Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2608 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2349) oraz niepowtarzające się oferty agencji (259).

Działka budowlana Żórawina, Żórawina
Żórawina, Żórawina · Działka budowlana · 1970 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
181 240 zł
92 zł / m²

Działka Żórawina na sprzedaż bezpośrednio
Promocja. Działka, położona w Żórawinie. Działka o powierzchni 1970 m2 – w cenie 92 zł za 1 m2. Działka ma kształt prostokątu. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym. Dostępne media: prąd - skrzynki na działkach, woda i kanalizacja...

Działka rolna Nowy Dwór
Nowy Dwór · Działka rolna · 590 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
38 500 zł
65 zł / m²

Działka Nowy Dwór na sprzedaż bezpośrednio
4 klasa, zapraszam zainteresowanych do zakupu...

Działka budowlana Juszowice
Juszowice · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
51 600 zł
43 zł / m²

Działka Juszowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam na sprzedaż działkę budowlaną we wsi Juszowice ok 10 km od Lubina, 5 km od Rudnej. Działka o powierzchni 12 arów z możliwością kupienia całości 24 ary. Cicha i spokojna okolica. Przyłącza do mediów przy działce. Działka przy drodze asfaltowej Cena 4300 za ar do negocjacji...

Działka budowlana Kudowa-Zdrój Zakrze, ul. Boczna 4A
Kudowa-Zdrój Zakrze, ul. Boczna · Działka budowlana · 2535 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
230 000 zł
91 zł / m²

Działka Kudowa-Zdrój Zakrze na sprzedaż bezpośrednio
W planie zagospodarowania mieszkalnictwo niskiej i średniej intensywności,pensjonatowe,usługi,rzemiosła.Cicha spokojna dzielnica przepiękny widok na śnieżke...

Działka rolno-budowlana Żelazno
Żelazno · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
19 zł / m²

Działka Żelazno na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona w spokojnej okolicy z asfaltowym dojazdem. W niedalekiej odległości drogi głównej Kłodzko/Lądek Zdrój-Bystrzyca Kłodzka...

Działka rolna Konradówka Gołaczów
Konradówka Gołaczów · Działka rolna · 21500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
6 zł / m²

Działka Konradówka Gołaczów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny w miejscowości Gołaczów (2km od Chojnowa) aktualnie pole obsiane, dostępne od września. Dojazd drogą gruntową 700m od drogi nr 328....

Działka inwestycyjna Wrocław Widawa, ul. Sułowska
Wrocław Widawa, ul. Sułowska · Działka inwestycyjna · 3826 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 600 000 zł
418 zł / m²

Działka Wrocław Widawa na sprzedaż bezpośrednio
Działka z pozwoleniem na budowę sklepu,biur i magazynów hurtowni ogrodniczewj...

Działka rolna Biskupice Oławskie
Biskupice Oławskie · Działka rolna · 3902 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 648 zł
24 zł / m²

Działka Biskupice Oławskie na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Biskupice Oławskie, gmina Jelcz-Laskowice. Dojazd do działki: drogą utwardzoną Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3902 m2 w kształcie trapezu. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport...

Działka rolna Biskupice Oławskie
Biskupice Oławskie · Działka rolna · 3060 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 440 zł
24 zł / m²

Działka Biskupice Oławskie na sprzedaż
Działka rolna, położona w miejscowości Biskupice Oławskie. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 3060 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od ...

Działka rolna Mokronos Górny, ul. Akacjowa
Mokronos Górny, ul. Akacjowa · Działka rolna · 1201 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
234 500 zł
195 zł / m²

Działka Mokronos Górny na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Mokronos Górny, gmina Kąty Wrocławskie, powiat wrocławski. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako 3RP/MR - zabudowa siedliskowa z infrastrukturą towarzyszącą i techniczną. Dojazd do działki: Droga szutrowa. Przeznaczenie: Budowlan...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.