Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

2167 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2010) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka rolna Zalipie Lipnik
Zalipie Lipnik · Działka rolna · 7300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
3 zł / m²

Działka Zalipie Lipnik na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Paszków
Paszków · Działka budowlana · 1652 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 080 zł
40 zł / m²

Działka Paszków na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży jako teren inwestycyjny lub działki budowlane, teren o łącznej powierzchni 47 156 m2, podzielony na 20 działek od 1652 m2 do 3069 m2. Działki zlokalizowane w miejscowości Paszków w odległości 4 km od Polanicy Zdroju. Działki zlokalizowane na wzniesieniu z przepięknym widokiem na panoram...

Działka budowlana Miodary, Miodary 19
Miodary, Miodary · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
33 zł / m²

Działka Miodary na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki budowlane, pięknie położone w leśnym zaciszu miejscowości Miodary, gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki, województwo dolnośląskie. Powierzchnia działek w granicach od 20 do 25 arów (2000 do 2500 metrów kwadratowych). Działki usytuowane są w zacisznej, malowniczej okolicy w bezpośredni...

Działka budowlana Sobin, ul. Gwiezdna
Sobin, ul. Gwiezdna · Działka budowlana · 950 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 000 zł
61 zł / m²

Działka Sobin na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w spokojnej okolicy na nowym osiedlu domków jednorodzinnych na Ulicy Gwiezdnej. Kanalizacja , prąd i gaz w drodze tuż przy działce. ...

Działka budowlana Radomice
Radomice · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
22 zł / m²

Działka Radomice na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Piękna działka, usytuowana na obrzeżach Parku Bobrzańskiego, Radomice obok Wlenia, 1600M2....

Działka budowlana Wałbrzych Lubiechów, ul. Łowiecka
Wałbrzych Lubiechów, ul. Łowiecka · Działka budowlana · 2137 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
56 zł / m²

Działka Wałbrzych Lubiechów na sprzedaż bezpośrednio
Oferta bezpośrednio od właściciela ! Działka budowlana położona na Lubiechowie. Cicha, spokojna okolica. Wokół nowa zabudowa jednorodzinna. Atrakcyjna lokalizacja ! Wydana decyzja o warunkach zabudowy. Media w drodze. Cena 56 zł/m2...

Działka budowlana Ozorowice, ul. Nad Mienią
Ozorowice, ul. Nad Mienią · Działka budowlana · 1578 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
122 000 zł
77 zł / m²

Działka Ozorowice na sprzedaż bezpośrednio
Piękna narożna działka budowlana o pow. 1578 m2,w urokliwym miejscu, dorodne drzewa w rogu dzialki zapewnią nie tylko cień w upalne dni,ale dają możliwość leżenia na hamaku :) , działka w zaciszu ,ale u progu cywilizacji,wszelkie udogodnienia -przedszkole,szkoła, PKP, PKS, ośrodek zdrowia,2 plaże ...

Działka budowlana Siedlce
Siedlce · Działka budowlana · 704 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 360 zł
90 zł / m²

Działka Siedlce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Siedlce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolem 4MN - zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 704 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd na gra...

Działka Zarzysko
Zarzysko · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
88 500 zł
30 zł / m²

Działka Zarzysko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zarzysko. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice d...

Działka budowlana Nieciszów
Nieciszów · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
86 zł / m²

Działka Nieciszów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Nieciszów. Dojazd do działki: groga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: na sąsiedniej działce - woda, prąd, gaz. Okolice działki: Są...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.