Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2316 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2063) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka budowlana Grodziec Mały
Grodziec Mały · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 000 zł
22 zł / m²

Działka Grodziec Mały na sprzedaż bezpośrednio
Działka zlokalizowana w Grodzcu Małym 2 km od Głogowa. Wydane warunki zabudowy Wszystkie media przy działce Utwardzony dojazd Powierzchnia 30 arów Pięknie zagospodarowana. Z dużą ilością nasadzeń...

Świdnica · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
75 zł / m²

Działka Świdnica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki niezabudowane, obie uzbrojone w sieć gazową, wodociągową i energetyczną, oznaczone w ewidencji gruntów nr 782/43 o powierzchni 01200 ha oraz nr 782/33 o pow. 01080 ha położone na nowo budowanym osiedlu w Jaworzynie Śl. przy ul. Sosnowej, druga przy ul. Akacjowej. Wokół sprzeda...

Działka budowlana Gądów
Gądów · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
175 zł / m²

Działka Gądów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana nr 91/2 w miejscowości Gądów gm. Kąty Wrocławskie. Teren do wydzielenia po ustaleniu dokładnej powierzchni do sprzedaży 800 - 1200 m2. Cena za 1 metr 175 zł do negocjacji. W pobliżu działki jest w prąd, woda, telefon, gaz(w drodze). Zaletą działki jest jej położenie - odległość ...

Działka budowlana Lipiany
Lipiany · Działka budowlana · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
16 zł / m²

Działka Lipiany na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlano z zabudowaniami gospodarczymi. Bardzo ładnie położona blisko las 55 arów...

Działka budowlana Jaczkowice
Jaczkowice · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 999 zł
90 zł / m²

Działka Jaczkowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania mam działkę budowlaną z prądem oraz przyłączem wodnym. Bardzo spokojne sąsiedztwo. Cena do negocjacji...

Działka budowlana Godzikowice, ul. Spacerowa
Godzikowice, ul. Spacerowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
94 zł / m²

Działka Godzikowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana o pow. 8 arów o wymiarach 11x72m w pod oławskich Godzikowicach przy ul. Spacerowej. Działka położona w drugiej linii zabudowy na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych, do której prowadzi droga utwardzona, w cichej i spokojnej okolicy. W planach zagospodarowania ...

Działka budowlana Godzikowice
Godzikowice · Działka budowlana · 6200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
570 000 zł
92 zł / m²

Działka Godzikowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o pow. 62 ary w Godzikowicach przy ul. Krótkiej. W planach zagospodarowania przestrzennego Gminy Oława działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Działka w okolicy częściowo już zabudowanej domkami jednorodzinnymi.Media: prąd, gaz.Działka usytuowana na trakcie Wrocław...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 14249 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 781 125 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Kobierzyce
Kobierzyce · Działka budowlana · 19526 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 440 750 zł
125 zł / m²

Działka Kobierzyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w obrębie Kobierzyce. Dojazd do działki powiatową drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, szeregowa i wielorodzinna. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla północnej części wsi Kobierzyce, uchwalonego w dniu 3 września 20...

Działka budowlana Szczytna, ul. Leśna
Szczytna, ul. Leśna · Działka budowlana · 938 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
96 zł / m²

Działka Szczytna na sprzedaż
Działka budowlana położona w Szczytnej w pobliżu Polanicy Zdrój, przy drodze do źródła Piekiełko. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Działka posiada projekt techniczny przebudowy przyłączy prądu do budynku, zatwierdzony i przyłączony. Na działce znajdują s...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.