Szukaj Dodaj

 Wrocław Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego - Mieszkanie 2-pokojowe · 48 m² · parter Ogłoszenie wstrzymane

245 731 zł
5116 zł / m²
245 731 zł 5116 zł / m²
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,03 m²
  • parter w budynku z 2017 roku
  • Wrocław, Jagodno, ul. Antonia Vivaldiego
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Lokal numer B2/K4/04, Termin odbioru: 2017 IV kw.
Osiedle Maestro zlokalizowane jest u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta, na południu miasta, w dzielnicy Krzyki - Jagodno.

III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach. Istotnym założeniem projektu było stworzenie różnorodnych, prostych do aranżacji lokali, przy jednoczesnym zapewnieniu przyjaznego otoczenia budynków. Niska zabudowa, podjazdy dla wózków i rowerów, alejki spacerowe i place zabaw to tylko część atutów tego miejsca. Osiedle doskonale wpisuje się w spokojny i rodzinny charakter okolicy.

Jagodno to otwarte przestrzenie sprzyjające rekreacji i niska zabudowa mieszkalna. Osiedlowe sklepy, supermarket, apteka, punkty przedszkolne i restauracje zaspokajają codzienne potrzeby mieszkańców. Pobliski Park Brochowski stanowi doskonałe miejsce do spacerów, spotkań z przyjaciółmi i zabaw dla najmłodszych. Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz granic miasta w kierunku autostrady A4. Obiecująco prezentują się także plany rozwoju dzielnicy. Przebudowa ul. Buforowej wraz z utworzeniem pętli tramwajowej oraz rozbudowa wschodniej nitki obwodnicy miasta to tylko część projektów na najbliższe lata.

Więcej o inwestycji

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania LC Corp Wrocław
Mieszkania LC Corp Maestro Wrocław
Mieszkania 2-pokojowe LC Corp Maestro Wrocław
Wrocław Jagodno, Antonia Vivaldiego Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.