Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1700 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1544) oraz niepowtarzające się oferty agencji (156).

Działka rekreacyjna Olsztyn
Olsztyn · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
117 zł / m²

Działka Olsztyn na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka ogrodniczo - rekreacyjna, zadbana w kompleksie działek "Zarzecze" Olsztyn - Myki. Na działce dom murowany z piętrem i dużą piwnicą oraz tarasem. W domu - kominek, prąd, kuchnia. Na działce woda i toaleta. Piękne nasadzenia - borówki amerykańskie, winogrona, bezkolcowe jeżyny., drzewka, kwiaty. Działka ogrodzona, blisko wjazdu na działki z bezpośrednim dojazdem do furtki. Teren płaski. Zapraszam.... dodano wczoraj

Stawiguda, ul. Olsztyńska · Działka inwestycyjna · 13800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 484 000 zł
180 zł / m²

Działka Stawiguda na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio; działka pod zabudowę do 3-4 kondygnacji... dodano wczoraj

Działka leśna Mławka
Mławka · Działka leśna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
40 zł / m²

Działka Mławka na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1000 metrów kwadratowych, położoną nad brzegiem malowniczego zalewu Rudka w województwie warmińsko mazurskim w gminie Iłowo Osada. Opis działki: Wielkość działki to 1001 metrów kwadratowych. Wymiary działki: 23 m na 44 m. Działka jest zalesiona z lekkim spadkiem w kierunku jeziora. Zgodnie z przestrzennym planem zabudowy jest możliwość wybudowania całorocznego domu rodzinnego lub letniskowego. Linia energetyczna jest w odległości 150... dodano wczoraj

Konieczki · Działka rolno-budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
32 zł / m²

Działka Konieczki na sprzedaż bezpośrednio
PILNE Działka 3400m2 1km od Ełku Kolonia za Konieczkami Działka w kształcie prostokąta z udziałem w drodze prywatnej. Przyłącze elektryczne ustanowione warunki zabudowy na dom jednorodzinny i budynek gospodarczy. Działka mieści się ok 1km od Ełku w cichym i spokojnym miejscu w okolicy same zabudowania jednorodzinne na działkach o podobnej wielkości. Przy szybkiej decyzji pokryje koszta notarialne.... dodano wczoraj

Siemiątki · Działka inwestycyjna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
15 zł / m²

Działka Siemiątki na sprzedaż bezpośrednio
Miejscowość Siemiątki koło Nidzicy z kocesją na wydobywanie kruszywa.... 3 dni temu

Działka inwestycyjna Hartowiec
Hartowiec · Działka inwestycyjna · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
48 zł / m²

Działka Hartowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę 28arów. Utwardzony plac 28arów, stacja paliw, waga 15t budynek 120m2 - przy asfaltowej drodze gminnej (działka położona ok 70m od jeziora) Więcej informacji udzielę telefonicznie. Polecam... 3 dni temu

Odmy · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
4 zł / m²

Działka Odmy na sprzedaż bezpośrednio
Dwie dzialki nad rzeka wel 57ar i 52 ary jeziora lasy rzeka cisza spokoj... 5 dni temu

Działka Cerkiewnik
Cerkiewnik · 27100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
10 zł / m²

Działka Cerkiewnik na sprzedaż
Działka rekreacyjna, w trakcie przekształcania na budowlaną, położona w miejscowości Cerkiewnik. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, rekreacja. Opis działki: Działka o powierzchni 27100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty, częściowo zalesiony. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny, PKS. Odległość od centrum Olsztyna: około 21 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Rekreacja...

Działka rolna Durąg
Durąg · Działka rolna · 3005 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 800 zł
13 zł / m²

Działka Durąg na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Durąg. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna, w przeciągu kilku miesięcy planowane przekształcenie w działkę budowlaną. Opis działki: Działka o powierzchni 3005 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, pagórkowaty. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Działka położona przy przełomie rzeki Grabiczek, otoczona wąwozami, rzekami i lasami. Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Ostródy: około 10 km; droga krajowa E...

Działka rolna Durąg
Durąg · Działka rolna · 3005 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 800 zł
13 zł / m²

Działka Durąg na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Durąg. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3005 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, miejscami lekko pagórkowaty. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Działka położona przy przełomie rzeki Grabiczek, otoczona wąwozami, rzekami i lasami. Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Ostródy: około 10 km; droga krajowa E7: 2,5 km.; Jezioro i Dwór Kraplewo: niecałe 2 km....

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.