Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2453 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2429) oraz niepowtarzające się oferty agencji (24).

Działka budowlana Nowy Sącz Przetakówka, ul. Zdrojowa
Nowy Sącz Przetakówka, ul. Zdrojowa · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
600 000 zł
194 zł / m²

Działka Nowy Sącz Przetakówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki budowlane w Nowym Sączu w obrębie 13 wydzielone z działki 3/2 o powierzchni 11ar ,10ar , 10 ar Dojazd od ulicy Zdrojowej. Cena do uzgodnienia....

Łęka · Działka inwestycyjna · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
58 zł / m²

Działka Łęka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę usługowo- budowlana przy glownej drodze powiatowej na działalność gospodarczą lub budownictwo mieszkaniowe.ŁĘKA ...

Wola Radziszowska Ostra Góra · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
80 zł / m²

Działka Wola Radziszowska Ostra Góra na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka widokowa. Media na miejscu....

Działka budowlana Radziszów Podlesie, ul. Kęciki
Radziszów Podlesie, ul. Kęciki · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 500 zł
142 zł / m²

Działka Radziszów Podlesie na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna, uzbrojona działka budowlana na sprzedaż. Położona w Radziszowie k. Skawiny (okolice Krakowa) przy cichej, asfaltowej uliczce kończącej się drogą leśną. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju czy bezpiecznego otoczenia dla swojego dziecka. Mili sąsiedzi, łatwo integrująca się społec...

Działka budowlana Bolechowice, ul. Jurajska
Bolechowice, ul. Jurajska · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
224 000 zł
280 zł / m²

Działka Bolechowice na sprzedaż bezpośrednio
Bezpośrednio od WŁAŚCICIELA wyjątkowa działka w rejonie ul. Jurajskiej w Bolechowicach. Brak prowizji. Niewielkie nachylenie. Brak problemów z zalewaniem. Dostęp do drogi asfaltowej. Wjazd od północy. Ogrodzenie. Pełne uzbrojenie. W sąsiedztwie nowe domy. Działkę sprzedaje bezpośrednio właściciel. D...

Koszyce Małe, ul. Nowa · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 500 zł
90 zł / m²

Działka Koszyce Małe na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Dojazd od ul. Nowej. Cena do negocjacji....

Działka budowlana Zakliczyn, ul. Tadeusza Kościuszki
Zakliczyn, ul. Tadeusza Kościuszki · Działka budowlana · 1056 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 480 zł
80 zł / m²

Działka Zakliczyn na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest przepiękna działka budowlana o powierzchni ponad 10 arów ( 1056 metrów kwadratowych ) położona w miejscowości Zakliczyn. Lokalizacja działki bardzo korzystna ( ul. Kościuszki ), ścisłe centrum Zakliczyna- okolice Rynku. W sąsiedztwie działki są domy jednorodzinne , jednak ...

Działka budowlana Sieborowice, W.Zakrzeńskiego / Grabowiec
Sieborowice, W.Zakrzeńskiego / Grabowiec · Działka budowlana · 1419 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
129 000 zł
91 zł / m²

Działka Sieborowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w miejscowości ŚIEBOROWICE , GMINA MICHAŁOWICE. Działka położona jest w miejscowości ŚIEBOROWICE , przy ul.W.Zakrzeńskiego /Grabowiec GMINA MICHAŁOWICE. Działka usytuowana przy mało uczęszczanej drodze asfaltowej biegnącej od trasy warszawskiej w kierunku do Kocmyr...

Łapszów · Działka rolna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
6 zł / m²

Działka Łapszów na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobra lokalizacja ,dojazd do działki z dwóch stron ; z drogi powiatowej oraz drogi gminnej. Kształt działki -prostokąt , gleba II klasa....

Działka budowlana Nowy Sącz Poręba Mała, ul. Zagranicznik
Nowy Sącz Poręba Mała, ul. Zagranicznik · Działka budowlana · 1255 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
132 000 zł
105 zł / m²

Działka Nowy Sącz Poręba Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam malowniczo usytułowaną działkę budowlaną o powierzchni 1255 m2 i numerze ewidencyjnym 287/16 w obrębie 115 w Nowym Sączu, (Poręba Mała) przy ulicy Zagranicznik. Działka posiada gaz i kanalizację miejską. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne. Istnieje możliwość kupna działki bezpośredn...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.