Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

2314 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2061) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka budowlana Ligota Mała
Ligota Mała · Działka budowlana · 1002 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
63 zł / m²

Działka Ligota Mała na sprzedaż bezpośrednio
Ligota Mała - pozwolenie na budowę, media Na sprzedaż działka budowlana w Ligocie Małej, gmina Oleśnica. Działka znajduje się na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. bez pośredników, księga wieczysta bez obciążeń, z pozwoleniem na budowę, media. Działka przylega do asfaltowej drogi i znajduje się w...

Działka budowlana Księginice, ul. Sportowa 48
Księginice, ul. Sportowa 48 · Działka budowlana · 900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 000 zł
80 zł / m²

Działka Księginice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania piękna działka budowlana,w bliskiej odległości 4km od Trzebnicy, w miejscowości Księginice . Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Działka w kształcie prostokąta 20x45m i powierzchni 9 ara. Działka położona przy drodze asfaltowej (wjazd na działkę bezpośrednio z drogi). D...

Okmiany · Działka rolna · 28500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
90 000 zł
3 zł / m²

Działka Okmiany na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 2.85 h położony we wsi Okmiany w gminie Chojnów...

Działka budowlana Głogów
Głogów · Działka budowlana · 916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
175 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę położoną na rogu ulic Wojska Polskiego i Andersa w Głogowie, obok sklepu Biedronka. Działka jest częściowo uzbrojona. Więcej informacji podam telefonicznie. Proszę dzwonić po godzinie 18.00....

Granica · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
6 zł / m²

Działka Granica na sprzedaż bezpośrednio
Wszelkich informacji udzielę telefonicznie...

Działka rekreacyjna Wrocław Fabryczna, ul. Francuska
Wrocław Fabryczna, ul. Francuska · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
47 zł / m²

Działka Wrocław Fabryczna na sprzedaż bezpośrednio
Witam odstąpię działkę ogrodową we Wrocławiu przy ul. Francuskiej o powierzchni 320 m kw. Na działce altana murowana, parter z poddaszem, toaleta. obok altany piwnica. Prąd, woda - pompa elektryczna. Szklarnia....

Działka rekreacyjna Oława
Oława · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 800 zł
23 zł / m²

Działka Oława na sprzedaż bezpośrednio
Witam Na sprzedaż działka rekreacyjna - ogrodowa. Działka zagospodarowana, zasiana trawa, posadzone drzewa i kwiaty, pompa, ogrodzenie , altanka murowana z piwnicą i poddaszem . Cena do niewielkiej negocjacji. Proszę dzwonić na podany numer, ogłoszenie grzecznościowe i nie odpowiadam na sm...

Działka budowlana Miłoszyce
Miłoszyce · Działka budowlana · 2364 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
219 852 zł
93 zł / m²

Działka Miłoszyce na sprzedaż
Dwie działki budowlane położone w miejscowości Miłoszyce w pobliżu Jelcz-Laskowice. Sprzedaż działek razem lub osobno. Dojazd do działki: drogą szutrową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Dwie działki o powierzchni ponad 1100 m2 każda w kształcie prostokąta. Teren: płask...

Działka budowlana Głogów
Głogów · Działka budowlana · 1295 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
46 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kłobuczyn. Dojazd do działki: częściowo drogą asfaltową, dalej żwirową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1295m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, ogrodzony. Działka zabudowana stodołą. Dostępne media: woda...

Działka budowlana Magnice
Magnice · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
135 000 zł
135 zł / m²

Działka Magnice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Magnice. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka objęta MPZP i oznaczona symbolem MN-1 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.