Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2565 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2524) oraz niepowtarzające się oferty agencji (41).

Działka budowlana Poręba Żegoty
Poręba Żegoty · Działka budowlana · 825 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
54 000 zł
65 zł / m²

Działka Poręba Żegoty na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka w Porębie Żegoty, gmina Alwernia. Przepiękna zielona okolica, w pobliżu zalew "Skowronek". Bardzo łatwy i szybki dojazd do centrum Krakowa trasą Kraków- Oświęcim. Działka w całości budowlana, posiada wydaną decyzję pozwolenia na budowę dla projektu domu jednorodzinnego "dom w r...

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
91 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana. Dane: Powiat krakowski, Kocmyrzów-Luborzyca, miejscowość: Wilków, nr działki: 48/12 + udziały w drodze powierzchnia 11 arów, uzbrojona: na działce- woda, prąd w granicy: gaz udziały w drodze 1/6 Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie me...

Nowy Sącz, ul. Tarnowska · Działka inwestycyjna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 295 000 zł
370 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Nowym Sączu/ ul.Tarnowska okolice salonu Mercedesa i Hondy. Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim wjazdem na ul.Tarnowską (droga krajowa 75) Przeznaczenie terenu - produkcja, magazyny, usługi...

Działka budowlana Dąbrówka
Dąbrówka · Działka budowlana · 1550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
84 zł / m²

Działka Dąbrówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę widokową w Dąbrówce (gm.Stryszów, woj.małopolskie, pow.wadowicki) Sprzedam działkę budowlaną (15,5 ar) z pięknym widokiem na Jezioro Mucharskie (Świnna Poręba). Wymiary działki to 20x80 metrów. W cenę wliczona jest droga i podjazd (50% udziału - dodatkowe 8 arów ), który...

Posiłów · Działka rolna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
5 zł / m²

Działka Posiłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 14 ar . więcej info na tel ....

Działka budowlana Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
228 000 zł
60 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam na sprzedaż (z możliwością negocjacji ceny) działke uzbrojoną budowlaną położoną w spokojnej okolicy. Możliwość podziału działki na mniejsze części. Dwie drogi dojazdowe, jedna główna asfaltowa, druga utwardzona. Wszystkie interesujące Państwa informacje wraz z cenami dostępne TYLK...

Działka budowlana Sułkowice, ul. Zarzeczna
Sułkowice, ul. Zarzeczna · Działka budowlana · 1080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
46 zł / m²

Działka Sułkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sułkowice ul. Zarzeczna w działce prąd i woda. Nr działki 51/10...

Łapszów · Działka rolna · 5200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
6 zł / m²

Działka Łapszów na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobra lokalizacja ,dojazd do działki z dwóch stron ; z drogi powiatowej oraz drogi gminnej. Kształt działki -prostokąt , gleba II klasa....

Działka budowlana Nowy Sącz Poręba Mała, ul. Zagranicznik
Nowy Sącz Poręba Mała, ul. Zagranicznik · Działka budowlana · 1255 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
132 000 zł
105 zł / m²

Działka Nowy Sącz Poręba Mała na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam malowniczo usytułowaną działkę budowlaną o powierzchni 1255 m2 i numerze ewidencyjnym 287/16 w obrębie 115 w Nowym Sączu, (Poręba Mała) przy ulicy Zagranicznik. Działka posiada gaz i kanalizację miejską. W okolicy znajdują się domki jednorodzinne. Istnieje możliwość kupna działki bezpośredn...

Kornatka Burletka, Kornatka · Działka budowlana · 2324 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
37 zł / m²

Działka Kornatka Burletka na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka blisko lasu.Wystawa poludniowo-wschodnia .Dojazd drogą asfaltowa, ostatnie 50m. droga utwardzona. Dzialka nadaje sie na dom caloroczny jak i na cele rekreacyjne.cicha i spokojna okolica....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.