Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

3192 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2667) oraz niepowtarzające się oferty agencji (525).

Działka rolno-budowlana Rogów
Rogów · Działka rolno-budowlana · 4350 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
19 000 zł
4 zł / m²

Działka Rogów na sprzedaż bezpośrednio
Witam ma do sprzedania działkę rolną niezabudowaną położoną w Rogowie, gmina Kozłów oznaczoną numerem 2/4 o szerokości 36 m i długości 122 m. Działka położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej łączącej miejscowości - Rogów/Przybysławice. Przy granicy działki zlokalizowany jest słup energ...

Działka rolna Sobolów
Sobolów · Działka rolna · 65000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
5 zł / m²

Działka Sobolów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam gospodarstwo rolne wraz z zabudową....

Działka rolno-budowlana Olkusz
Olkusz · Działka rolno-budowlana · 4452 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
885 948 zł
199 zł / m²

Działka Olkusz na sprzedaż bezpośrednio
Przepiękna działka z możliwością zabudowy znajdująca się w otulinie parku krajobrazowego Orlich Gniazd. Z dwóch stron dojazd drogą asfaltową. Szerokość działki: 21m, długość: 212. W pobliżu działki woda, prąd, gaz....

Działka siedliskowa Czchów Zapotocze, ul. Spacerowa
Czchów Zapotocze, ul. Spacerowa · Działka siedliskowa · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
28 zł / m²

Działka Czchów Zapotocze na sprzedaż bezpośrednio
16 ar atrakcyjna działka usytuowana w str południową odległość od rynku miasta ok 6 min pieszo....

Działka budowlana Rząska Podkamyk, ul. Podkamycze 27B
Rząska Podkamyk, ul. Podkamycze · Działka budowlana · 658 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
198 zł / m²

Działka Rząska Podkamyk na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo ładna parcela budowlana ( 57MN ) - 658 m2 S P R Z E D A j E B E Z P O Ś R E D N I O ! Ulokowana na terenie zamkniętego osiedla domów jednorodzinnych pod lasem w punkcie widokowym. Okolica to jeziora , lasy Tęczyńskiego Parku Krajobrazowego oraz łąki i tereny upraw rolniczych ( głównie z...

Działka rolno-budowlana Koziniec
Koziniec · Działka rolno-budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
44 000 zł
37 zł / m²

Działka Koziniec na sprzedaż bezpośrednio
Witam Do sprzedania działka w miejscowości Koziniec z widokiem w stronę zapory w Świnnej Porębie. Jedna z ostatnich działek w tej części Kozińca. Powierzchnia działki 12ar. Dojazd prywatną droga. Okolica cicha i spokojna. Bliskość natury. Idealna na wypoczynek. ...

Działka rolna Brody Środek
Brody Środek · Działka rolna · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
18 000 zł
15 zł / m²

Działka Brody Środek na sprzedaż bezpośrednio
Działka jest położona w malowniczym terenie na przeciw klasztoru ...

Działka inwestycyjna Czorsztyn, ul. Ku Helenie
Czorsztyn, ul. Ku Helenie · Działka inwestycyjna · 3500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
700 000 zł
200 zł / m²

Działka Czorsztyn na sprzedaż
POLECAMY NA SPRZEDAŻ BARDZO ATRAKCYJNĄ DZIAŁKĘ Z WIDOKIEM NA JEZIORO CZORSZTYŃSKIE . Działka o powierzchni 3500 m2 . Działka położona jest w południowej części wsi Czorsztyn przy ul. Ku Helenie . Przeznaczenie w planie miejscowym MN/MT ; Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i r...

Działka budowlana Siercza
Siercza · Działka budowlana · 2300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
196 zł / m²

Działka Siercza na sprzedaż
Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 23 arów w miejscowości Siercza gm.Wieliczka. Dojazd drogą wydzieloną przy dzieleniu działek na zasadzie udziału w drodze.Wszystkie media na działce ( prąd, woda, gaz) z wyjątkiem kanalizacji. Działka ogrodzona z dwóch stron, lekko nachylona w stronę po...

Działka budowlana Tarnawa
Tarnawa · Działka budowlana · 950 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 000 zł
40 zł / m²

Działka Tarnawa na sprzedaż
Działki budowlane od 8 do 13 ar Tarnawa/gm. Łapanów k. Bochni pow. bocheński działki budowlane o pow. 8,15, 8,21, 9,5, 10,21, 13 ar zlokalizowane w gminie Łapanów w miejscowości Tarnawa (powiat bocheński). Działki na wzgórzu, graniczące z lasem. Działki z wydzieloną drogą dojazdową. ...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.