Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1644 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1495) oraz niepowtarzające się oferty agencji (149).

Działka rolno-budowlana Czarkowy Grąd
Czarkowy Grąd · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
12 zł / m²

Działka Czarkowy Grąd na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę rolną z możliwością zabudowy w miejscowości Czarkowy Grąd 8 km. od Szczytna. Działka znajduje się w pobliżu lasu, w spokojnym i wyciszonym miejscu. Sąsiednia działka zabudowana, woda i prąd znajdują się przy działce. Więcej info. pod numerem telefonu. Na sprzedanie mam również działkę na koloni Czarkowy Grąd cena 15 000 tyś.... dodane dzisiaj

Działka rolna Kabikiejmy
Kabikiejmy · Działka rolna · 195530 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
782 120 zł
4 zł / m²

Działka Kabikiejmy na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość rolna położona między dwiema miejscowościami Sętal i Kabikiejmy. Z jednej strony otoczona starym bukowym lasem, z drugiej nieużytek z rozlewiskiem (staw). W środku zagajnik drzew z pozostałościami siedliska warmińskiego. Na nieruchomości uzdrożniony został drenaż. Nieruchomość zarośnięta była świerkami srebrnymi i pospolitymi z przeznaczeniem na choinki. Utrzymywana w wysokiej kulturze - regularnie odchwaszczana i koszona. W sąsiedztwie jezioro, domy jednorodzinne, agroturysty... dodane dzisiaj

Działka budowlana Parleza Wielka
Parleza Wielka · Działka budowlana · 1902 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
13 zł / m²

Działka Parleza Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną koło Biskupca ( Parleza Wielka) działka posiada warunki zabudowy oraz miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego bardzo dobry dojazd do działki. Odległość od Biskupca około 4-5 km nowa droga asfaltowa. Więcej informacji udzielę telefonicznie.... dodane dzisiaj

Działka rekreacyjna Dury
Dury · Działka rekreacyjna · 350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 500 zł
41 zł / m²

Działka Dury na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedaż ogrodek dzialkowy o powierzchni 3,5 Ara, mieszczący sie na terenie ogrodów dzialkowych w m. DURY 3 km od Morąga. Dzialka polozona jest na skraju lasu przy bramie Nr 2 z dala od drogi Morąg- Kretowiny. Na terenie działki znajduje sie wiele nasadzeń typu iglaki, drzewka jabłoń, śliwa, krzewy porzeczki czarnej, krzewy porzeczki czerwonej, maliny. Działka w pełni zagospodarowana, gotowa do wypoczynku od zaraz. Poza trawa wydzielony jest takze maly ogrodek warzywny oraz... dodano wczoraj

Działka rolno-budowlana Sętal
Sętal · Działka rolno-budowlana · 7100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
22 zł / m²

Działka Sętal na sprzedaż bezpośrednio
dodano wczoraj

Działka budowlana Wilkasy
Wilkasy · Działka budowlana · 3191 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 280 zł
80 zł / m²

Działka Wilkasy na sprzedaż bezpośrednio
Dwie działki sprzedawane razem z warunkami zabudowy mieszkalno-usługowymi. Status gruntu: Ł, Ps klasa V i IV - wymaga jedynie aktualizacji na działki budowlane zgodnie wydanymi warunkami zabudowy. Każda z działek posiada własną księgę wieczystą. W drodze media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Powierzchnia: 0,1595 ha i 0,1596 ha, łącznie 0,3191 ha Lokalizacja: miejscowość turystyczna Wilkasy, gmina Giżycko, szlak Wielkich Jezior Mazurskich, w sąsiedztwie działek o zabudowie jednorodz... dodano przedwczoraj

Działka leśna Piotrkowo
Piotrkowo · Działka leśna · 32500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
4 zł / m²

Działka Piotrkowo na sprzedaż bezpośrednio
Las, olcha, brzoza. Wiek 25-35 lat. Blisko jeziora. Cena do negocjacji... dodano przedwczoraj

Działka Cerkiewnik
Cerkiewnik · 27100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
10 zł / m²

Działka Cerkiewnik na sprzedaż
Działka rekreacyjna, w trakcie przekształcania na budowlaną, położona w miejscowości Cerkiewnik. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, rekreacja. Opis działki: Działka o powierzchni 27100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty, częściowo zalesiony. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny, PKS. Odległość od centrum Olsztyna: około 21 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Rekreacja...

Działka rolna Durąg
Durąg · Działka rolna · 3005 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 800 zł
13 zł / m²

Działka Durąg na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Durąg. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna, w przeciągu kilku miesięcy planowane przekształcenie w działkę budowlaną. Opis działki: Działka o powierzchni 3005 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, pagórkowaty. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Działka położona przy przełomie rzeki Grabiczek, otoczona wąwozami, rzekami i lasami. Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Ostródy: około 10 km; droga krajowa E...

Działka rolna Durąg
Durąg · Działka rolna · 3005 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 800 zł
13 zł / m²

Działka Durąg na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Durąg. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3005 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, miejscami lekko pagórkowaty. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Działka położona przy przełomie rzeki Grabiczek, otoczona wąwozami, rzekami i lasami. Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Ostródy: około 10 km; droga krajowa E7: 2,5 km.; Jezioro i Dwór Kraplewo: niecałe 2 km....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.