Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2495 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2266) oraz niepowtarzające się oferty agencji (229).

Działka budowlana Wieża, Wieża
Wieża, Wieża · Działka budowlana · 9500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
14 zł / m²

Działka Wieża na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę złożoną z budowlanej uzbrojonej 13 arow (wszystkie media), sadu 12 arow , ziemi rolnej 70 arow. Razem 95 arow ziemi w Wieźy obok Gryfowa Ślaskiego. Atrakcyjne miejsce nad rzeką pięknym widokiem na góry. Możliwość przekwalifikowania większej ilości gruntu pod budowy domków. ...

Chełstów · Działka budowlana · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
375 000 zł
15 zł / m²

Działka Chełstów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w chełstowie gmina twardogóra po 15 zl za m...

Działka budowlana Dziadowa Kłoda
Dziadowa Kłoda · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 000 zł
35 zł / m²

Działka Dziadowa Kłoda na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam do sprzedania 5 działek budowlanych, z czego największa to aż 16 arów. Pozostałe mają od 11 arów do 14 arów, także jet z czego wybierać. Działki mieszczą się w spokojnej i cichej okolicy, w pobliżu las co widać na zdjęciach. Do centrum (urzędu gminy, sklepów, szkoły, kościoła, przystan...

Działka budowlana Osiecznica
Osiecznica · Działka budowlana · 1295 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
42 zł / m²

Działka Osiecznica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w spokojnej okolicy na terenie malowniczej Osiecznicy. Powierzchnia działki ok. 13 arów (1295m2), w pełni uzbrojona (prąd, woda, kanalizacja w granicach działki). W pobliżu sklep, orlik, boisko sportowe, las i kościół. Niedaleko szkoła, przedszkole, Aquapark, gabinety lekarskie, fr...

Działka inwestycyjna Szczyglice
Szczyglice · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
12 zł / m²

Działka Szczyglice na sprzedaż bezpośrednio
OKAZJA Pilne sprzedam pięknie położona działkę widok na panoramę Głogówa w Szczyglicach na szczycie wzgórza Bis marca 50 arów działka przylega bezpośrednio do planowanych terenów rekreacyjnych na terenie motocrossu...

Bobrów · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
245 000 zł
70 zł / m²

Działka Bobrów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania teren pod działki budowlane w Bobrowie gmina Myslakowice o powierzchni 3500 m2. ...

Działka budowlana Pieszyce Rościszów, Rościszów 64A
Pieszyce Rościszów, Rościszów · Działka budowlana · 1170 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
171 zł / m²

Działka Pieszyce Rościszów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana 11,7 ara z mediami + domek i altanka Rościszów 64 a Kontakt tylko z właścicielem pod numerem komórkowym...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 14249 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 781 125 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 19526 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 440 750 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Szczytna, ul. Leśna
Szczytna, ul. Leśna · Działka budowlana · 938 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
96 zł / m²

Działka Szczytna na sprzedaż
Działka budowlana położona w Szczytnej w pobliżu Polanicy Zdrój, przy drodze do źródła Piekiełko. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Działka posiada projekt techniczny przebudowy przyłączy prądu do budynku, zatwierdzony i przyłączony. Na działce znajdują s...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.