Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 3

2348 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2120) oraz niepowtarzające się oferty agencji (228).

Działka budowlana Kotowice, ul. Podwalna
Kotowice, ul. Podwalna · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
63 zł / m²

Działka Kotowice na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Kotowicach przy ul. Podwalnej. Sieć wodociągowa jak i elektryczna przy granicy z działką. Działka ujęta w MPZP gminy Siechnice. Działka zlokalizowana na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.... 4 dni temu

Działka budowlana Rolantowice
Rolantowice · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
513 000 zł
90 zł / m²

Działka Rolantowice na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Rolantowice - 5 km do Kobierzyc, 15 km do Bielan Wrocławskich. Nieruchomość przeznaczona jest pod budownictwo jednorodzinne. Dostęp do mediów przy najbliższej zabudowie. Działka obecnie podzielona na dwie 4800m2 (działka nr 112/3) oraz 900m2 (działka... 4 dni temu

Wrocław Pilczyce, ul. Nadrzeczna · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
7 000 zł
18 zł / m²

Działka Wrocław Pilczyce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rekreacyjno - ogrodowa. Na działce znajdują się drzewka owocowe takie jak papierówka, brzoskwinia, wiśnia, śliwa; krzewy owocowe takie jak maliny, czerwona i czarna porzeczka, agrest, jeżyna oraz powierzchnia do zasadzenia warzyw bądź dodatkowego trawnika. Działka posiada pomie... 4 dni temu

Działka inwestycyjna Kamieniec Wrocławski
Kamieniec Wrocławski · Działka inwestycyjna · 2792 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
650 000 zł
233 zł / m²

Działka Kamieniec Wrocławski na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna w centrum Kamieńca Wrocławskiego! Bez pośredników!!! Dojazd z dwóch stron drogami asfaltowymi. Dodatkowo na działce znajduje się dom do remontu z pełnym uzbrojeniem w media. W pobliżu szkoła, kościół, sklepy, klub fitness oraz przystanek autobusowy!... 5 dni temu

Działka budowlana Oława
Oława · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
145 000 zł
145 zł / m²

Działka Oława na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Idealna lokalizacja, wszystkie media: kanalizacja, woda, prąd oraz gaz w 2017 r. Działka 5-15 minut od centrum w cichej i spokojnej okolicy. Wymarzone miejsce dla całej rodziny. Dojazd drogą asfaltową, stricte do działki 300m drogą utwardzona gruntowa. na mapie dział... 5 dni temu

Krzeczyn Mały · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
56 zł / m²

Działka Krzeczyn Mały na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 18 arów, 8 km od Lubina. więcej informacji pod nr tel.... 7 dni temu

Wszechświęte · Działka budowlana · 2148 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
35 zł / m²

Działka Wszechświęte na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 21,48 a , uzbrojona... 7 dni temu

Działka budowlana Muchów
Muchów · Działka budowlana · 1827 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
41 000 zł
22 zł / m²

Działka Muchów na sprzedaż
Działka rekreacyjna położona pod lasem w miejscowości Muchów. Opis działki: Działka o powierzchni 1827 m2 w kształcie prostokąta. Dojazd do działki: droga szutrowa. Teren: płaski. Media: możliwość zrobienia studni. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport własny. Odległość od centrum Jawo...

Działka rolna Bogdaszowice
Bogdaszowice · Działka rolna · 29000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 156 000 zł
40 zł / m²

Działka Bogdaszowice na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Bogdaszowice. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: pole uprawne. Opis działki: Działka o powierzchni 29 000 m2 w kształcie prostokąta. Dostępne media: woda, prąd w drodze. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe podmiejskie. O...

Działka budowlana Pęgów
Pęgów · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
120 zł / m²

Działka Pęgów na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Pęgów. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, porośnięty zielenią. Dostępne media:...

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.