonecznienie sprzyja miłemu ... dodano przedwczoraj

Działka rolna Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · Działka rolna · 5623 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 591 zł
17 zł / m²

Działka Kamionek Wielki na sprzedaż
Działka w Kamionku Wielkim. Główne atuty nieruchomości: o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem o prestiżowy adres Działka rolna. Działka w malowniczej miejscowości z widokiem na Zalew Wiślany. Działka posiada warunki zabudowy a także podprowadzony prąd. ... 6 dni temu

Działka rolna Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · Działka rolna · 1622 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
27 zł / m²

Działka Kamionek Wielki na sprzedaż
Działka w świetnej lokalizacji. Główne atuty nieruchomości: o prestiżowa lokalizacja o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem Działka rolna. Działka znajduje się 100 m od Zalewu Wiślanego przy drodze wojewódzkiej. Działka z kanalizacją i mediami.Głównym atutem działki jest lokalizacja - cicha, spokojna lokalizacja ... 6 dni temu

Działka rolna Kamionek Wielki
Kamionek Wielki · Działka rolna · 11300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
192 100 zł
17 zł / m²

Działka Kamionek Wielki na sprzedaż
Działka w Kamionku Wielkim. Główne atuty nieruchomości: o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem o prestiżowy adres Działka rolna. Działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z pięknym widokiem na Zalew Wiślany. ... 6 dni temu

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.