Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

3192 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2667) oraz niepowtarzające się oferty agencji (525).

Działka budowlana Szczyglice
Szczyglice · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
209 zł / m²

Działka Szczyglice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania piękną działkę budowlaną o powierzchni 23 ar w Szczyglicach k. Balice, gmina Zabierzów. Działka widokowa - w górnej części o niewielkim nachyleniu co pozwala na budowę domu; pozostała część działki zalesiona drzewami iglastymi oraz owocowymi. Działka położona jest na wzgór...

Działka budowlana Krzyszkowice
Krzyszkowice · Działka budowlana · 3100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
239 000 zł
77 zł / m²

Działka Krzyszkowice na sprzedaż bezpośrednio
Widokowa działka BUDOWLANA . W pobliżu las ,staw rybny . Idealna na dwa lub trzy domy jednorodzinne. Od zachodu i północy sąsiedztwo domów jednorodzinnych . Możliwość podziału na dwie lub trzy mniejsze działki. Bardzo dobry dojazd .Od zakopianki 2,5 km .Do Krakowa ok 20 min , do Myślenic 10 min .Doj...

Działka rolna Trzonów
Trzonów · Działka rolna · 23000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
68 000 zł
3 zł / m²

Działka Trzonów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o pow. 2,3 ha położone w Trzonowie. Klasa gruntów RII, RIIIa, RIVa. ...

Działka budowlana Wola Radziszowska
Wola Radziszowska · Działka budowlana · 19000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
104 500 zł
6 zł / m²

Działka Wola Radziszowska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Woli Radziszowskiej(Chorzyny). Działka o delikatnym nachyleniu o powierzchni 19ar. Do parceli doprowadzona jest woda i kanalizacja oraz prąd. Do działki prowadzi droga dojazdowa asfaltowa. Nieruchomość do sprzedaży bezpśrednio od właściciela, BEZ POŚREDNIKÓW! Cena dzia...

Działka budowlana Śledziejowice
Śledziejowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
150 zł / m²

Działka Śledziejowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w śledziajowicach na ul. Dębina. Wszystkie media są zlokalizowane w odległośi ok.30 m.(woda na działce). Odległość od wieliczki 2 km. Cena do negocjacji.! Jest możliwość kupienia dalszych dwóch działek o pow, 10 ar. Wszystkie w jednym kawałku. Ogłaszenie jest pry...

Działka budowlana Rożnów Zagórze
Rożnów Zagórze · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
67 zł / m²

Działka Rożnów Zagórze na sprzedaż bezpośrednio
Działka niezabudowana przy drodze asfaltowej. Kształt działki to prostokąt, jest płaska idealna do wybudowania wymarzonego domu, mocno nasłoneczniona o wymiarach ok. 33m przy drodze na ok. 77m, powierzchnia działki 2400 m2. Położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Przez działkę przechodzi ...

Działka budowlana Pławy, ul. Pławianka 28
Pławy, ul. Pławianka · Działka budowlana · 150 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 500 zł
550 zł / m²

Działka Pławy na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1500m2. Działka składa się z dwóch działek każda po 750m2....

Działka budowlana Podstolice
Podstolice · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
95 zł / m²

Działka Podstolice na sprzedaż
Bardzo ładna działka budowlana z dobrym dojazdem. Lekko pochylona w kierunku południowo-wschodnim. Media obok na działce prąd i woda. Tylko 3 km do granic Krakowa i pętli autobusowej, 1 km od drogi asfaltowej. Piękna, cicha malownicza miejscowość. ...

Działka rolna Wola Radziszowska
Wola Radziszowska · Działka rolna · 5100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
17 zł / m²

Działka Wola Radziszowska na sprzedaż
Proponujemy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 51a, położoną w Woli Radziszowskiej koło Skawiny. MPZP dla gminy Skawina. Dojazd drogą asfaltową. Media w drodze. Działka widokowa, skierowana w stronę Tatr. ...

Kraków Prądnik Biały, ul. Na Zielonki · Działka budowlana · 1290 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
174 zł / m²

Działka Kraków Prądnik Biały na sprzedaż
Działka budowlana 12,9 a ul. Na Zielonki/Prądnik Biały cena do negocjacji Polecamy Państwu ofertę sprzedaży dotyczącą pięknej widokowej działki w doskonałej lokalizacji. Teren płaski, front działki 35 m przylega do ulicy Na Zielonki /ok jednego metra nad jej poziom/. Dłuższy z boków 37 metrowy...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.