Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1845 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1664) oraz niepowtarzające się oferty agencji (181).

Działka budowlana Piotraszewo
Piotraszewo · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
24 zł / m²

Działka Piotraszewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w centrum wsi Piotraszewo (gmina Dobre Miasto) o powierzchni 1700 m2. Zabudowana dwoma budynkami z czerwonej cegły(stodoła i chlewik), sąsiadująca z budynkami mieszkalnymi. Na działce rosną drzewa owocowe, dojazd bezpośrednio z asfaltu. Doprowadzony jest prąd, a także możliwość podł...

Działka budowlana Strzelniki
Strzelniki · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
50 zł / m²

Działka Strzelniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną (1900m + 1800m) w Strzelnikach , Działka położona jest za wsią na wzgórzu z malowniczym widokiem , 100 m od lasu ,600 m od jeziora Strzelniki , ok 1500 m od jeziora Orzysz....

Działka rolno-budowlana Unieszewo
Unieszewo · Działka rolno-budowlana · 821 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 300 zł
43 zł / m²

Działka Unieszewo na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Sprzedam działkę niezabudowaną w Unieszewie Nr: 217/7 o powierzchni 821 m2 za kwotę 35300 zł przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wraz z warunkami zabudowy. Położonej w zwartej zabudowie wsi, przy drodze gruntowej,pomiędzy działką za budowaną i nie zabudowaną a stawem. ...

Działka budowlana Oracze
Oracze · Działka budowlana · 1226 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
98 zł / m²

Działka Oracze na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana 1226 m2 we wsi Wityny – Oracze, 3 km od Ełku, 100 m do jeziora. Na działce drewniany domek letniskowy z werandą (4 m x 6 m) . Oczko wodne ok 30 m2. Przyłącze prądu. Ogrodzenie z siatki panelowej z podmurówką. Brama wjazdowa. Teren zagospodarowany. Nasadzenia z d...

Działka inwestycyjna Cerkiewnik
Cerkiewnik · Działka inwestycyjna · 4900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
13 zł / m²

Działka Cerkiewnik na sprzedaż bezpośrednio
Działka we wsi Cerkiewnik. Tuż obok stoi nowy dom.Ok ...

Działka rolna Wiatrak
Wiatrak · Działka rolna · 20000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
3 zł / m²

Działka Wiatrak na sprzedaż bezpośrednio
Działka z linią brzegową. Więcej info pod tel ...

Działka rolna Banie Mazurskie
Banie Mazurskie · Działka rolna · 13500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
3 zł / m²

Działka Banie Mazurskie na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rolna nr 259/4 o powierzchni 1,35ha w tym 0,9ha przeliczeniowego. Polecam....

Działka inwestycyjna Kalinowo
Kalinowo · Działka inwestycyjna · 14012 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 387 188 zł
99 zł / m²

Działka Kalinowo na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14012m 2 z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Rajgrodzkiego w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie ełckim, gminie Kalinowo. Działka w kształcie prostokąta, położona na wzniesieniu, stopniowa opada ku linii brzegowej jeziora. Jej bok graniczący z jezior...

Działka rolna Leleszki
Leleszki · Działka rolna · 5000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
50 zł / m²

Działka Leleszki na sprzedaż
Duża działka rolna w Leleszkach. Na działce znajduje się duży staw. Jest to działka w kształcie trójkąta. Do dziłki doprowadzny jest prąd oraz woda. ...

Działka budowlana Ostróda
Ostróda · Działka budowlana · 28089 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 775 130 zł
170 zł / m²

Działka Ostróda na sprzedaż
Oferta dotyczy sprzedaży niezabudowanej działki położonej w Ostródzie o pow. 28 089 m2. Zgodnie z ustaleniami aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Ostróda, nieruchomość przeznaczona jest na cele usługowo-handlową oraz mieszkalną wielorodzinną Właściciel nieruchom...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.