Rynia
ul. Główna
działka budowlana na sprzedaż Bez pośrednika

Działka budowlana Rynia, ul. Główna
Cena
415 000
Powierzchnia
1584 m²
Cena za m²
262
Rynia · 415 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Działka budowlana Rynia, ul. Główna. Zdjęcie 1
Działka budowlana Rynia, ul. Główna. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 12 500 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam działkę budowlaną w wyjątkowej lokalizacji nad Zalewem Zegrzyńskim w miejscowości Rynia przy ul. Głównej. Rynia to malownicza miejscowość w gminie Nieporęt położona ok 35 km od centrum Warszawy. Cechą charakterystyczną tego miejsca jest rozwinięta infrastruktura rekreacyjna wokół Jeziora. Cicha, urokliwa, spokojna, pełna zieleni i pięknych lasów okolica, a jednocześnie w bliskiej odległości baza noclegowa, ośrodki wypoczynkowe, wypożyczalnie sprzętów wodnych, szkoły windsurfingu. Dla miłośników kąpieli 3 plaże – do najbliższej rozległej piaszczystej plaży zaledwie 100m. Działka o powierzchni 1584 m2 o regularnym prostokątnym kształcie (30mx53m), położona w odległości zaledwie 90 m od Zalewu Zegrzyńskiego. Teren ogrodzony, płaski, w drugiej linii zabudowy od ul. Głównej. Dostępne wszystkie media w drodze tj. wodociąg, gaz, kanalizacja, prąd, . Obszar działki objęty jest MPZP o oznaczeniu 4MN/ML (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz zabudowa rekreacyjna). Komunikacja: ZTM nr 705 zapewnia bezpośredni dojazd do Warszawy (METRO MARYMONT) w ok 55 min. Jest to idealna propozycja dla osób, które marzą o pięknej działce blisko wody lub dla inwestora. USTALENIA MPZP:
1) w zakresie przeznaczenia terenu obowiązuje przeznaczenie: a) podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa rekreacji indywidualnej, b) uzupełniające: budynki gospodarcze i garażowe, zieleń, urządzenia towarzyszące;
2) w zakresie kształtowania zabudowy, zagospodarowania przestrzennego i kształtowania ładu przestrzennego obowiązuje: a) zabudowa wolnostojąca, b) wysokość zabudowy nie większa niż: - 8 m dla budynku mieszkalnego i rekreacji indywidualnej, - 6 m dla pozostałych obiektów budowlanych, c) maksymalna liczba kondygnacji nadziemnych: - dla budynku mieszkalnego lub rekreacji indywidualnej 2 kondygnacje nadziemne, - dla pozostałych budynków 1 kondygnacja nadziemna, d) zakaz stosowania: - od frontu działki dachów asymetrycznych, lukarn i facjat dachowych o powierzchni większej niż połowa połaci dachu, - sidingu, e) dachy dwuspadowe lub wielospadowe o kącie nachylenia głównych połaci nie mniejszym niż 25° i nie większym niż 45°, przy czym główne połacie dachu muszą posiadać jednakowy spadek, f) dla budynków gospodarczych i garażowych dopuszcza się dachy jednospadowe o kącie nachylenia nie mniejszym niż 5°, g) wskaźnik intensywności zabudowy nie mniejszy niż 0,1 i nie większy niż 1,0, h) powierzchnia zabudowy nie większa niż 25% powierzchni działki, i) minimalny wskaźnik powierzchni biologicznie czynnej nie mniejszy niż 70% powierzchni działki budowlanej,
Cena – 415 000 zł. Bezpośrednio.
W celu obejrzenia proszę o kontakt tel.

  • ul. Główna, Rynia, gmina Nieporęt, powiat legionowski
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1584 m².
  • Długość: 53 m, szerokość: 30 m
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.