Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

3280 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2645) oraz niepowtarzające się oferty agencji (635).

Działka budowlana Lipnica Wielka
Lipnica Wielka · Działka budowlana · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
18 zł / m²

Działka Lipnica Wielka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 50 arów. Działka nie jest położona przy drodze wszelkich innych informacji udzielę pod numerem tel....

Działka budowlana Olkusz Podgrabie
Olkusz Podgrabie · Działka budowlana · 1870 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
160 zł / m²

Działka Olkusz Podgrabie na sprzedaż bezpośrednio
Oferuje do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1870 m2. Położona w Olkuszu w prestiżowej dzielnicy przy ulicy Podgrabie. Kształt zbliżony do prostokąta o szerokości około 28m i długości około 65 m. Trzecia linia zabudowy z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej poprzez drogę dojazdową któr...

Działka budowlana Frydrychowice
Frydrychowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
37 zł / m²

Działka Frydrychowice na sprzedaż bezpośrednio
Wydzielę działkę budowlaną prostokontną 20x50 [10 arów] na której jest wbudowany garaż.Działka przy drodze asfaltowej , na działce prąd i gaz.Działka w miejscowości Frydrychowice : Granica 6.. Za działkę 37 000 . W rozliczeniu może być samochód . 6 km. od centrum Wadowic Zapraszam Do negocjacji....

Działka budowlana Brzozowa
Brzozowa · Działka budowlana · 1897 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
61 000 zł
32 zł / m²

Działka Brzozowa na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną ok 19 arów w miejscowości Brzozowa, gmina Gromnik. Działka usytuowana jest na górce. Stok południowo - wschodni. W sąsiedztwie działki zabudowa domów jednorodzinnych. Nowe osiedle. Działka położona przy drodze asfaltowej gminnej. Jedyny ruch odbywający się na t...

Działka rolna Łętkowice-Kolonia
Łętkowice-Kolonia · Działka rolna · 30000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
5 zł / m²

Działka Łętkowice-Kolonia na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Łącko
Łącko · Działka budowlana · 100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
600 zł / m²

Działka Łącko na sprzedaż bezpośrednio
Szukam działki budowlanej w Łącku. Proszę o informację na nr tel....

Działka budowlana Krzywaczka
Krzywaczka · Działka budowlana · 750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
93 zł / m²

Działka Krzywaczka na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki budowlane, o powierzchni 7,5 ara, 15 arów i 30 arów usytuowana w odległości ok. 1 km od trasy Kraków - B.Biała w odległości 25 km od Krakowa, miejscu cichym i spokojnym, na lekkim wzniesieniu z pięknym widokiem. Dojazd do działki drogą asfaltową, a następnie ok. 250 m drogą...

Działka budowlana Grabówki
Grabówki · Działka budowlana · 2502 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
530 000 zł
212 zł / m²

Działka Grabówki na sprzedaż
Grabówki, ok. Wieliczki. Działka budowlana o pow.: 2502 m 2 . Widokowa działka budowlana o przeznaczeniu w/g miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową: jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową. Powierzchnia zabudowy: do 30 %, wysokość budynków mieszkalnych - do... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Grabówki
Grabówki · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
217 zł / m²

Działka Grabówki na sprzedaż
Grabówki, ok. Wieliczki. Działka budowlana o pow.: 1200 m 2 . Widokowa działka budowlana o przeznaczeniu w/g miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową: jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową. Powierzchnia zabudowy: do 30 %, wysokość budynków mieszkalnych - do... dodano przedwczoraj

Działka rolno-budowlana Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska · Działka rolno-budowlana · 2258 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
44 zł / m²

Działka Kalwaria Zebrzydowska na sprzedaż
BARWAŁD GÓRNY gm.Kalwaria Zebrzydowska Widokowo położona działka budowlano-rolna o powierzchni 22,58 arów. Teren budowlany zajmuje ok.30% powierzchni czyli ok.7arów. Działka szeroka od drogi na 23m rozszerza się do 26m. Dojazd z drogi publicznej asfaltowej do parceli drogą częściowo utwardzo... dodano przedwczoraj

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.