Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1837 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1665) oraz niepowtarzające się oferty agencji (172).

Działka budowlana Bramka
Bramka · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
25 zł / m²

Działka Bramka na sprzedaż bezpośrednio
Po więcej informacji zapraszam do kontaktu tel....

Działka rolna Długosze
Długosze · Działka rolna · 80000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
540 000 zł
7 zł / m²

Działka Długosze na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię uprawną o powierzchni 8ha położoną we wsi Długosze gmina Prostki....

Działka rolna Maszewy
Maszewy · Działka rolna · 5600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
13 zł / m²

Działka Maszewy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z możliwością przekształcenia na budowlaną o powierzchni 0,56 ha w miejscowości Maszewy - Gmina Bartoszyce. Uzbrojona: woda, prąd i kanalizacja. Cena do uzgodnienia. Istnieje możliwość kupienia połowy działki. Działka położona jest w odległości 9 km od Bartoszyc. -...

Działka budowlana Jemiołowo
Jemiołowo · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
42 zł / m²

Działka Jemiołowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną uzbrojoną z dostępem do WODY,KANALIZACJI,PRĄDU Działka zlokalizowana jest na wsi, gdzie jezioro jest w zasięgu ręki (ok.150m), nieopodal lasu, koło OLSZTYNKA. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ O KONTAKT POD NR. TEL ...

Działka budowlana Romanowo, Romanowo 14
Romanowo, Romanowo · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
129 zł / m²

Działka Romanowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam siedlisko nad jeziorem w miejscowości Romanowo na Mazurach. Na działce trzy budynki wszystko do generalnego remontu lub rozbiórki. Dom oraz stodoła częściowo podpiwniczona. Do domu doprowadzony prąd, szambo, woda ze studni. Działka bezpośrednio nad jeziorem, 1200 m2. Piękny widok. Id...

Działka budowlana Wysoka
Wysoka · Działka budowlana · 1178 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
30 zł / m²

Działka Wysoka na sprzedaż bezpośrednio
Dzialki budowlana o Nr 50/7 w miejscowosci Wysoka. Cicha spokojna okolicy.dzialka jest w ksztalcie prostokata.wszystkie przylacza bardzo blisko. Zaprasza do ogladania I negocjacji....

Działka rolno-budowlana Waplewo
Waplewo · Działka rolno-budowlana · 6600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
8 zł / m²

Działka Waplewo na sprzedaż bezpośrednio
Oferuję Państwu działkę rolno-budowlaną z możliwością zabudowy położona w miejscowości Waplewo gm. Jedwabno. Działka o powierzchni 0,66 ha położona w pobliżu lasu i jeziora na trasie Jedwabno-Pasym, 20 km od Szczytna, 30 km od Olsztyna. Dojazd do działki drogą asfaltową, a przy granicy działki...

Działka rolno-budowlana Różnowo
Różnowo · Działka rolno-budowlana · 3199 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
192 000 zł
60 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3199 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: K...

Działka budowlana Wójtowo, ul. Agrestowa
Wójtowo, ul. Agrestowa · Działka budowlana · 2076 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
186 840 zł
90 zł / m²

Działka Wójtowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wójtowo. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 2 076 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Od...

Działka budowlana Wójtowo, ul. Agrestowa
Wójtowo, ul. Agrestowa · Działka budowlana · 3684 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
330 000 zł
90 zł / m²

Działka Wójtowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wójtowo. Dojazd do działki: żwir. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3 684 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Opis lokalizacji: Odległość o...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.