Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2392 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2366) oraz niepowtarzające się oferty agencji (26).

Działka rolna Lednica Górna
Lednica Górna · Działka rolna · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
29 zł / m²

Działka Lednica Górna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolna 62 ary. Działka położona w Lednicy Górnej,w cichym spokojnym miejscu zaledwie 5 minut od Wieliczki. Polecam....

Działka rolno-budowlana Grywałd, ul. Polna
Grywałd, ul. Polna · Działka rolno-budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
40 zł / m²

Działka Grywałd na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno budowlana położona w Grywaldzie na ulicy Polnej. Szerokość działki to 20 metrów jest dluga . Działka jest w kształcie prostokąta tylko spada w dół. Przy działce jest prąd , wodę trzeba pociągnąć z wodociągu. Przez działkę przechodzą linie wysokiego napiecia. Piękne widoki z działki....

Działka budowlana Muszyna Zazamcze, ul. Zazamcze
Muszyna Zazamcze, ul. Zazamcze · Działka budowlana · 1924 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
280 000 zł
146 zł / m²

Działka Muszyna Zazamcze na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjna działka na sprzedaż w Muszynie. Działka komercyjna o powierzchni 1924 m2, w Muszynie, uzdrowiskowej miejscowości w polskich górach, zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta, na działce dostępne wszystkie media. 2km do wyciągów narciarskich Dwie Doliny Wierchomla Szczawnik. W o...

Podleśna Wola · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
2 zł / m²

Działka Podleśna Wola na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży posiadam działki rolne o powierzchni około 5 ha położone obok siebie w miejscowości Podleśna Wola....

Kraków Krowodrza · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
550 000 zł
423 zł / m²

Działka Kraków Krowodrza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną wraz z wz na terenie Krakowa...

Działka rolna Chronów
Chronów · Działka rolna · 4116 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
6 zł / m²

Działka Chronów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna we wsi Chronów. Do najbliższych zabudowań 200m.(prąd). Na sąsiednich działkach rolnych są studnie (lustro wody 4-5 metrów). Droga dojazdowa - utwardzona, bez problemu przejezdna dla aut osobowych. Druga droga dojazdowa widoczna na mapie do działki zarośnięta. Działka porośnięta trawą ...

Kalina Mała · Działka rolno-budowlana · 17300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
12 zł / m²

Działka Kalina Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolno-budowlaną o powierzchni 1,73 ha położoną w Kalinie Małej na trasie Miechów- Działoszyce (40 km na północ od Krakowa). Idealne miejsce na wypoczynek, świetne miejsce dla dzieci. Działka atrakcyjnie położona, cicha i bezpieczna okolica. W pobliżu łącze światłowodowe, woda, prąd,...

Działka budowlana Nowy Sącz Chruślice, ul. Księżycowa
Nowy Sącz Chruślice, ul. Księżycowa · Działka budowlana · 5693 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
537 000 zł
94 zł / m²

Działka Nowy Sącz Chruślice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Nowym Sączu Chruślicach. Z działki roztacza się rozległy widok na miasto. Łączna powierzchnia 56,93 arów. W tym 12,73 arów lasu ze strumieniem, i kilkusetletnimi dębami (dotychczas nie był prowadzony wyręb więc istnieje możliwość), reszta to teren budowlany, i zieleń (cz...

Działka inwestycyjna Staniątki
Staniątki · Działka inwestycyjna · 85000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 900 000 zł
81 zł / m²

Działka Staniątki na sprzedaż bezpośrednio
Przedstawione powyżej działki mogą być lokalizacją dla inwestycji pod nazwą Centrum Logistyczne wraz z zapleczem warsztatowo-technicznym. Na ukończeniu jest projekt, przeprowadzono fazę wstępną w zakresie opracowania dokumentacji technicznej. W przypadku zamiaru kontynuowania przez nabywcę wspomnian...

Działka budowlana Tymbark Zęzów
Tymbark Zęzów · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
47 zł / m²

Działka Tymbark Zęzów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 17 arów, położona na osiedlu domków jednorodzinnych, Do działki prowadzi droga gminna, wszystkie media na działce lub jej obrzeżu. Całość składa się z dwóch działek 800 i 900 m2, posiada dwie księgi wieczyste. Piękny widok, 150 m do Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej.( ht...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.