Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

3175 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2662) oraz niepowtarzające się oferty agencji (513).

Działka budowlana Kraków Tyniec, ul. Bogucianka
Kraków Tyniec, ul. Bogucianka · Działka budowlana · 1325 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
319 000 zł
241 zł / m²

Działka Kraków Tyniec na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w Tyńcu-ul.Bogucianka, o powierzchni 13,25 a z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego- projekt firmy Archon-Dom w perłowce (N) Atrakcyjne położenie- trzecia linia zabudowy w sąsiedztwie Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego Media w drodze Cena do negicjacji...

Działka rekreacyjna Kraków Bielany, ul. marsz. Mikołaja Wolskiego
Kraków Bielany, ul. marsz. Mikołaja Wolskiego · Działka rekreacyjna · 1245 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
120 zł / m²

Działka Kraków Bielany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 12,45 ara zlokalizowaną na Bielanach przy ul. Marszałka Wolskiego objętą planem zagospodarowania przestrzennego Rejon Fortu Skała II. Działka leży w terenie opisanym symbolem ZPO.7 przeznaczonym pod ogrody i zieleń towarzyszące istniejącym obiektom ...

Działka budowlana Zastów
Zastów · Działka budowlana · 3314 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
331 351 zł
100 zł / m²

Działka Zastów na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana, nr 177/1 o powierzchni ok.0.30ha. Możliwość podziału na mniejsze działki, według ustaleń planu miejscowego i kupna jednej z nich. Na załączonym zdjęciu pokazuję optymalny podział terenu na działki 7 arowe z wytyczonymi drogami dojazdu wraz z podziałem terenu ...

Działka budowlana Droginia
Droginia · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Droginia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, uzbrojoną w Drogini....

Działka budowlana Łęki Bulina
Łęki Bulina · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
35 zł / m²

Działka Łęki Bulina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Bulinie, koło Myślenic....

Działka budowlana Modlnica, ul. Jurajska
Modlnica, ul. Jurajska · Działka budowlana · 2709 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
866 800 zł
320 zł / m²

Działka Modlnica na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Modlnica gm. Wielka Wieś koło Krakowa o pow. ok. 2709 . Działka lekko nachylona, w kształcie prostokąta o wym 108/25m oznaczona w MPZP jako " MN "- tereny zabudowy jednorodzinnej. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w sąsiedztwie domów jed...

Działka budowlana Barwałd Średni Filkówka
Barwałd Średni Filkówka · Działka budowlana · 2867 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
68 zł / m²

Działka Barwałd Średni Filkówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka widokowa, budowlana w miejscowości Barwałd Średni, położona pomiędzy Kalwarią Zebrzydowską a Wadowicami, bardzo blisko do Krakowa. Piękny widok na Klasztor w Kalwarii, górę Żarek, górę Jaroszowicką oraz Babią Górę, droga asfaltowe, media na działce i w bezpośrednim sąsiedztwie, las w pobliżu...

Działka budowlana Jastrzębia
Jastrzębia · Działka budowlana · 3800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
41 zł / m²

Działka Jastrzębia na sprzedaż
Działka budowlano - rolna w malowniczej miejscowości Jastrzębia ok. 1,5km od centrum Lanckorony. Powierzchnia 38 arów. Dojazd drogą utwardzoną asfaltową. Do najbliższej komunikacji (tj. przystanek PKS/BUS) ok. 1km. Warunki zabudowy: dom jednorodzinny wraz z przyłączeniami. Działka posiada fun...

Działka budowlana Kraków Kurdwanów, ul. Wyżynna
Kraków Kurdwanów, ul. Wyżynna · Działka budowlana · 905 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
166 zł / m²

Działka Kraków Kurdwanów na sprzedaż
Do sprzedania działka budowlano - rolna: Rejon stary Kurdwanów ulica Wyżynna. Powierzchnia 905m2 Dojazd drogą utwardzoną żwirową do jezdni asfaltowej. Do najbliższej komunikacji ok. 1km (przystanek autobusowy) Do autostrady (wyjazd na Tarnów bądź Katowice) ok. 250m Warunki zabudowy: dom jednor...

Działka rolno-budowlana Nieporaz
Nieporaz · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
39 zł / m²

Działka Nieporaz na sprzedaż
Piękna działka budowlano - rolna /17 arów budowlane/, częściowo zalesiona. Przylegająca do parku krajobrazowego, widokowa (z widokiem na Puszczę Dulowską). Uzbrojona. Częściowo zabudowywana budynkami jednorodzinnymi Na zabudowę działki został sporządzony projekt dużego jednorodzi...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.