Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2449 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2220) oraz niepowtarzające się oferty agencji (229).

Działka rekreacyjna Wrocław Krzyki, ul. Klecińska
Wrocław Krzyki, ul. Klecińska · Działka rekreacyjna · 315 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 000 zł
13 zł / m²

Działka Wrocław Krzyki na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania dzialke rekreacyjna 315m.Na dzialce jest woda i prad.Altana drewniana w srodku odnowiona w zeszlym roku.Zapraszam do ogladania na ul.Klecinskiej Al.sliwowa nr.dzialki 18....

Działka rekreacyjna Legnica, ul. Spokojna
Legnica, ul. Spokojna · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 000 zł
20 zł / m²

Działka Legnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną w ROD Szarotka w Legnicy przy ul. Spokojnej. Na działce znajduje się: murowana altana, kompostownik, studnia (brak pompy). Możliwość podłączenia wody oraz prądu. Nasadzenia: czereśnia, jabłonie, wiśnie, orzech, krzewy malin i porzeczek, dużo kwiatów. Kontakt pod numerem...

Działka budowlana Jelcz-Laskowice, ul. Turniejowa
Jelcz-Laskowice, ul. Turniejowa · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
68 zł / m²

Działka Jelcz-Laskowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Jelcz Laskowice ul. Turniejowa Super lokalizacja , do uporządkowania. Więcej inf na telefon....

Proszyce · Działka rolna · 27300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
3 zł / m²

Działka Proszyce na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie orną uprawianą , działka 2,73 ha klasa ziemi 4 , miejscowość Proszyce gmina Grębocice . Aukcja grzecznościowa , kontakt telefoniczny pan Józef ....

Złotniki Lubańskie · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
32 zł / m²

Działka Złotniki Lubańskie na sprzedaż bezpośrednio
Witam, do sprzedania: Działka budowlana o powierzchni 1400 mkw, położona w Złotnikach Lubańskich, gmina Leśna, w pobliżu Jeziora Złotnickiego. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje bu...

Działka budowlana Krzeszów
Krzeszów · Działka budowlana · 1140 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 900 zł
37 zł / m²

Działka Krzeszów na sprzedaż bezpośrednio
Ciekawa działka w interesującej lokalizacji o powierzchni 1140m2 w Krzeszowie. Polecam....

Działka budowlana Krzeszów
Krzeszów · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 900 zł
36 zł / m²

Działka Krzeszów na sprzedaż bezpośrednio
Ciekawa działka w interesującej lokalizacji o powierzchni 1100m2 w miejscowości Krzeszów. Polecam....

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 19526 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 440 750 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Szczytna, ul. Leśna
Szczytna, ul. Leśna · Działka budowlana · 938 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
96 zł / m²

Działka Szczytna na sprzedaż
Działka budowlana położona w Szczytnej w pobliżu Polanicy Zdrój, przy drodze do źródła Piekiełko. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Działka posiada projekt techniczny przebudowy przyłączy prądu do budynku, zatwierdzony i przyłączony. Na działce znajdują s...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 9997 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 249 625 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki: krajową i powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 ...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.