Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

3142 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2618) oraz niepowtarzające się oferty agencji (524).

Działka budowlana Sieborowice
Sieborowice · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
110 zł / m²

Działka Sieborowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam Działki budowlane więcej informacji pod numerem tel podanym w ogłoszeniu, Adrian....

Działka rolno-budowlana Szerzyny
Szerzyny · Działka rolno-budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
8 zł / m²

Działka Szerzyny na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka rolno-budowlana o powierzchni 25 arów położona w miejscowości Szerzyny. Ma ona kształt prostokąta (ok 25x100m), krótszy bok sąsiadują z asfaltową drogą gminną. Działka posiada decyzje o możliwości zabudowy. Nieruchomość dodatkowo sąsiaduje z jednej strony z lasem, ...

Działka budowlana Pawęzów
Pawęzów · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
75 zł / m²

Działka Pawęzów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Pawęzów o powierzchni 14 ar, 6 km od Tarnowa. Dojazd drogą gminną asfaltową( I linia zabudowy) Wszystkie media: gaz, prąd, kanalizacja, woda, w pobliżu szkoła, przystanek autobusowy. Cena za ar 7500 zł...

Działka budowlana Górna Wieś, ul. Zachodnia
Górna Wieś, ul. Zachodnia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
200 zł / m²

Działka Górna Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Górna Wieś ul. Zachodnia, gm. Michałowice Działka jest położona na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem na dolinę rzeki Naramki. Działka położona jest w cichej, spokojnej okolicy. cena: 20 000 zł za Ar...

Działka budowlana Krzeszowice Czatkowice
Krzeszowice Czatkowice · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
86 zł / m²

Działka Krzeszowice Czatkowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA działka budowlana o powierzchni 21 arów. Media: prąd w działce, gaz, woda i kanalizacja w obrębie. Działka położona w pięknej, spokojnej okolicy 120 metrów od głównej drogi, dogodny dojazd do parceli. Przy działce płynie rzeczka i rosną drzewa co sprawia, że...

Działka rekreacyjna Tarnów, ul. Józefa Dwernickiego
Tarnów, ul. Józefa Dwernickiego · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
70 zł / m²

Działka Tarnów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna Do sprzedania ogrodzona działka 5 arów z dużym drewnianym domem Działka znajduje się na terenie Tarnowa ul. Dwernickiego(ogrody działkowe Kopernik) W domu znajdują się dwa pomieszczenia oraz pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem. Dodatkowo: Alarm, solar, zabezpieczenia a...

Działka rolna Bydlin
Bydlin · Działka rolna · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
16 zł / m²

Działka Bydlin na sprzedaż bezpośrednio
Witam Do sprzedania dzialka rolna 32a w Bydlinie gmina Klucze. prad w granicy ,dzialka nr 1 sprzedana....

Zawada · Działka budowlana · 940 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
108 000 zł
115 zł / m²

Działka Zawada na sprzedaż
Działka budowlana w miejscowości Zawada, ok. 5km od Myślenic. Dojazd drogą utwardzoną (65 m.). Media: woda,gaz, prąd - w granicy działki. Działka wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu szkoła, sklep. Działka o lekkim nachyleniu południowo-zachodnim o wymiarach 28x34m obok nowo powstające do...

Działka budowlana Wola Batorska
Wola Batorska · Działka budowlana · 4400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
235 000 zł
53 zł / m²

Działka Wola Batorska na sprzedaż
DZIAŁKA BUDOWLANA w miejscowości Wola Batorska. Dojazd drogą asfaltową. Położona w cichym i uroczym zakątku miejscowości (nie przy głównej drodze). Powierzchnia 44 ary (4400 m 2 ) ...

Działka budowlana Kłaj
Kłaj · Działka budowlana · 3100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 000 zł
60 zł / m²

Działka Kłaj na sprzedaż
Do sprzedania działka budowlana w Kłaju . Nieruchomość o powierzchni 31 arów ,wymiarach około 21 m x 147 m położona przy drodze powiatowej między Kłajem a Szarowem.Blisko centrum Kłaja ,marketu Tesco.Media :prąd, gaz,w granicy działki,sieć wodociągowa przebiega przez działkę, kanalizacja wraz ze ...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.