Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1838 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1643) oraz niepowtarzające się oferty agencji (195).

Działka rolna Wiatrak
Wiatrak · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
3 zł / m²

Działka Wiatrak na sprzedaż bezpośrednio
Działka z linią brzegową. Więcej info pod tel ...

Działka rolna Banie Mazurskie
Banie Mazurskie · Działka rolna · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
3 zł / m²

Działka Banie Mazurskie na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rolna nr 259/4 o powierzchni 1,35ha w tym 0,9ha przeliczeniowego. Polecam....

Działka budowlana Płozy
Płozy · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 500 zł
33 zł / m²

Działka Płozy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod budowę domu lub budynku usługowego. Działka położona jest we wsi Płozy Gmina Szczytno. Wjazd i zjazd z działki jest bezpośrednio na drogę asfaltowa łączącą miejscowość Rudka - Płoz. Działka jest uzbrojona w energię elektryczna (złącze kablowe na działce oraz woda gminna z wodoci...

Działka rekreacyjna Kierwik
Kierwik · Działka rekreacyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
380 000 zł
380 zł / m²

Działka Kierwik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną. Murowany domek letniskowy o pow. 120m2 na działce 1000m2, Działka położona jest 50m od jeziora w miejscowości Kierwik. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, sypialnia oraz zakamarek. Na piętrze, trzy pokoje sypialniane. Da...

Działka rekreacyjna Wałpusz
Wałpusz · Działka rekreacyjna · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
117 zł / m²

Działka Wałpusz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjno- budowlaną w miejscowości Wałpusz, z bezpośrednim dostępem do jeziora Wałpusz. W najbliższym czasie zostaną doprowadzone do działki prąd, gaz, woda i kanalizacja....

Działka budowlana Wapnik
Wapnik · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
12 zł / m²

Działka Wapnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana nr ewidencyjny 84/1. O powierzchni 0.25ha, w srodku wapnika z wszystkimi mediami, ksztalt nieruchomosci zblizony do prostokata....

Działka budowlana Barciszewo
Barciszewo · Działka budowlana · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
17 zł / m²

Działka Barciszewo na sprzedaż bezpośrednio
Dzialki budowlane, Barciszewo gmina Bartoszyce. Wiecej informacji pod numerem tel. Zapraszam...

Działka budowlana Różnowo
Różnowo · Działka budowlana · 2759 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 500 zł
60 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 2759 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: K...

Działka budowlana Różnowo
Różnowo · Działka budowlana · 2946 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
177 000 zł
60 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 2946 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: K...

Działka rolno-budowlana Różnowo
Różnowo · Działka rolno-budowlana · 3199 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
192 000 zł
60 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Różnowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3199 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: K...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.