Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

1732 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1575) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka rolno-budowlana Boćwinka
Boćwinka · Działka rolno-budowlana · 13800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
3 zł / m²

Działka Boćwinka na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z prawem zabudowy. Z własna droga dojazdu .Położona w gminie Kruklanki .Działka o nr geodezyjnym 250/3 .Blisko drogi asfaltowej Kruklanki - Możdżany ... 7 dni temu

Działka rolna Ruszajny
Ruszajny · Działka rolna · 10004 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
11 zł / m²

Działka Ruszajny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam niezabudowaną działkę rolną o powierzchni 1ha 4m2 (nr. dz. 161/5) zlokalizowaną w pobliżu miejscowości Ruszajny gmina Barczewo. Działka graniczy z droga gminną. Odległość od drogi krajowej nr. 16 około 250 m. Linia elektryczna 100m do granicy działki. W bliskiej odległości (ok 1km) las, j... 7 dni temu

Działka rekreacyjna Olsztyn Pozorty, al. Aleja Generała Władysława Sikorskiego
Olsztyn Pozorty, al. Aleja Generała Władysława Sikorskiego · Działka rekreacyjna · 250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 800 zł
19 zł / m²

Działka Olsztyn Pozorty na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam zadbaną działkę przy ul. Sikorskiego ROD Armii Krajowej. Działka składa się z dwóch oddzielnych działek. Jedna z nich jest z altanką i uprawami, natomiast druga stanowi sad. Dużo upraw. Wiśnia, śliwa, jabłonka, agrest, porzeczki, winogrona, maliny. Dużo kwiatów. Woda podłączona. ...

Złotowo · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
42 zł / m²

Działka Złotowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Złotowie. Bardzo dobra lokalizacja....

Działka rekreacyjna Marksewo
Marksewo · Działka rekreacyjna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
50 zł / m²

Działka Marksewo na sprzedaż bezpośrednio
Działki przeznaczone na cele rekreacyjne,400 m od jeziora Marksewo.Sieć wodociągowa i energetyczna w drodze gminnej tuż przy działkach.Cena 50 zł mk2. Nie odpowiadam na e-mail...

Działka budowlana Dywity
Dywity · Działka budowlana · 1084 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
133 400 zł
123 zł / m²

Działka Dywity na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Sprzedam działkę 1/42 budowlaną o powierzchni 1084m^2 w miejscowości Dywity (7km od centrum Olsztyna). Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu. Usytuowana jest przy drodze gminnej. Utwardzona droga dojazdowa. Wszystkie media. Przez działkę nie przebiega żadna ukryta infra...

Działka budowlana Janowo
Janowo · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
22 zł / m²

Działka Janowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Janowo. Działka jest uzbrojona....

Działka budowlana Bobrowiec
Bobrowiec · Działka budowlana · 5966 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
34 zł / m²

Działka Bobrowiec na sprzedaż
Działka 6000 m.kw , ogrodzona położona przy drodze Braniewo - Olsztyn, 200 mb od granicy Braniewa , 1 km od centrum miasta.Media w działce ( woda i prąd) Staw rybny 100 m.kw. Działak obsadzona drzewami owocowymi i zielenia Ogrodzona rama metalowa w siatce. Budynek gospodarczy murowany. ...

Działka inwestycyjna Braniewo
Braniewo · Działka inwestycyjna · 440 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 000 000 zł
2273 zł / m²

Działka Braniewo na sprzedaż
Działka w centrum Braniewa z budynkiem usługowo - przemysłowym o powierzchni 440 m.kw Budynek murowany z cegły , pokryty dachówką, budowany w roku1955.Budynek do remontu. Blisko do przejścia granicznego z Kalingradem. Do zagospodarowania wielofunkcyjnego.Poprzednio Miejski Dom Kultury, duza sla , ...

Działka Cerkiewnik
Cerkiewnik · 27100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
10 zł / m²

Działka Cerkiewnik na sprzedaż
Działka rekreacyjna, w trakcie przekształcania na budowlaną, położona w miejscowości Cerkiewnik. Dojazd do działki: drogą żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, rekreacja. Opis działki: Działka o powierzchni 27100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty, częściowo...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.