Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

2450 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2221) oraz niepowtarzające się oferty agencji (229).

Okmiany · Działka inwestycyjna · 14000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 150 000 zł
82 zł / m²

Działka Okmiany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam teren inwestycyjny 1,4 hektara położony w miejscowości OKMIANY - 1 km od autostrady A4- zjazd na Bolesławiec. Grunt częściowo utwardzony. Na działce znajduje się budynek warsztatowy i biurowy. Działka posiada dostęp do bocznicy kolejowej. Cena 82,14 zł m/kw. Cena podlega negocjacji !!!. ...

Działka rolno-budowlana Bolesławiec Bolesławice, ul. Mostowa
Bolesławiec Bolesławice, ul. Mostowa · Działka rolno-budowlana · 5114 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
255 700 zł
50 zł / m²

Działka Bolesławiec Bolesławice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne o powierzchni 5114 m2 w Bolesławcu przy ul. Mostowej, w spokojnej okolicy z panoramą na przepiękny wiadukt kolejowy. Działka w 2016 została przeznaczona w planach zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec jako działka budowlana. Działka posiada dostęp do podłączenia w...

Działka rolno-budowlana Krzelów
Krzelów · Działka rolno-budowlana · 10300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
123 600 zł
12 zł / m²

Działka Krzelów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam piękny teren pod ranczo o powierzchni 1,03 ha (10300 m²) lub 0,53 ha (5300 m²) w Krzelowie (60 km od Wrocławia, 16 km od Wołowa, 23 km od Lubina). Na działce skupisko drzew – sosny, świerki, jabłonie. Blisko kompleksy leśne i Park Krajobrazowy Doliny Jezierzycy (czysta zaryb...

Działka budowlana Krzelów
Krzelów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
25 zł / m²

Działka Krzelów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam po przystępnej cenie różnej wielkości działki budowlane w Krzelowie, gmina Wińsko (60 km od Wrocławia, 16 km od Wołowa, 23 km od Lubina). Podana cena 25 zł/m² dotyczy działki o pow. 1000 m² - większe działki oferuję w niższej cenie tj. 1650 m² po 20 zł/m² (33000 zł), 250...

Działka budowlana Czarny Bór, ul. Wałbrzyska
Czarny Bór, ul. Wałbrzyska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
48 zł / m²

Działka Czarny Bór na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Łagiewniki, ul. Słowiańska
Łagiewniki, ul. Słowiańska · Działka budowlana · 937 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 102 zł
46 zł / m²

Działka Łagiewniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 937 m2, w atrakcyjnej okolicy .Cena do negocjacji....

Smardzów · Działka rolno-budowlana · 3092 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
113 zł / m²

Działka Smardzów na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno - budowlana, położona w miejscowości Smardzów, gm. Siechnice. Objęta planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczona jako MN. Dostęp do drogi....

Działka rolna Okrzeszyce
Okrzeszyce · Działka rolna · 4000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
45 zł / m²

Działka Okrzeszyce na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Okrzeszyce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: studium - zabudowa mieszkaniowa. Opis działki: Działka o powierzchni 4000 m2 w kształcie prostokąta. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 43700 m2. Teren: płaski, nieogrodzony. Ok...

Działka rolna Okrzeszyce
Okrzeszyce · Działka rolna · 13700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
411 000 zł
30 zł / m²

Działka Okrzeszyce na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Okrzeszyce. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 13700 m2 w kształcie trapezu. Możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 4000 m2. Teren: płaski, nieogrodzony. Okolice działki: Sąsiedztwo: n...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 1848 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
295 680 zł
160 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w północnej części wsi Kobierzyce. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1 848 m2 o nieregularnym kształcie. Teren: płaski. Dostępne media: gaz (w drodze powiatowej), prąd w trakcie projektowania (właściciel nieruchomości i gmina...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.