Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, dolnośląskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

2315 działek na sprzedaż dolnośląskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2062) oraz niepowtarzające się oferty agencji (253).

Działka budowlana Domaniów
Domaniów · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
41 zł / m²

Działka Domaniów na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 17a w miejscowości Domaniów powiat Oława Dolny Śląsk. Cicha spokojna miejscowość położona nie daleko Strzelina 17km, Oławy 15km, Wrocławia 20 km (dojazd autostradą A4 ok 15 min). W sąsiedztwie zabudowa domków jednorodzinnych. Wiele sklepów spożywczych, z art. metalow...

Działka rolna Grodziszów
Grodziszów · Działka rolna · 16200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
8 zł / m²

Działka Grodziszów na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest we wsi Grodziszów Gmina Siechnice, powierzchnia 1, 62 ha. Dojazd do działki ulicą Lipową....

Działka budowlana Wrocław Fabryczna
Wrocław Fabryczna · Działka budowlana · 845 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
169 000 zł
200 zł / m²

Działka Wrocław Fabryczna na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania dwie działki budowlane.Obie działki są narożne co daje możliwość ciekawego zagospodarowania. Działki są w kształcie prostokąta.Media prąd woda gaz. Sprzedaż prywatna bez pośredników.Działki znajdują się przy ul. ks. Bolesława Domańskiego we Wrocławiu i są objęte mpzp....

Maszków · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
99 000 zł
55 zł / m²

Działka Maszków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną Maszków gm.Oława. powierzchnia 18 arów woda, prąd, kanalizacja tuż przy działce. Możliwość podzielenia działki na dwie. 55zl. Metr2. 1800 metrów....

Brzeg Dolny · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
60 zł / m²

Działka Brzeg Dolny na sprzedaż bezpośrednio
Działka mieszkalno- użytkowa wszystkie medi. Istnieje możliwość podziału na np dwie 10 arowe. ...

Działka budowlana Wrocław Złotniki, ul. Łukowa
Wrocław Złotniki, ul. Łukowa · Działka budowlana · 2439 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 350 000 zł
554 zł / m²

Działka Wrocław Złotniki na sprzedaż bezpośrednio
Na spredasz sa dwie dzialki. Ark. mapy: 5, Numer dzialki: 107/2, Powierzchnia: 156m² Ark. mapy: 6, Numer dzialki: 20/4, Powierzchnia: 2283m² Cena podana jest za calosc....

Lubnów · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
144 000 zł
80 zł / m²

Działka Lubnów na sprzedaż bezpośrednio
4 działki budowlane w Lubnowie gmina Obornik Śląskie, uzbrojone. Każda około 18 arów....

Działka budowlana Głogów, ul. Stara
Głogów, ul. Stara · Działka budowlana · 48920 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 400 000 zł
29 zł / m²

Działka Głogów na sprzedaż
Działka inwestycyjna położona w miejscowości Głogów. Dojazd do działki: droga osiedlowa. Przeznaczenie: działalność produkcyjna i usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 48 920 m2 w kształcie nieregularnym. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Oława
Oława · Działka budowlana · 1123 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
115 000 zł
102 zł / m²

Działka Oława na sprzedaż
Działka budowlana położona niedaleko Oławy. Dojazd do działki: droga gruntowa utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1 123 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd, gaz, kanalizacja przy działce. Ok...

Działka rolna Chrząstawa Wielka
Chrząstawa Wielka · Działka rolna · 73300 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
623 050 zł
9 zł / m²

Działka Chrząstawa Wielka na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Chrząstawa Wielka. Dojazd do działki: drogą polną. Przeznaczenie: rolna, brak MPZP. Opis działki: Działka o powierzchni 73300 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna w odległości okoł...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.