Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2164 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2007) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka budowlana Prusice, ul. Południowa 9A
Prusice, ul. Południowa · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
61 zł / m²

Działka Prusice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Prusicach, przy ulicy Południowej na osiedlu domków jednorodzinnych....

Działka budowlana Dobrzykowice, ul. Polna
Dobrzykowice, ul. Polna · Działka budowlana · 1389 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
208 000 zł
150 zł / m²

Działka Dobrzykowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Dobrzykowicach  na ulicy Polnej powierzchnia 1389, skrzynka z prądem na działce , gaz woda kanalizacja w drodze przed działką ...

Działka budowlana Paszowice
Paszowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Paszowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działki budowlane w Paszowicach. Łącznie 33 ary. Podzielone lub jako jedna działka....

Działka rolno-budowlana Jawor, ul. Myśliborska
Jawor, ul. Myśliborska · Działka rolno-budowlana · 1450 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
172 zł / m²

Działka Jawor na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka pod zabudowę usługową lub mieszkalną. ...

Działka rolna Dobroszyce
Dobroszyce · Działka rolna · 15100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
5 zł / m²

Działka Dobroszyce na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się około 200 m. od drogi głównej szerokość 40 metrów .długość 382 metrów nr. działki 421...

Działka budowlana Godzieszowa
Godzieszowa · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
108 zł / m²

Działka Godzieszowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę bez pośredników 12 arów, we wsi Godzieszowa, 12km od Wrocławia, 12km od Trzebnicy ,wszystkie łącza przy działce , okolica piękna i spokojna, niedaleko szkoła przedszkole, ośrodek zdrowia, obwodnica(5km), autobusy podmiejskie i szynobus. do działki prowadzi droga asfaltowa. Polecam...

Działka budowlana Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja 48A
Kudowa-Zdrój, ul. 1 Maja · Działka budowlana · 1406 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
100 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój na sprzedaż bezpośrednio
ZDECYDOWANIE sprzedam atrakcyjnie położoną, uzbrojoną działkę budowlaną 1406 m2 w Kurorcie KUDOWA ZDRÓJ , wyposażona we wszystkie media - woda,gaz,prąd,kanalizacja cena : 99,57 zł/m2 możliwe rozsądne negocjacje Adres działki : 57-350 Kudowa zdrój ul. 1-go Maja 48A Nr.geodezyjny 134/1...

Działka budowlana Pawłów Trzebnicki
Pawłów Trzebnicki · Działka budowlana · 16700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
850 000 zł
51 zł / m²

Działka Pawłów Trzebnicki na sprzedaż
Do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane z ogromnym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni w przedziale ok. 900 - 1200mkw (14 działek) o łącznym obszarze 1,67ha zlokalizowane przy drodze asfaltowej w miejscowości Pawłów Trzebnicki, gmina Prusice, powiat trzebnicki, woj. dolnośląskie (ok. 25km ...

Działka budowlana Sadków
Sadków · Działka budowlana · 2160 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
67 zł / m²

Działka Sadków na sprzedaż
Działka budowlana położona na wzniesieniu w miejscowości Sadków, w otoczeniu pól i lasów. Na działce znajduje się rozpoczęta budowa budynku gospodarczego, który można przekształcić na budynek mieszkalny. Budynek składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki, hallu (łączna pow. to 37 m2) oraz zada...

Działka budowlana Wilczyce, ul. Polna
Wilczyce, ul. Polna · Działka budowlana · 12065 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 050 000 zł
87 zł / m²

Działka Wilczyce na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wilczyce. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolami: MU - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z usługami lokalnymi oraz PU - działalność produkcyjno - usługowa oraz składowanie i magazynowanie. W nowym gm...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.