Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, małopolskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2491 działek na sprzedaż małopolskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2467) oraz niepowtarzające się oferty agencji (24).

Działka rolna Góra Świętego Jana
Góra Świętego Jana · Działka rolna · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
76 000 zł
10 zł / m²

Działka Góra Świętego Jana na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania dzialke 80 arow w miejscowosci Gora Sw Jana wiecej info pod numerem telefonu ... 4 dni temu

Działka budowlana Stróża
Stróża · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
91 000 zł
70 zł / m²

Działka Stróża na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam działkę budowlana o powierzchni 13 arów działka znajduje się w Strózy gmina Pcim. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny... 5 dni temu

Działka budowlana Dąbrowa
Dąbrowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
106 zł / m²

Działka Dąbrowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w miejscowości Dąbrowa, 600m od głównej drogi między Nowym Sączem a Gródkiem n.Dunajcem. Działka posiada atrakcyjną lokalizacje , ok 500m jest oddalony las, (ok. 2,5km) do Jeziora Rożnowskiego (m. Zbyszyce), bliskość miasta Nowego Sącza (ok 8km.) Działka ma lekki spad. Sklep 600m,... 5 dni temu

Działka budowlana Wielopole
Wielopole · Działka budowlana · 1414 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
88 zł / m²

Działka Wielopole na sprzedaż bezpośrednio
Jeśli chcecie uciec od codziennego zgiełku, szukacie ciszy i spokoju a zarazem chcecie mieszkać w niedalekiej odległości od centrum Nowego Sącza, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do sprzedania działkę, która na pewno Cię zainteresuje. Działka ta jest działką budowlaną, uzbrojona o powierz... 5 dni temu

Działka budowlana Rączna
Rączna · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
135 zł / m²

Działka Rączna na sprzedaż bezpośrednio
Budowlana - Rączna gmina Liszki, przy drodze asfaltowej. Woda jest na działce, gaz i prąd parę metrów od działki. Do granic Krakowa 5km, do centrum Krakowa 12km. Łatwy dojazd do autostrady.... 5 dni temu

Janikowice · Działka rolna · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
31 zł / m²

Działka Janikowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, sprzedam działkę o powierzchni 13arów w gminie słomniki. nr działki 182 cena 40000zł.... 5 dni temu

Działka budowlana Kobylec
Kobylec · Działka budowlana · 1300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 000 zł
55 zł / m²

Działka Kobylec na sprzedaż bezpośrednio
Budowlana, 13ar, 31x39m, Na działce znajduje się skrzynka z prądem (przyłącze). Woda i gaz w granicach działki. Z działki jest widok na góry.... 5 dni temu

Działka Muszyna
Muszyna · 17700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
540 000 zł
31 zł / m²

Działka Muszyna na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Powroźnik, gmina Muszyna 2 km od Jaworzyny Krynickiej. Dojazd do działki: droga asfaltową, 500 m drogą utwardzoną. Przeznaczenie: pod zabudowę jednorodzinną, pod agroturystykę, siedlisko, pensjonat. Obecnie są postawione fundamenty pod dom około 160 m2, os...

Działka budowlana Barcice Dolne
Barcice Dolne · Działka budowlana · 3300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
61 zł / m²

Działka Barcice Dolne na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Barcice Dolne. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, gospodarstwo agroturystyczne. Opis działki: Działka o powierzchni 3300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: pochyły. Dostępne media: woda, prąd, ga...

Działka Nowy Targ, ul. Krakowska
Nowy Targ, ul. Krakowska · 6553 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
284 000 zł
43 zł / m²

Działka Nowy Targ na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona w miejscowości Nowy Targ. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: usługi, rekreacja, agroturystyka. Opis działki: Działka o powierzchni 6553 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: tran...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.