Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1808 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1632) oraz niepowtarzające się oferty agencji (176).

Działka rolna Ruszajny
Ruszajny · Działka rolna · 10004 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
11 zł / m²

Działka Ruszajny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam niezabudowaną działkę rolną o powierzchni 1ha 4m2 (nr. dz. 161/5) zlokalizowaną w pobliżu miejscowości Ruszajny gmina Barczewo. Działka graniczy z droga gminną. Odległość od drogi krajowej nr. 16 około 250 m. Linia elektryczna 100m do granicy działki. W bliskiej odległości (ok 1km) las, j...

Działka budowlana Złotowo
Złotowo · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
67 000 zł
42 zł / m²

Działka Złotowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Złotowie. Bardzo dobra lokalizacja....

Działka rekreacyjna Marksewo
Marksewo · Działka rekreacyjna · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
50 zł / m²

Działka Marksewo na sprzedaż bezpośrednio
Działki przeznaczone na cele rekreacyjne,400 m od jeziora Marksewo.Sieć wodociągowa i energetyczna w drodze gminnej tuż przy działkach.Cena 50 zł mk2. Nie odpowiadam na e-mail...

Działka budowlana Dywity
Dywity · Działka budowlana · 1084 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
133 400 zł
123 zł / m²

Działka Dywity na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Sprzedam działkę 1/42 budowlaną o powierzchni 1084m^2 w miejscowości Dywity (7km od centrum Olsztyna). Nieruchomość znajduje się na wzniesieniu. Usytuowana jest przy drodze gminnej. Utwardzona droga dojazdowa. Wszystkie media. Przez działkę nie przebiega żadna ukryta infra...

Działka budowlana Janowo
Janowo · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
22 zł / m²

Działka Janowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Janowo. Działka jest uzbrojona....

Działka budowlana Dąbrowa
Dąbrowa · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
18 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane 30 arów z warunkami zabudowy działki posiadają wszystkie media utwardzony dojazd, znajdują się na trasie Bartoszyce-Bezledy 2km od Bartoszyc...

Działka budowlana Różnowo
Różnowo · Działka budowlana · 3833 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
229 980 zł
60 zł / m²

Działka Różnowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Różnowo gmina Dywity około 3,5 km od szkoły w Dywitach. Dojazd do działki drogą asfaltową ostatni odcinek około 150 m drogą gruntową. Działka w kształcie prostokąta. Energia elektryczna w granicy działki. Dostępne media w drodze...

Działka budowlana Giedajty
Giedajty · Działka budowlana · 1396 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 760 zł
60 zł / m²

Działka Giedajty na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Giedajty. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1396 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja (w trakcie budowy). Okolice d...

Działka budowlana Dobre Miasto
Dobre Miasto · Działka budowlana · 785 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 650 zł
90 zł / m²

Działka Dobre Miasto na sprzedaż
Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Dobre Miasto. Dojazd do działki: drogą asfaltową i 50 m. polną. Przeznaczenie: budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Opis działki: Działka o powierzchni 785 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nie...

Działka budowlana Dobre Miasto
Dobre Miasto · Działka budowlana · 610 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 900 zł
90 zł / m²

Działka Dobre Miasto na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dobre Miasto. Dojazd do działki: drogą asfaltową i 50 m. polną. Przeznaczenie: budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami. Opis działki: Działka o powierzchni 610 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: w...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.