Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2373 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2145) oraz niepowtarzające się oferty agencji (228).

Działka budowlana Kotowice
Kotowice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
69 zł / m²

Działka Kotowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną(29/2) zaznaczoną kolorem niebieskim 10 arów w Kotowicach, gmina Siechnice, powiat Wrocławski bez pośredników. Cicha, zielona okolica. Działka oddalona ok. 12 km od Wrocławia i 14 km od Oławy. Pozostałe dwie działki zaznaczone kolorem czarnym także są na sprzedaż. Wymiary ...

Działka budowlana Wrocław Zakrzów, ul. Irkucka
Wrocław Zakrzów, ul. Irkucka · Działka budowlana · 1662 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
481 zł / m²

Działka Wrocław Zakrzów na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Szklary
Szklary · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
30 zł / m²

Działka Szklary na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 20 arów.Posiada dostęp do energii elektrycznej. Zaplanowana przez Gminę w przyszłości kanalizacja. Jest możliwość podziału na dwie działki 10 arowe. Bezpośrednio przy drodze powiatowej do Międzygórza. Posiadam jeszcze kilka innych działek pod zabudowę o różnych powier...

Działka siedliskowa Proszków
Proszków · Działka siedliskowa · 3345 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
36 zł / m²

Działka Proszków na sprzedaż bezpośrednio
Działka o nr.224/5 w miejscowości Proszków gm.Środa Śląska woj. Dolnośląskie...

Kamień Górowski · Działka rolna · 25200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
3 zł / m²

Działka Kamień Górowski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną o pow. 2,52 ha klasa IV a zlokalizowana w gminie Wasosz we wsi Kamien Gorowski. ...

Działka rolno-budowlana Osada Leśna
Osada Leśna · Działka rolno-budowlana · 7500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
47 zł / m²

Działka Osada Leśna na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka budowlana w kształcie prostokąta o łącznej powietrzchni 7500 m2 położona w Osadzie Leśnej gmina Oleśnica ( nr działki 48/2 AM1) Dojazd do nieruchomości utwardzoną asfaltową drogą. Obecnie działka nie jest zabudowana dzięki czemu ma niemal nieograniczaną możliwość aranżacji. Dostę...

Sędzimirów · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
36 zł / m²

Działka Sędzimirów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Mam do sprzedania działkę zabudowaną w miejscowości Sędzimirów. Działka jest w pełni uzbrojona. Budynek znajdujący się tam jest do rozbiórki. Powierzchnia działki 11 arów. Do działki jest dobry dojazd. Więcej informacji pod telefonem....

Działka rolna Domasławice
Domasławice · Działka rolna · 95878 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 821 682 zł
19 zł / m²

Działka Domasławice na sprzedaż
Kompleks działek siedliskowych położony w miejscowości Domasławice, w otoczeniu lasów. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: obecnie działka rolna, możliwość uzyskania WZ na domy letniskowe bądź całoroczne. Opis działki: Grunt o powierzchni 95 878 m2 . Teren podzielony na działki...

Działka rolna Domasławice
Domasławice · Działka rolna · 6016 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
114 304 zł
19 zł / m²

Działka Domasławice na sprzedaż
Działka siedliskowa położona w miejscowości Domasławice, w otoczeniu lasów. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: obecnie działka rolna możliwość, uzyskania WZ na dom jednorodzinny. Opis działki: Działka o powierzchni 6016 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, porośnięty ziel...

Działka budowlana Glinno
Glinno · Działka budowlana · 1100 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
91 zł / m²

Działka Glinno na sprzedaż
Działka budowlana położona w otoczeniu lasów i gór, w miejscowości Glinno. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie zbliżonym do trójkąta. Teren: płaski porośnięty zielenią. Dostępne media: woda i prąd....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.