Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2364 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2136) oraz niepowtarzające się oferty agencji (228).

Działka budowlana Włóki
Włóki · Działka budowlana · 4100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
30 zł / m²

Działka Włóki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 4100 m2 . Działka położona w miejscowości Włóki (ok 3 km do Dzierżoniowa, 12 km do Świdnicy i ok 55 km do Wrocławia)...

Działka budowlana Stary Gierałtów, Stary Gierałtów 55B
Stary Gierałtów, Stary Gierałtów · Działka budowlana · 3252 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
159 000 zł
49 zł / m²

Działka Stary Gierałtów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam bez pośredników działkę nr 281/5 o powierzchni 3.252 m2 w miejscowości Stary Gierałtów 55b (okolice Stronia Śląskiego). Działka budowlana, niezabudowana, z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową i usługową. Kształt regularny, północna granica ma 70 metrów i przylega do powiatowej, asfaltow...

Rakoszyce · Działka inwestycyjna · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
88 zł / m²

Działka Rakoszyce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania ogrodzona działka przemysłowa 0,16ha na której stoi budynek przemysłowy. Budynek składa sie z 2 dużych hal produkcyjnych, umeblowanego pokoju socjalnego w ktorym mozna gotowac, spać, łazienka z prysznicem i sedesem, kotłownia. Cena tak niska gdyz zależy mi na szybkiej sprzedaży. Działk...

Działka budowlana Wierzbna
Wierzbna · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
63 zł / m²

Działka Wierzbna na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Wierzbnej w spokojnej okolicy.Przy dzialce woda,prad i nowa kanalizacja....

Działka rolna Czernina Dolna
Czernina Dolna · Działka rolna · 6300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 200 zł
2 zł / m²

Działka Czernina Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Działka nr 156/2 kl 5 pow 0,63 h w miej. Czernina Dolna...

Działka rolna Osiek
Osiek · Działka rolna · 10300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
4 zł / m²

Działka Osiek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o pow. 1,03 ha nr 505 w miejscowości Osiek gmina Kostomłoty. Grunt spełnia kryterium ubezpieczenia KRUS...

Działka budowlana Sierpnica
Sierpnica · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
60 zł / m²

Działka Sierpnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana po wyburzeniu domu z powodu pożaru w sierpniu 2016r SIERPNICA tzw. Górna Rzeczka. Do działki 14 arów mogę dodać gratis projekt domu i garażu. Działka uzbrojona, prąd na słupie w skrzynce rozdzielczej. Dobra woda w studni. Piękne widoki, droga do Walimia odśnieżana i jest droga do S...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 19526 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 440 750 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Szczytna, ul. Leśna
Szczytna, ul. Leśna · Działka budowlana · 938 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
96 zł / m²

Działka Szczytna na sprzedaż
Działka budowlana położona w Szczytnej w pobliżu Polanicy Zdrój, przy drodze do źródła Piekiełko. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Działka posiada projekt techniczny przebudowy przyłączy prądu do budynku, zatwierdzony i przyłączony. Na działce znajdują s...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 9997 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 249 625 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki: krajową i powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 ...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.