Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1703 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1547) oraz niepowtarzające się oferty agencji (156).

Konieczki · Działka rolno-budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
32 zł / m²

Działka Konieczki na sprzedaż bezpośrednio
PILNE Działka 3400m2 1km od Ełku Kolonia za Konieczkami Działka w kształcie prostokąta z udziałem w drodze prywatnej. Przyłącze elektryczne ustanowione warunki zabudowy na dom jednorodzinny i budynek gospodarczy. Działka mieści się ok 1km od Ełku w cichym i spokojnym miejscu w okolicy same zabud...

Siemiątki · Działka inwestycyjna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 100 000 zł
15 zł / m²

Działka Siemiątki na sprzedaż bezpośrednio
Miejscowość Siemiątki koło Nidzicy z kocesją na wydobywanie kruszywa....

Działka inwestycyjna Hartowiec
Hartowiec · Działka inwestycyjna · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
48 zł / m²

Działka Hartowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę 28arów. Utwardzony plac 28arów, stacja paliw, waga 15t budynek 120m2 - przy asfaltowej drodze gminnej (działka położona ok 70m od jeziora) Więcej informacji udzielę telefonicznie. Polecam...

Odmy · Działka rolna · 10900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
4 zł / m²

Działka Odmy na sprzedaż bezpośrednio
Dwie dzialki nad rzeka wel 57ar i 52 ary jeziora lasy rzeka cisza spokoj...

Ługwałd · Działka budowlana · 1029 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
97 zł / m²

Działka Ługwałd na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 10 arów z wydanym pozwoleniem na budowę domu razem z projektem. Działka jest uzbrojona i położona w Ługwałdzie gm. Dywity tylko 8 km od Olsztyna. Bardzo dobra lokalizacja, teren działki jest płaski. Cena 100 000 zł do negocjacji. Zapraszam do kontaktu telefonic...

Świątki · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Świątki na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w gminie Świątki, obręb Świątki nr 180/2 ,pow 3000m, warunki zabudowy ,uzbrojona w prąd i wodę, W war zabudowy szambo, możliwość podłączenia sie pod kolektor -ok 80m....

Zalesie · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
9 zł / m²

Działka Zalesie na sprzedaż bezpośrednio
DZIAŁKA ROLNO-BUDOWLANA Z WYDANYMI WARUNKAMI ZABUDOWY I ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO,CZĘŚCIOWO ZADRZEWIONA.DO WSI JEST OKOŁO 400 M,DO JEZIORA /LEŻNO WIELKIE/ OKOŁO 300 M.DZIAŁKA PODZIELONA NA DWIE CZĘSCI.CISZA SPOKÓJ ŚWIEŻE POWIETRZE.CENA DO NEGOCJACJI....

Działka budowlana Swobodna
Swobodna · Działka budowlana · 12095 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
12 zł / m²

Działka Swobodna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Swobodna. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 12 095 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Odległość od cen...

Działka budowlana Myki
Myki · Działka budowlana · 1199 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 920 zł
80 zł / m²

Działka Myki na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Myki, gm. Dywity. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: działka o przeznaczeniu budowlanym. Opis działki: Działka o powierzchni 1199 m2, w kształcie prostokąta. Teren: równy, położony w okolicy lasu. Dostępne media: możliwość doprowadzenia...

Działka budowlana Myki
Myki · Działka budowlana · 1221 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 680 zł
80 zł / m²

Działka Myki na sprzedaż
Działka budowlana, położona w miejscowości Myki, gm. Dywity. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: działka przeznaczona pod rozwój budownictwa jednorodzinnego. Opis działki: Działka o powierzchni 1221 m2, w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: możliwość przyłączenia ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.