Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

3140 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2617) oraz niepowtarzające się oferty agencji (523).

Działka budowlana Brzeźnica
Brzeźnica · Działka budowlana · 1375 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
50 zł / m²

Działka Brzeźnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,1375 ha. Niedaleko Krakowa Sprzedaż bez pośredników! Położenie: miejscowość Brzeźnica, 800 m. (2 min. samochodem, 13 min. na piechotę) od siedziby Gminy w Brzeźnicy (urzędy, bank, apteka, markety, szkoła, przedszkole, kościół...) około 25 min drogi sa...

Działka budowlana Milonki
Milonki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
72 zł / m²

Działka Milonki na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana uzbrojona w Milonkach o powierzchni 10arów. Połozona w bardzo ładnym miejscu. ...

Działka budowlana Zgłobice
Zgłobice · Działka budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
79 zł / m²

Działka Zgłobice na sprzedaż bezpośrednio
Na działce drewniany domek. CENA DO NEGOCJACJI W PRZYPADKU PRZEDSTAWIENIA KONKRETNEJ OFERTY ZAKUPU !!!...

Działka leśna Słupiec
Słupiec · Działka leśna · 5900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 450 zł
6 zł / m²

Działka Słupiec na sprzedaż bezpośrednio
LAS MIESZANY W GMINIE SZCZUCIN - ATRAKCYJNE POŁOŻENIE (0,59 ha). Oferujemy do sprzedaży korzystnie położony las mieszany o powierzchni 0,59 ha, zlokalizowany koło miejscowości Szczucin (gmina Szczucin, powiat dąbrowski) ok.32 km od Dąbrowy Tarnowskiej i ok. 50 km od Tarnowa. Dojazd drogą utwardza...

Działka budowlana Krzeszowice, ul. Grunwaldzka 252
Krzeszowice, ul. Grunwaldzka · Działka budowlana · 1327 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
670 000 zł
505 zł / m²

Działka Krzeszowice na sprzedaż bezpośrednio
Srzedam, OKAZJA!!! Sprzedam nieruchomość w Krzeszowicach, położoną 20 km od Krakowa, składającą się z : - działki przy ul. Grunwaldzkiej 252, o pow. 811 m2, zabudowanej budynkiem w stanie surowym otwartym, 3 poziomowym : parter, piętro, poddasze, każdy poziom o pow. ok 220 m2 tj. łączna powierzc...

Działka budowlana Żarki Zagórcze Duże, ul. Lubomira
Żarki Zagórcze Duże, ul. Lubomira · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
65 zł / m²

Działka Żarki Zagórcze Duże na sprzedaż bezpośrednio
UROKLIWE DZIAŁKI - DO SPRZEDAŻY DWIE DZIAŁKI - RAZEM LUB OSOBNO. Podana cena i wymiary dotyczą jednej z działek. Działki atrakcyjnie położone w pięknej spokojnej okolicy z warunkami zabudowy dla dwóch budynków. Wydzielone zostały dwie działki po ok 13a każda w kształtach prostokąta. WZ, wymiary or...

Działka budowlana Grojec, ul. Jasna
Grojec, ul. Jasna · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
81 000 zł
90 zł / m²

Działka Grojec na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlana o powierzchni 9 arów położoną w cichej i spokojnej okolicy. Działka ma wymiary 30mx30m, jest równa bez jakichkolwiek dolin czy pagórków, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Znajduje się przy ulicy Jasnej w Grojcu ( szczegółowe położenie zaznaczone na planie)i...

Działka rolno-budowlana Grabie
Grabie · Działka rolno-budowlana · 4600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
39 zł / m²

Działka Grabie na sprzedaż
Do sprzedania duża działka ,zabudowana starym budynkiem z bali ,w części mieszkalnym ,w części gospodarczym w miejscowości Grabie gm. Łapanów. Budynek w części mieszkalnej około 53 m2, :kuchnia około 20 m2, przedpokój około 12m2 w tym łazienka około 4m2,pokój około 20m2 . część gospodarcza ok...

Działka budowlana Kraków Zwierzyniec, ul. Zakamycze
Kraków Zwierzyniec, ul. Zakamycze · Działka budowlana · 1442 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
620 000 zł
430 zł / m²

Działka Kraków Zwierzyniec na sprzedaż
DO SPRZEDANIA SUPER ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY - KRAKÓW, WOLA JUSTOWSKA, ZAKAMYCZE!!! Działka o powierzchni 1442 m2 znajduje się w II linii zabudowy i ma kształt prostokątny (ok. 30 m szerokości i ok. 48 m długości). Dostępne wszystkie med...

Działka budowlana Raciborsko
Raciborsko · Działka budowlana · 1300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
92 zł / m²

Działka Raciborsko na sprzedaż
Do sprzedania działka o powierzchni 13 arów w miejscowości Raciborsko, 6 km od Wieliczki Działka zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Działka w kształcie prostokąta, lekko nachylona na stronę południową, co gwarantuje piękne widoki na gó...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.