Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2608 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2346) oraz niepowtarzające się oferty agencji (262).

Działka budowlana Stary Wielisław
Stary Wielisław · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
60 zł / m²

Działka Stary Wielisław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w Starym Wielisławiu. Działka ma wielkość 20 arów, położona jest bezpośrednio przy głównej drodze. Lokalizacja cicha, spokojna, idealna na budowę domu jednorodzinnego. Istnieje możliwość powiększenia działki (ten sam właściciel). Działka bardzo ustawna, d...

Działka budowlana Sokołowice
Sokołowice · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Sokołowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w sokołowicach w razie pytań proszę dzwonić....

Działka rekreacyjna Polkowice
Polkowice · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 700 zł
26 zł / m²

Działka Polkowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke ograodową na ROD BARBARKA nr 214 Więcej informacji udziele telefonicznie Cena 7700...

Działka budowlana Pierstnica
Pierstnica · Działka budowlana · 26565 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
190 000 zł
7 zł / m²

Działka Pierstnica na sprzedaż bezpośrednio
Działka na terenie powiatu Milicz, gmina Krośnice, obręb wsi Pierstnica. Nieczęsto spotkać można miejsce tak urokliwe. Piękna działka pod budownictwo zagrodowe. Korzystne warunki do zabudowy zagrodowej, agroturystyki. Na granicy Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy, teren nie wchodzi w obszar parku....

Działka rolna Iwiny, Iwiny 122
Iwiny, Iwiny · Działka rolna · 2950000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 650 000 zł
7 zł / m²

Działka Iwiny na sprzedaż bezpośrednio
Gospodarstwo rolne o pow. 295 ha z zabudowaniami, w tym lokal mieszkalny, 2 działki budowlane. Możliwość przejęcia zatrudnienia i sprzętu. Grunty położone na dwóch gminach Warta Bolesławiecka i Zagrodno, woj. dolnośląskie. Klasy gleby III a i b – 142 ha, IV a i b – 120 ha, las - 7 ha, ...

Działka rolna Iwiny
Iwiny · Działka rolna · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
23 zł / m²

Działka Iwiny na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę Rolną w miejscowości Iwiny pod Wrocławiem o pow. 4300m2 . Więcej informacji udziele pod numerem tel. ...

Działka budowlana Radwanice
Radwanice · Działka budowlana · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 950 000 zł
260 zł / m²

Działka Radwanice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o pow. 7500m2. W studium grunt z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywności, oraz mieszkaniowo-usługową, jak również budowę budynków użyteczności publicznej związanych z usługami. Wymiary działki:35x220, media w drodze. POLECAM i zapraszam na prez...

Działka rolna Biskupice Oławskie
Biskupice Oławskie · Działka rolna · 3884 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 216 zł
24 zł / m²

Działka Biskupice Oławskie na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Biskupice Oławskie. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3884 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od cen...

Działka rolna Nowa Ligota
Nowa Ligota · Działka rolna · 3319 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 570 zł
30 zł / m²

Działka Nowa Ligota na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Nowa Ligota. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: na chwilę obecną rolna, w trakcie uchwalania Miejscowego Planu Zagospodarowania. Opis działki: Działka o powierzchni 3319 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis ...

Działka rolna Grędzina
Grędzina · Działka rolna · 3923 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
117 690 zł
30 zł / m²

Działka Grędzina na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Grędzina. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: rolna w trakcie przekształcania. Opis działki: Działka o powierzchni 3923 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległ...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.