Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

2166 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2009) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka inwestycyjna Podgórzyn
Podgórzyn · Działka inwestycyjna · 6744 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
299 000 zł
44 zł / m²

Działka Podgórzyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną w Podgórzynie w okolicach ulicy Topolowej,pomiędzy zabudową szeregową  a domami wolnostojącymi. Dostęp do sieci uzbrojenia terenu: energia elektryczna,sieć wodociągowa, kanalizacyjna, gazowa, telefoniczna. Bardzo dobry dojazd. W sąsiedztwie Zalew Sosnówka, sklepy, s...

Działka rolna Brzeźnik
Brzeźnik · Działka rolna · 29400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
2 zł / m²

Działka Brzeźnik na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną plus łąka (rozkład jak na zdjęciu). Razem 2,94 ha przylegające do lasu. Ziemia nie uprawiana, stojąca ugorem, częściowo porośnięta samosiejkami brzozy i olchy. Możliwość zalesienia całości i uzyskania wysokich dopłat unijnych na zalesianie ! Ilość ziemi uprawniająca do uzyskani...

Działka budowlana Mirków, ul. Wrocławska
Mirków, ul. Wrocławska · Działka budowlana · 1296 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
480 000 zł
370 zł / m²

Działka Mirków na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 1296 m2, w pełni uzbrojona, bezpośrednio przy trasie Wrocław - Warszawa, w bliskim sąsiedztwie z nowo wybudowanym sklepem Leroy Merlin.  Posiadam również w sąsiedztwie inne działki na sprzedaż....

Działka rolno-budowlana Wielowieś Święty Marek
Wielowieś Święty Marek · Działka rolno-budowlana · 4800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
38 zł / m²

Działka Wielowieś Święty Marek na sprzedaż bezpośrednio
Działka w miejscowości Św. Marek niedaleko m. Syców. 55 km od Wrocławia. Na działce postawiona altana o pow. 25m. Na działce jest również staw....

Działka budowlana Poniatowice
Poniatowice · Działka budowlana · 7200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
175 000 zł
24 zł / m²

Działka Poniatowice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 0.72ha, w zagospodarowaniem przestrzennym przeznaczona pod zabudowe mieszkaniową, działka położona jest w akratcyjnym miejscu. Działka znajduje sie przy drodze asfaltowej i utwardzonej. Działka znajduje się kilometr od trasy 'starej' 8'ki, 3km od s8 15km do miasta. Na ...

Działka budowlana Kamieniec Wrocławski
Kamieniec Wrocławski · Działka budowlana · 2927 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
92 zł / m²

Działka Kamieniec Wrocławski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Numer działki 641 , powierzchnia 2927mkw....

Działka budowlana Kudowa-Zdrój Centrum, ul. Stefana Okrzei
Kudowa-Zdrój Centrum, ul. Stefana Okrzei · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 200 000 zł
300 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w centrum Kudowy Zdroju. Cena do negociacji Prosze o Kontakt:...

Działka budowlana Zagórze Śląskie
Zagórze Śląskie · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
70 zł / m²

Działka Zagórze Śląskie na sprzedaż
Do sprzedania działki budowlane w Zagórzu Śląskim, w kameralnym, otoczonym przyrodą, nowo powstającym osiedlu 18 parterowych, jednorodzinnych domów wolnostojących. Osiedle położone w malowniczej turystycznej miejscowości w Górach Sowich, otoczone wąwozem, które dzieli zaledwie godzina jazdy samochod...

Działka budowlana Góra, ul. Dworcowa
Góra, ul. Dworcowa · Działka budowlana · 76472 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 699 000 zł
22 zł / m²

Działka Góra na sprzedaż
~Teren przemysłowy o łącznym obszarze 7,6472 ha, położony w miejscowości Góra, powiat Górowski, wraz z dwoma budynkami przemysłowych stanowiącymi odrębną nieruchomość. Przeznaczenie: teren przemysłowy po dawnej Cukrowni z dwoma odrębnymi budynkami. Opis działki: Działka o powierzchni 7,647...

Działka budowlana Zębice, ul. Bolesława Prusa
Zębice, ul. Bolesława Prusa · Działka budowlana · 1160 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
116 zł / m²

Działka Zębice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zębice. Dojazd do działki: drogą gminną. Opis działki: Działka o powierzchni 1 160 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony, niezalewowy. Dostępne media: woda i prąd - bezpośrednio na działce oraz kanalizacja w ulicy głównej. Opis l...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.