Kożuchów
ul. Moniuszki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
185 000
Powierzchnia
86
Cena za m²
2151
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1930
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, ul. Moniuszki. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam serdecznie!

Chciałbym zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość w postaci mieszkania z ogrodem i piwnicą.

Mieszkanie usytuowane jest na parterze domu wolnostojącego w pięknej, cichej i zielonej dzielnicy Kożuchowa czyli na ul. Moniuszki.

Na załączonych zdjęciach mogą Państwo obejrzeć stan faktyczny oraz rozkład mieszkania, piwnicy i działki należącej do sprzedawanej nieruchomości.

Mieszkanie jest w dobrym stanie. Wnętrze jest czyste, nie zniszczone, brak oznak wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Stan mieszkania jak najbardziej pozwala na zamieszkanie bez konieczności remontu, aczkolwiek jest wciąż wykonane z starym stylu. W mieszkaniu zostały wymienione okna oraz parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Ogrzewane jest automatycznym piecem centralnego ogrzewania na tzw. ekogroszek z podajnikiem. Jest możliwość przejścia na ogrzewanie gazowe. Dom korzysta z miejskiej kanalizacji.

Mieszkanie posiada dwa wejścia, jedno od ulicy, drugie od ogrodu. Do piwnicy natomiast można zejść z korytarza na parterze lub z tyłu budynku, od ogrodu. W mieszkaniu znajdują się dwa duże pokoje, a jeden z nich śmiało można przedzielić aby uzyskać dodatkowy pokój.
Pomieszczenia są przestrzenne i ustawne dzięki czemu mieszkanie łatwo da się zmodyfikować.

Do mieszkania przynależą pomieszczenia w piwnicy oraz około 9 ar ogrodu.
Budynek wraz z dużym ogrodem ma bardzo duży potencjał.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i oględzin, chętnie pokażę nieruchomość i odpowiem na wszystkie pytania z nią związane.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 86 m²
  • parter w 1-piętrowej kamienicy bez windy z 1930 roku
  • Kożuchów, ul. Moniuszki
  • Piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana 6 dni temu
Kożuchów, Moniuszki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.