Żory
os. Księcia Władysława
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
370 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
6607
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Żory, os. Księcia Władysława. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Do sprzedaży piękne mieszkanie M4 w stylu nowoczesnym-glamour na osiedlu Księcia Władysława, trzecie piętro, w ocieplonym niskim bloku. Blok jest bardzo dobrze usytułowany.
Przyjazna okolica, wszędzie blisko: przedszkole, przychodnia, szkoła, oba żorskie targi, supermarkety (Biedronka, Tesco), basen, Park cegielnia widoczny z okien sypialni.
Mieszkanie na sprzedaż w pełnym umeblowaniu z wszystkimi sprzętami po generalnym remoncie. Wszystkie szafy i szafki robione na wymiar/w zabudowie.
Kuchnia i szafa od przedpokoju do salonu z lakierowanymi frontami w połysku (7mb szafy). We wszystkich pomieszczeniach są nowe podłogi i gładzie, a w łazience, przedpokoju, kuchni i salonie sufity podwieszane.
Wszystkie drzwi wewnętrzne (firma DRE). Drzwi wyjściowe wymienione razem z ościeżnicami.
Balkon wyremontowany z nowymi płytkami i szafkami w zabudowie. Piwnica z nowymi regałami.
Szczegóły do ustalenia.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • 3 piętro w bloku
  • Żory, os. Księcia Władysława
  • Balkon, piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Żory, os. Księcia Władysława Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.