Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 4

2492 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2468) oraz niepowtarzające się oferty agencji (24).

Działka budowlana Wilków
Wilków · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
91 zł / m²

Działka Wilków na sprzedaż bezpośrednio
Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana. Dane: Powiat krakowski, Kocmyrzów-Luborzyca, miejscowość: Wilków, nr działki: 48/12 + udziały w drodze powierzchnia 11 arów, uzbrojona: na działce- woda, prąd w granicy: gaz udziały w drodze 1/6 Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatnie me... 4 dni temu

Nowy Sącz, ul. Tarnowska · Działka inwestycyjna · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 295 000 zł
370 zł / m²

Działka Nowy Sącz na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną w Nowym Sączu/ ul.Tarnowska okolice salonu Mercedesa i Hondy. Bardzo dobra lokalizacja z bezpośrednim wjazdem na ul.Tarnowską (droga krajowa 75) Przeznaczenie terenu - produkcja, magazyny, usługi... 4 dni temu

Działka budowlana Dąbrówka
Dąbrówka · Działka budowlana · 1550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
84 zł / m²

Działka Dąbrówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękną działkę widokową w Dąbrówce (gm.Stryszów, woj.małopolskie, pow.wadowicki) Sprzedam działkę budowlaną (15,5 ar) z pięknym widokiem na Jezioro Mucharskie (Świnna Poręba). Wymiary działki to 20x80 metrów. W cenę wliczona jest droga i podjazd (50% udziału - dodatkowe 8 arów ), który... 4 dni temu

Posiłów · Działka rolna · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
5 zł / m²

Działka Posiłów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę 14 ar . więcej info na tel .... 4 dni temu

Działka budowlana Nowa Wieś
Nowa Wieś · Działka budowlana · 3800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
228 000 zł
60 zł / m²

Działka Nowa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam na sprzedaż (z możliwością negocjacji ceny) działke uzbrojoną budowlaną położoną w spokojnej okolicy. Możliwość podziału działki na mniejsze części. Dwie drogi dojazdowe, jedna główna asfaltowa, druga utwardzona. Wszystkie interesujące Państwa informacje wraz z cenami dostępne TYLK... 4 dni temu

Działka budowlana Sułkowice, ul. Zarzeczna
Sułkowice, ul. Zarzeczna · Działka budowlana · 1080 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
46 zł / m²

Działka Sułkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sułkowice ul. Zarzeczna w działce prąd i woda. Nr działki 51/10... 4 dni temu

Działka rolno-budowlana Uszew
Uszew · Działka rolno-budowlana · 11743 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
9 zł / m²

Działka Uszew na sprzedaż bezpośrednio
Polecam do sprzedaży działkę rolno-budowlaną z dużym potencjałem o powierzchni 11743 m2 ( całość ) w tym 3 000 m2 działka budowlana. Działka polozona jest 7km od BRZESKA w miejscowosci USZEW gminie Gnojnik woj.Małopolskim. Możliwosc dzialek podzialu na mniejsze. Całość w jednym kawałku jeden numer... 4 dni temu

Działka Oświęcim, ul. Stanisławy Leszczyńskiej
Oświęcim, ul. Stanisławy Leszczyńskiej · 4630 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
302 zł / m²

Działka Oświęcim na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Oświęcim. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ruchliwą. Przeznaczenie: do zabudowy usługowej. Opis działki: Działki o powierzchni 2806 m2, oraz 1824 m2 w kształcie trójkąta. Teren: płaski. Dostępne media: energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja. ...

Działka budowlana Tenczynek
Tenczynek · Działka budowlana · 2500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
100 zł / m²

Działka Tenczynek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tenczynek. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jedno i wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2 500 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: gaz, prąd i kanalizacja. Opis lokalizacji:...

Działka budowlana Kraków Wola Justowska, ul. Emaus
Kraków Wola Justowska, ul. Emaus · Działka budowlana · 1595 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 595 000 zł
1000 zł / m²

Działka Kraków Wola Justowska na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kraków w dzielnicy Wola Justowska. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jedno i wielorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1595 m2 w kształcie połączonych prostokątów. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, gaz...

      1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.