Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

3280 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2645) oraz niepowtarzające się oferty agencji (635).

Działka rolno-budowlana Zagórowa
Zagórowa · Działka rolno-budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
23 zł / m²

Działka Zagórowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam ! Do sprzedania działka rolno-budowlana we wsi Zagórowa (gminna Trzyciąż). Działka ma całkowitą powierzchnie 50 arów z czego około 1/3 (od drogi asfaltowej) jest z możliwością zabudowy. Osoby zainteresowane proszę dzwonić...

Działka budowlana Nowy Targ Kowaniec
Nowy Targ Kowaniec · Działka budowlana · 930 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
183 zł / m²

Działka Nowy Targ Kowaniec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę budowlaną o powierzchni 9,3 ar. Działka jest w cichym miejscu otoczona lasami w pobliżu wyciąg narciarski....

Działka budowlana Olszowice
Olszowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
110 zł / m²

Działka Olszowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z wszystkim przyłączami, w pięknym i cichym miejscu, blisko Krakowa, dojazd i od zakopianki i od obwodnicy od łagiewinik....

Działka budowlana Wołowice Zawierzbie, Wołowice 299
Wołowice Zawierzbie, Wołowice · Działka budowlana · 7700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
45 zł / m²

Działka Wołowice Zawierzbie na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka plaska w ksztalcie prostokąta w cichej i pieknej okolicy obok zabudowa jednorodzinna niedaleka odleglosc od Krakowa w poblizu sklepy szkola przedszkole przystanek mpk Dzialka godna polecenia pod inwestycje gorąco polecam. ...

Działka budowlana Grojec, ul. Górna
Grojec, ul. Górna · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
54 zł / m²

Działka Grojec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w kształcie litery T 100m od drogi Alwernia -Krzeszowice teren równy nie zabudowany media w granicy działki .Częściowo ogrodzona. Miejsce ciche mili sąsiedzi blisko sklepu ,szkoły Ok 1km węzel autostradowy Rudno....

Działka rekreacyjna Andrychów, ul. Stefana Batorego
Andrychów, ul. Stefana Batorego · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
33 zł / m²

Działka Andrychów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ogródek dzialkowy na ROD RELAKS w Andrychowie przy ul Batorego . ...

Działka budowlana Grajów
Grajów · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
127 zł / m²

Działka Grajów na sprzedaż bezpośrednio
Działka widokowa,woda,prąd,gaz 150 metrów,dojazd drogą asfaltową do działki...

Działka budowlana Masłomiąca
Masłomiąca · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
110 zł / m²

Działka Masłomiąca na sprzedaż
Działka budowlana o przeznaczeniu MN i powierzchni 15 ar, położona na słonecznym wzniesieniu w miejscowości Masłomiąca. Działka płaska, pusta o regularnym kształcie i wymiarach 25x65 metrów. Dojazd do działki od strony południowej z asfaltowej drogi gminnej. Media: prąd jest na działce, gaz i wod...

Działka rekreacyjna Owczary
Owczary · Działka rekreacyjna · 2590 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 000 zł
22 zł / m²

Działka Owczary na sprzedaż
Działka rekreacyjna w miejscowości Owczary o powierzchni 25,9 ara, w kształcie prostokąta o wymiarach 31x83 metry. W planie zagospodarowania jest to teren rolny oznaczony symbolem R. Aktualnie działka wykorzystywana jest rekreacyjnie, w sąsiedztwie znajdują się domki rekreacyjne, las, niedaleko pr...

Działka budowlana Tomaszowice
Tomaszowice · Działka budowlana · 921 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
250 zł / m²

Działka Tomaszowice na sprzedaż
Działki budowlane o przeznaczeniu MN i powierzchni od 9 do 12 ar, położone na słonecznym wzniesieniu w miejscowości Tomaszowice. Działka znajduje się na południowym wzniesieniu, jest pusta o regularnym kształcie i wymiarach 28x32 metrów, w otoczeniu nowe domy jednorodzinne. Dojazd do działki od ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.