Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2564 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2525) oraz niepowtarzające się oferty agencji (39).

Działka budowlana Wola Radziszowska
Wola Radziszowska · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
58 zł / m²

Działka Wola Radziszowska na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Mam do sprzedania cztery pieknie polozone dzialki budowlane widokowe z ekspozycja poludniową..dzialki sa polozone na stoku poludniowym niezzalewowe i nieosuwiskowe.Dzialki o powierzchniach 11,11,9,12 arów..sa aktualnie wydzielane z calosci.Dzialka jest uzbrojona Woda,gaz,prad,kanalizacja w ...

Działka budowlana Łobzów
Łobzów · Działka budowlana · 2391 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
35 zł / m²

Działka Łobzów na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 23,9 a Działka położona jest w miejscowości Łobzów przy drodze Wolbrom-Żarnowiec...

Działka rolno-budowlana Grywałd Gielniarz, ul. Polna
Grywałd Gielniarz, ul. Polna · Działka rolno-budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
40 zł / m²

Działka Grywałd Gielniarz na sprzedaż bezpośrednio

Trzebinia Piaski, ul. Szewska · Działka budowlana · 960 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
86 zł / m²

Działka Trzebinia Piaski na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dzialka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji....

Działka budowlana Kamionna
Kamionna · Działka budowlana · 6000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
20 zł / m²

Działka Kamionna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Kamionna w Gminie Trzciana, powiat Bocheński Bochnia 25km Kraków 45km Limanowa 17km Działka położona w sąsiedztwie gimnazjum w Kamionnej 46 arów budowlanego 14 arów lasu działka ma zapewniony dojazd do drogi gminnej aswaltowej...

Działka budowlana Zagórzany
Zagórzany · Działka budowlana · 1951 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
33 zł / m²

Działka Zagórzany na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w miejscowości Zagórzany w gminie Gdów, powiat wielicki i składa się z dwóch pojedynczych działek o pow. 0,0572 ha oraz 0,1379 ha. Na dołączonym zdjęciu jest to zaznaczone czarnym pisakiem. Do działki jest dojazd. Droga dojazdowa do działki stanowi współwłasnością z właściciele...

Działka budowlana Kraków Prądnik Biały, ul. Na Zielonki
Kraków Prądnik Biały, ul. Na Zielonki · Działka budowlana · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
267 zł / m²

Działka Kraków Prądnik Biały na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działke budowlana/komercja opowierzchni 7.5a i obok 5,5a mozliwosc kupna 2 działek razem w sume 13 arów liczac dwie działki szerokosc ok 18 metrów długosc okolo 80m. działka polozona w fajnym i dogodnym i cichym miejscu miedzy miejscowoscią Zielonki a ul. Władysława Łokietka ...

Łobzów Zaogrodzie, Zaogrodzie · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Łobzów Zaogrodzie na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest w otulinie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, Oznacza to położenie w urodziwym, pofałdowanym wzniesieniami terenie, nie zatłoczonym domami i samochodami. W odległości ok. 500 m znajduje się Czarny Las, który m.in. pełni rolę zadbanego parku.Z lasu widoczny jest zalew Wolbromski,...

Działka budowlana Roztoka
Roztoka · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
16 zł / m²

Działka Roztoka na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działke budowlaną w kształcie prostokąta. Powierzchnia działki wynosi 20a ,dojazd drogą asfaltową. Działka połozona jest w miejscowosci Roztoka k. Zakliczyna nad Dunajcem, przy głównej trasie miedzy Tarnowem a Nowym Sączem. Cicha i spokojna okolica. Działka posiada pozwolenie na bu...

Działka budowlana Palczowice
Palczowice · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 000 zł
40 zł / m²

Działka Palczowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż w Palczowicach Spokojna cicha okolica , działka wśród domów . UZBROJONA !! ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.