Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

1525 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1444) oraz niepowtarzające się oferty agencji (81).

Działka budowlana Kruszewiec
Kruszewiec · Działka budowlana · 2425 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
288 000 zł
119 zł / m²

Działka Kruszewiec na sprzedaż bezpośrednio
Nieruchomość o powierzchni 2425m2 położona w Kruszewcu koło Kętrzyna. Działka ma dostęp do utwardzonej drogi gminnej oraz do drogi wojewódzkiej 592. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową bądź usługi uciążliwe. Klasa gruntu PS IV PS V... 7 dni temu

Działka inwestycyjna Korsze
Korsze · Działka inwestycyjna · 15670 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
4 zł / m²

Działka Korsze na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna 1.5 ha pod działalność gospodarczą. Teren po byłej hurtowni paliw. Działka 81 i 181 obręb 3.... 7 dni temu

Działka rolno-budowlana Marcinkowo
Marcinkowo · Działka rolno-budowlana · 1215 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
37 zł / m²

Działka Marcinkowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 1215 m2 , Nr działki 264/75. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną, zlokalizowana w miejscowości Marcinkowo w gminie Mrągowo. Działka jest płaska , ma kształt prostokąta. Działka posiada dojazd z dwóch stron. Wykonana została: * podmurów...

Działka rolna Nowy Dwór Bratiański
Nowy Dwór Bratiański · Działka rolna · 60000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
8 zł / m²

Działka Nowy Dwór Bratiański na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Sprzedam działkę rolną o powierzchni 6 ha . Ziemia umiejscowiona jest w Nowym Dworze Bratjańskim. Ziemia w większości jest kl. IV. Dobrze usytuowana i w dobrej kulturze. Polecam...

Działka budowlana Płozy
Płozy · Działka budowlana · 1499 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 500 zł
28 zł / m²

Działka Płozy na sprzedaż bezpośrednio
Cena działki do negocjacji więcej informacji udzielam telefonicznie ...

Działka rolna Burdąg
Burdąg · Działka rolna · 120000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
3 zł / m²

Działka Burdąg na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam udział w działce o pow. 250.000 m2 - mój udział wynosi 1/2. Księga wieczysta nie obciążona. ...

Działka rolno-budowlana Karolewo
Karolewo · Działka rolno-budowlana · 3232 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
13 zł / m²

Działka Karolewo na sprzedaż bezpośrednio
Działki położone w miejscowości Karolewo, oddalone 1km od Susza. Jest to cicha i spokojna okolica blisko lasu, oddalona od ruchliwych dróg. Odległości od większych miejscowości: 20min do Iławy, 30min do Kwidzyna. Dojazd do miejscowości Karolewo drogą asfaltową. Dostęp do mediów: prąd, woda, ...

Działka rolna Domkowo
Domkowo · Działka rolna · 36100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
2 zł / m²

Działka Domkowo na sprzedaż
0% prowizji od kupującego ! Do sprzedaży TANIO grunty rolne o pow. 3,61 ha w Domkowie gm. Grunwald. Tylko 80 tys. zł do NEGOCJACJI! . W skład kompleksu wchodzą 3 połączone działki nr 222/1 o pow. 0,2ha, nr 222/3 o pow. 2,21 ha i nr 295 o pow. 1,18ha - grunty kl. IV stanowią 2,75 ha, kl. V- 0,6...

Działka rolna Browina
Browina · Działka rolna · 17800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
33 000 zł
2 zł / m²

Działka Browina na sprzedaż
0% prowizji od kupującego!  1,78 ha malowniczo położonych gruntów. Cena jeszcze do NEGOCJACJI !. Grunty rolne położone są na skraju powiatu nidzickiego  ( ok 700m do granicy z powiatem ostródzkim)  na obrzeżach wsi Browina  gm. Kozłowo działka nr 39. Działka   o ks...

Działka Łomy
Łomy · 3012 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
18 zł / m²

Działka Łomy na sprzedaż
Działka rolna w kompleksie 5 działek z wydzielonymi drogami dojazdowymi położona w miejscowości Łomy. Dojazd do działki: prowadząca do istniejących zabudowań, wewnętrzna utwardzona droga gruntowa zlokalizowana ok. 50m od działki, do asfaltowej drogi gminnej ok. 250 m Przeznaczenie: działka rolna ...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.