Kożuchów
pl. Ewangelicki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
220 000
Powierzchnia
84
Cena za m²
2619
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Kożuchów, pl. Ewangelicki. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Witam mam do sprzedania mieszkanie bezczynszowe jedyną opłatą to wspułnota i fundusz remontowy w kwocie 228.50zł ,mieszkanie znajdującę się na pierwszym pietrze w kamienicy , w mieszkaniu znajdują się 3 pokoje kuchnia łazienka przedpokój pomieszczenie gospodarcze w którym znajduje się piec CO oraz składzik ,instalacja elektryczna po wymianie ,instalacja wodno kanalizacyjna też ,do mieszkania przynależy też częsc oddzielnego strychu i piwnica jest też ogródek na którym znajduje się murowany budynek gospodarczy , murowana wiata z otwartym przodem po przeróbce może służyć jako garaż oraz drewniana komórka służąca na opał całość ogrodzona wyłożona kostka i doprowadzono prąd miejsce do posiedzenia oraz zrobienie grila więcej info na tel cena do negocjacji

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 84 m²
  • 1 piętro w kamienicy
  • Kożuchów, pl. Ewangelicki
  • Piwnica, garaż, ogródek
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Kożuchów, pl. Ewangelicki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.