Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 2

2488 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2464) oraz niepowtarzające się oferty agencji (24).

Działka budowlana Skawina
Skawina · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
140 zł / m²

Działka Skawina na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie Sprzedam działkę budowlaną w Skawinie 10 ar , kształt prostokąta , Super lokalizacja ma końcu ul. groble 500 metrów od marketu JAN na ul Radziszowskiej , W odległości 200 metrów od działki powstały teraz 3 nowe domy , istnieje możliwość zakupu sąsiedniej działki o takich samych ... 4 dni temu

Działka budowlana Biskupice
Biskupice · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
100 zł / m²

Działka Biskupice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana, mieszkaniowo-usługowa, o powierzchni 24 ary. Na działce znajduje się wolno stojący dom budowany w latach 80-tych, do remontu. Działka jest całkowicie uzbrojona - prąd, gaz, kanalizacja. Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala również na zabudowę bliźniaczą i s... 4 dni temu

Działka budowlana Wola Radziszowska
Wola Radziszowska · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
58 zł / m²

Działka Wola Radziszowska na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania cztery pieknie polozone dzialki budowlane widokowe z ekspozycja poludniową..dzialki sa polozone na stoku poludniowym niezzalewowe i nieosuwiskowe.Dzialki o powierzchniach 11,11,9,12 arów..sa aktualnie wydzielane z calosci.Dzialka jest uzbrojona Woda,gaz,prad,kanalizacja w ... 4 dni temu

Działka budowlana Łobzów
Łobzów · Działka budowlana · 2391 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
35 zł / m²

Działka Łobzów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 23,9 a Działka położona jest w miejscowości Łobzów przy drodze Wolbrom-Żarnowiec... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Grywałd Gielniarz, ul. Polna
Grywałd Gielniarz, ul. Polna · Działka rolno-budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
40 zł / m²

Działka Grywałd Gielniarz na sprzedaż bezpośrednio
4 dni temu

Trzebinia Piaski, ul. Szewska · Działka budowlana · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
86 zł / m²

Działka Trzebinia Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dzialka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji.... 5 dni temu

Działka budowlana Kamionna
Kamionna · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
20 zł / m²

Działka Kamionna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Kamionna w Gminie Trzciana, powiat Bocheński Bochnia 25km Kraków 45km Limanowa 17km Działka położona w sąsiedztwie gimnazjum w Kamionnej 46 arów budowlanego 14 arów lasu działka ma zapewniony dojazd do drogi gminnej aswaltowej... 5 dni temu

Działka budowlana Oświęcim Babice
Oświęcim Babice · Działka budowlana · 1438 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 800 zł
69 zł / m²

Działka Oświęcim Babice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Oświęcim, Babice. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1438 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejsk...

Działka budowlana Hańczowa
Hańczowa · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 999 zł
40 zł / m²

Działka Hańczowa na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Hańczowa. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie prostokąta. Dostępne media: prąd, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekre...

Działka Ludźmierz
Ludźmierz · 2319 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
80 zł / m²

Działka Ludźmierz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Ludźmierz, gmina Nowy Targ. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2319 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd. Okolice działki: Sąsiedztwo: stara zab...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.