Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, warmińsko-mazurskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1601 działek na sprzedaż warmińsko-mazurskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1447) oraz niepowtarzające się oferty agencji (154).

Działka budowlana Dobre Miasto
Dobre Miasto · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
45 zł / m²

Działka Dobre Miasto na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w gm. Dobre Miasto - z wydanymi warunkami zabudowy. Podłączenie energii elektrycznej, wody, kanalizacji - w trakcie realizacji. Powierzchnia działki - 10 arów Cena 45.000 zł. (bez mediów) Dojazd drogą wewnętrzną z drogi wojewódzkiej nr 593. Odległość od Dobrego Miasta - 1 km. ...

Rostki Bajtkowskie · Działka rolna · 70000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
1 zł / m²

Działka Rostki Bajtkowskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie rolną o pow. 7-10 ha gm. Ełk, obręb Rostki Bajtkowskie, Karbowskie, Mąki. Cena do uzgodnienia więcej informacji pod nr tel....

Działka budowlana Nowe Miasto Lubawskie, ul. Kamionki
Nowe Miasto Lubawskie, ul. Kamionki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 999 zł
40 zł / m²

Działka Nowe Miasto Lubawskie na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedaży działkę o powierzchni 10 arów . Zaznaczona na mapce .Położona jest w granicach administracyjnych Nowego Miasta Lub. przy ul.Kamionki. Dojazd do działki - ok 100 m drogi gruntowej. Przez pierwszą działkę przebiega linia energetyczna do której można się podłączyć. Pozostałe media woda...

Korsze · Działka rolna · 17900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
2 zł / m²

Działka Korsze na sprzedaż bezpośrednio
Działkę kupilem kilka lat temu z przeznaczeniem na dużą pasieke w promieniu kilku km nie ma pasiek a tylko lasy i pola a uksztalktowanie działki połowa jest idealnie płaską i wyżej 0.5ha to las dużych drzew sprzedaje z powodu wyprowadzki polecam...

Kochanówka · Działka budowlana · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
50 zł / m²

Działka Kochanówka na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka wKochanówce, przy sklepie.Prąd ,woda telefon.Cena do negocjacji....

Stare Juchy · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
32 zł / m²

Działka Stare Juchy na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na Mazurach w turystycznej miejscowości Stare Juchy koło Ełku....

Wapnik · Działka rolna · 133100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
3 zł / m²

Działka Wapnik na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 13,31 ha ziemi rolnej kl. 3 i 4 oraz działkę o pow.0,40 ha. Wapnik gm.Lubomino Cena do negocjacji...

Działka rolna Sętal
Sętal · Działka rolna · 10532 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
17 zł / m²

Działka Sętal na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Sętal. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 10 532 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Olsztyna: około ...

Działka rolna Szczechy Małe
Szczechy Małe · Działka rolna · 70000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 950 000 zł
28 zł / m²

Działka Szczechy Małe na sprzedaż
Działka inwestycyjna położona w miejscowości Szczechy Małe, gmina Pisz. Dojazd do działki: utwardzoną drogą gminną. Przeznaczenie: inwestycyjna. Opis działki: Działka o powierzchni 70000 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski, z bezpośrednim dostępem do jeziora Roś będącego w składzie Szlaku W...

Działka budowlana Dywity
Dywity · Działka budowlana · 726 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
95 zł / m²

Działka Dywity na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Dywity. Dojazd do działki: żwir. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 726 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pagórkowaty. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum Olsztyna: ok...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.