Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

3097 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2619) oraz niepowtarzające się oferty agencji (478).

Działka budowlana Łososina Dolna
Łososina Dolna · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 500 zł
45 zł / m²

Działka Łososina Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka widokowa w Łososinie Dolnej w spokojnej, nie uciążliwej okolicy. Z działką graniczy las. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka usytuowana jest w odległości ok. 1 km od drogi głównej. Działka jest uzbrojona, media kanalizacja , gaz światło, woda.Na sprzedaż posiadam 25 arów, ...

Działka rolna Bogucice
Bogucice · Działka rolna · 5300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
3 zł / m²

Działka Bogucice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke rolna w miejscowosci Bogucice gm. Bochnia. dzialka oznaczona jest numerem 156/1...

Działka rolno-budowlana Barcice
Barcice · Działka rolno-budowlana · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
273 000 zł
39 zł / m²

Działka Barcice na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka o powierzchni 70 ar położona w miejscowości Barcice gmina Stary Sącz. Teren płaski w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 70 x 100 m. Teren budowlany 27 ar teren użytki rolne 43ar . Działka w spokojnej dzielnicy w pobliżu szkoła ,stadion, trasa rowerowa, rzeka . Do...

Działka budowlana Tarnawa Dolna
Tarnawa Dolna · Działka budowlana · 2578 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
58 zł / m²

Działka Tarnawa Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2 578 m2 w sąsiedztwie zabudowy nowych domów jednorodzinnych. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości 86m i szerokości 30-26m. Media: gaz, prąd, kanalizacja na działce. Dojazd drogą asfaltową lub współ-własnościową drogą utwardzoną z drog...

Działka budowlana Głogoczów
Głogoczów · Działka budowlana · 4896 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
102 zł / m²

Działka Głogoczów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania śliczna, otoczona z dwóch stron lasem mieszanym widokowa, działka budowlana o powierzchnik 4896 m2, w skład której wchodzi 1100 m ² lasu. Położona jest ok. 2 km na wschód od kościoła parafialnego w Głogoczowie. Tuż obok drogi gminnej, dojazd utwardzony/szutrowy. Kształt: trape...

Działka rolno-budowlana Murzasichle Kiecora, ul. Sądelska
Murzasichle Kiecora, ul. Sądelska · Działka rolno-budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
624 000 zł
260 zł / m²

Działka Murzasichle Kiecora na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno-budowlana o pow. 2400m. Możliwość przemianowania pozostałej części działki na budowlane. Teren płaski, idealny do budowy domu lub domków jednorodzinnych. Widok na Giewont, w pobliżu las, dojazd drogą asfaltową do działki. W odległości 3km znajdują się wyciągi narciarskie Murzasichle SK...

Działka rolna Karczowice
Karczowice · Działka rolna · 29200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
4 zł / m²

Działka Karczowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole orne o powierzchni 2,92 ha, dojazd drogą asfaltową, pole równe w jednym kawałku. Cena do negocjacji....

Działka inwestycyjna Gliczarów Górny
Gliczarów Górny · Działka inwestycyjna · 2413 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 500 000 zł
1865 zł / m²

Działka Gliczarów Górny na sprzedaż
Na sprzedaż osada turystyczna w malowniczej miejscowości Gliczarów Górny koło Bukowiny Tatrzańskiej. Z ośrodka rozpościera się piękny widok na całą panoramę Tatr. Osada Gliczarów to wymarzone miejsce dla osób pragnących wypoczynku na łonie natury z dala od miejskiego gwaru. Ośrodek składa się z dw...

Działka budowlana Wola Zachariaszowska
Wola Zachariaszowska · Działka budowlana · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
125 zł / m²

Działka Wola Zachariaszowska na sprzedaż
Do sprzedania WIDOKOWA i przestrzenna działka położona w Woli Zachariaszowskiej gm. Zielonki. Powierzchnia 20a. Wymiary: ok 30m szerokości, ok 65 m długości - w zależności od części działki i preferencji kupującego. Media: na działce jest prąd, gaz w odległości ok 40 m, wodociąg po drugiej stro...

Działka budowlana Mogilany
Mogilany · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
249 000 zł
166 zł / m²

Działka Mogilany na sprzedaż
Do sprzedania widokowa działka w całości budowlana o nachyleniu południowym położona w Mogilanach o powierzchni 1500 m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok 20,5m x 73 m. Przeznaczenie w obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego - MU1. Media: wodociąg i prąd na działce, gazoc...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.