Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

3161 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2632) oraz niepowtarzające się oferty agencji (529).

Działka budowlana Droginia
Droginia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Droginia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Drogini.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Łęki Bulina
Łęki Bulina · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
35 zł / m²

Działka Łęki Bulina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Bulinie, koło Myślenic.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Modlnica, ul. Jurajska
Modlnica, ul. Jurajska · Działka budowlana · 2709 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
866 800 zł
320 zł / m²

Działka Modlnica na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś koło Krakowa o pow. ok. 2709 . Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym 108/25m oznaczona w MPZP jako " MN "- tereny zabudowy jednorodzinnej. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w sąsiedztwie domów jed... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Barwałd Średni Filkówka
Barwałd Średni Filkówka · Działka budowlana · 2867 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
68 zł / m²

Działka Barwałd Średni Filkówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka widokowa, budowlana w miejscowości Barwałd Średni, położona pomiędzy Kalwarią Zebrzydowską a Wadowicami, bardzo blisko do Krakowa. Piękny widok na Klasztor w Kalwarii, górę Żarek, górę Jaroszowicką oraz Babią Górę, droga asfaltowe, media na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie, las w pobliżu... 3 dni temu

Działka budowlana Barwałd Średni Filkówka
Barwałd Średni Filkówka · Działka budowlana · 1698 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
68 zł / m²

Działka Barwałd Średni Filkówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka widokowa, budowlana w miejscowości Barwałd Średni, położona pomiędzy Kalwarią Zebrzydowską a Wadowicami, bardzo blisko do Krakowa. Piękny widok na Klasztor w Kalwarii, górę Żarek, górę Jaroszowicką, oraz Babią Górę, droga asfaltowe, media na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie, las w pobliż... 3 dni temu

Działka budowlana Piotrkowice
Piotrkowice · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
6 zł / m²

Działka Piotrkowice na sprzedaż bezpośrednio
Oferujemy do zakupu działkę budowlaną położone w miejskości Piotrkowice. Działka zlokalizowana w centrum miejscowości, bezpośrednio przy drodze asfaltowej na wzniesieniu z pięknym widokiem. Media w drodze. Cała powierzchnia działki to ok.40 ar. Do zakupu w całości lub do podziału. Cena 2 500 za 1 ar... 3 dni temu

Działka budowlana Chrzanów Borowiec
Chrzanów Borowiec · Działka budowlana · 1390 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
166 800 zł
120 zł / m²

Działka Chrzanów Borowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę o powierzchni 13,9 ara w Chrzanowie (nr działki 69/3 obr.4 Pogorzyce). Nieruchomość zlokalizowana w zielonej, rekreacyjnej dzielnicy miasta - Borowiec. Działka położona bezpośrednio przy drodze gminnej wewnętrznej utwardzonej, w drugiej linii zabudowy od ul.Borowcowej. Wszy... 3 dni temu

Działka budowlana Zabierzów
Zabierzów · Działka budowlana · 2100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
210 000 zł
100 zł / m²

Działka Zabierzów na sprzedaż
Na sprzedaż działka o powierzchni blisko 21 ar, przeznaczona pod zabudowę jednorodziną położona w gminie Zabierzów. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Słupki ogrodzeniowe. Wszystkie media na działce lub w bezpośrednim sąsiedztwie (prąd, woda, kanalizacja, gaz). Obowiązujący MPZP.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Krzeszowice
Krzeszowice · Działka budowlana · 3400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
57 zł / m²

Działka Krzeszowice na sprzedaż
Na sprzedaż działka o pow. 34a zlokalizowana w Krzeszowicach. Posiada warunki zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Media przy działce, w drodze. Ładny widok, cisza i spokój. Bardzo dobry dojazd do centrum Krzeszowic. ... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Krzeszowice
Krzeszowice · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
66 zł / m²

Działka Krzeszowice na sprzedaż
Na sprzedaż działka o powierzchni 15 ar, zlokalizowana w gminie Krzeszowice. Nieruchomość oznaczona w studium MPZP gm. Krzeszowice jako zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Prąd, woda oraz kanalizacja na działce, gaz na działce sąsiedniej. Od strony drogi działka płaska, następnie lekki... dodano przedwczoraj

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.