Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

2300 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2047) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Okmiany · Działka rolna · 28500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
3 zł / m²

Działka Okmiany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 2.85 h położony we wsi Okmiany w gminie Chojnów...

Działka budowlana Głogów
Głogów · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
175 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną na rogu ulic Wojska Polskiego i Andersa w Głogowie, obok sklepu Biedronka. Działka jest częściowo uzbrojona. Więcej informacji podam telefonicznie. Proszę dzwonić po godzinie 18.00....

Granica · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Granica na sprzedaż bezpośrednio
Wszelkich informacji udzielę telefonicznie...

Działka rekreacyjna Wrocław Fabryczna, ul. Francuska
Wrocław Fabryczna, ul. Francuska · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
47 zł / m²

Działka Wrocław Fabryczna na sprzedaż bezpośrednio
Witam odstąpię działkę ogrodową we Wrocławiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 320 m kw. Na działce altana murowana, parter z poddaszem, toaleta. obok altany piwnica. Prąd, woda - pompa elektryczna. Szklarnia....

Działka rekreacyjna Oława
Oława · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 800 zł
23 zł / m²

Działka Oława na sprzedaż bezpośrednio
Witam Na sprzedaż działka rekreacyjna - ogrodowa. Działka zagospodarowana, zasiana trawa, posadzone drzewa i kwiaty, pompa, ogrodzenie , altanka murowana z piwnicą i poddaszem . Cena do niewielkiej negocjacji. Proszę dzwonić na podany numer, ogłoszenie grzecznościowe i nie odpowiadam na sm...

Działka rolno-budowlana Ścinawa Polska
Ścinawa Polska · Działka rolno-budowlana · 1397 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
75 zł / m²

Działka Ścinawa Polska na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 100/6 w miejscowości Ścinawa Polska zaledwie 2km od centrum Oławy.Nieruchomość w kształcie prostokąta z bezpośrednim dostępem do głównej drogi asfaltowej. W obrębie działki woda i kanalizacja! Bliższe informacje telefonicznie ...

Działka rekreacyjna Kulów
Kulów · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
150 zł / m²

Działka Kulów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w Kulowie na terenie ROD Relaks. - powierzchnia 5 arów; - altana piętrowa, murowana, ocieplona o łącznej powierzchni 70 m kw.; - taras 9 m kw.; - w łazience bieżąca ciepła woda, prysznic, umywalka, wc; - kuchnia umeblowana z lodówką; - ogrzewanie piecykiem; ...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 9997 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 249 625 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki: krajową i powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 ...

Działka budowlana Domaszczyn
Domaszczyn · Działka budowlana · 959 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
184 000 zł
192 zł / m²

Działka Domaszczyn na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Domaszczyn. Dojazd do działki: drogą asfaltową przechodzącą w utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 959 m2 w kształcie prostokątnym. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda gminna i gaz w odl...

Działka budowlana Brzeg Dolny
Brzeg Dolny · Działka budowlana · 1200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
89 000 zł
74 zł / m²

Działka Brzeg Dolny na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Godzięcin, powiat wołowski, gmina Brzeg Dolny. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1 200 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja, woda zimna, wod...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.