Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

2492 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2468) oraz niepowtarzające się oferty agencji (24).

Kłaj · Działka budowlana · 1847 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
70 zł / m²

Działka Kłaj na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ładną działkę budowaną w miejscowości KŁAJ koło Wieliczki, Niepołomic, Bochni. Powierzchnia działki to 18,47 ar. w całości budowlana. Działka południowa, słoneczna o wymiarach 30 x 60 m. Działkę można podzielić na dwie odrębne. Dziaka posiada dwie drogi dojazdowe. W okolicy występuje nowa z... 7 dni temu

Działka rolna Czarny Dunajec
Czarny Dunajec · Działka rolna · 2256 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
47 500 zł
21 zł / m²

Działka Czarny Dunajec na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna(klasa VI) widokowa pięknie położona z pięknymi widokami, otoczona lasem (widok na całą panoramę Tatr i Kotliny Nowotarskiej). Możliwość dokupienia działek sąsiednich na powiększenie.... 7 dni temu

Działka budowlana Rączna Dzikowiec
Rączna Dzikowiec · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
130 zł / m²

Działka Rączna Dzikowiec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 15 ar w miejscowości Rączna 15 km. od Krakowa....

Książ Mały-Kolonia · Działka rolna · 16300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 999 zł
6 zł / m²

Działka Książ Mały-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke 1hektar63a ksiaz maly kolonia . wiecej informacji telefonicznie...

Działka budowlana Wieprz
Wieprz · Działka budowlana · 1284 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
27 zł / m²

Działka Wieprz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow 12,84 ar. uzbrojoną media .woda,Prąd ,gaz utwardzony dojazd .działka w spokojnej okolicy ok 80m od głównej drogi 200 m od szkoły 1,5 km do centrum Wieprza . wiecej inf tel ...

Działka budowlana Stara Wieś Golców
Stara Wieś Golców · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
112 000 zł
40 zł / m²

Działka Stara Wieś Golców na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piekna dzialke wpieknym miejscu ciszy przy lesie. Dojazd droga asfaltowa do samej dzialki. Stara wies ( golcow ) wiecej informacji pod nr tel . mam również inne dzialki...

Działka budowlana Bogoniowice
Bogoniowice · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
75 zł / m²

Działka Bogoniowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana w miejscowości Bogoniowice 33-190 na trasie Gromnik - Ciężkowice na drodze wojewódzkiej 977, zjazd bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Działka ma 32 ary, jest ogrodzona i uzbrojona. Na działce są media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. długość działki to 120,0 metrów, szero...

Działka budowlana Targowisko
Targowisko · Działka budowlana · 9700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
970 000 zł
100 zł / m²

Działka Targowisko na sprzedaż
Działka komercyjna położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, przy węźle autostradowym Szarów. Dojazd do działki: droga asfaltowa powiatowa. Położona przy wylocie z autostrady A4 Targowisko łączącą się z drogą krajową nr 75, dojazd z drogi krajowej 75 oraz z drogi powiatowej. Przeznaczenie: U...

Działka budowlana Rzeszotary
Rzeszotary · Działka budowlana · 5500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
71 zł / m²

Działka Rzeszotary na sprzedaż
Przepięknie zlokalizowana działka budowlano-rolna w miejscowości Rzeszotary. Posiada niepowtarzalny widok na okoliczne tereny zielone. Dodatkowo część jej powierzchni zajęta jest przez las, a kolejna stanowi prywatną winnicę. Wyjątkowe miejsce do budowy domu. Dojazd do działki: asfalt gminny...

Działka budowlana Tylicz
Tylicz · Działka budowlana · 23000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 300 000 zł
100 zł / m²

Działka Tylicz na sprzedaż
Działka budowlana o powierzchni 23 000 m2 (75 m x 306 m), położoną w miejscowości Tylicz. Działka do podziału na mniejsze i wybudowania osiedli domów jednorodzinnych. Teren nieogrodzona, o niewielkim kącie nachylenia, nieuzbrojona (media przy głównej drodze przelotowej około 150 m). Do działki ...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.