Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2313 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2060) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka budowlana Olszyniec Podlesie, Olszyniec  23
Olszyniec Podlesie, Olszyniec · Działka budowlana · 1172 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
51 zł / m²

Działka Olszyniec Podlesie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Podlesiu. Atrakcyjne miejsce. Działka na wysokości 500 m npm, piękne widoki, blisko las, warunki zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, dojazd najpierw droga asfaltową potem płyty betonowe, częściowo ogrodzona, prąd przy działce Do Wałbrzycha 8 km,do Wrocławia 60 km, ...

Działka budowlana Kąty Wrocławskie, ul. Brzozowa
Kąty Wrocławskie, ul. Brzozowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
560 000 zł
560 zł / m²

Działka Kąty Wrocławskie na sprzedaż bezpośrednio
Piękna działka budowlana zlokalizowana bezpośrednio w Kątach Wrocławskich. Jej główny atut: DOSKONAŁA LOKALIZACJA – w centrum spokojnego osiedla domków jednorodzinnych, przy asfaltowej ulicy, o areale około 1000 m.kw., w kształcie prostokąta zbliżonego do kwadratu; korzystne położenie względem...

Działka budowlana Janków
Janków · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
22 zł / m²

Działka Janków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana, w centrum miejscowości. Działka ogrodzona z 3 stron, dojazd z drogi asfaltowej....

Działka rolno-budowlana Jezierzany
Jezierzany · Działka rolno-budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
5 zł / m²

Działka Jezierzany na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolno - budowlana usytuowana w Jezierzanach koło legnicy. Znajduje się blisko dwóch jezior ....

Działka budowlana Ręków, ul. Żabia
Ręków, ul. Żabia · Działka budowlana · 1029 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
61 zł / m²

Działka Ręków na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam! Piękna działka budowlana w Rękowie 20 km od Wrocławia i 8 km od Sobótki. Powierzchnia 1029 m2, kształt zbliżony do kwadratu 28x36. Woda, energia elek. w drodze przy działce. W sąsiedztwie starodrzew. Cicha i spokojna okolica. Dojazd: droga asfaltowa i piękny, stary bruk. Ofer...

Działka budowlana Milików
Milików · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
35 zł / m²

Działka Milików na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną o wielkości 23 ary na terenie działki znajduje się stary dom z pruskim murem jak i pozostałości po stodole z piaskowca, działka znajuduje się przy głównej drodze Nowogrodziec-Ocice, 3 kilometry od miasta, znajduje się w obrębie 0006, kolonia Milików...

Działka inwestycyjna Jelenia Góra Centrum, ul. Wolności
Jelenia Góra Centrum, ul. Wolności · Działka inwestycyjna · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
660 000 zł
55 zł / m²

Działka Jelenia Góra Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 1,2 ha usługowo budowlaną. Działka jest położona w Jeleniej Górze przy ul. Wolności....

Działka Zarzysko
Zarzysko · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
78 000 zł
26 zł / m²

Działka Zarzysko na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zarzysko. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: działka rolna z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Okolice d...

Działka budowlana Wrocław Fabryczna
Wrocław Fabryczna · Działka budowlana · 3200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
2 300 000 zł
719 zł / m²

Działka Wrocław Fabryczna na sprzedaż
Działka budowlana położona na wrocławskim Oporowie. Dojazd do działki: droga brukowana. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 4838 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja, gaz. Okolice działki: Sąsi...

Działka budowlana Jankowice
Jankowice · Działka budowlana · 800 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
94 zł / m²

Działka Jankowice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Jankowice. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: budownictwo jednorodzinne. Opis działki: Działka o powierzchni 800 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: energia elektryczna, woda. Okolice działki: Sąsiedztwo: wcześni...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.