Katowice Brynów
ul. Tomasza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
358 000
Powierzchnia
90
Cena za m²
3978
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1931
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Katowice Brynów, ul. Tomasza. Zdjęcie 19
Lista zdjęć

Na sprzedaż samodzielne mieszkanie w domu mieszkalnym - 3 rodzinnym - z ogromnym ogródkiem, w którym rosną piękne drzewa - w tym owocowe (grusza, jabłoń, wiśnia).

Ulica Tomasza znajduję się na tzw. Starej Ligocie - administracyjnie dzielnica Brynów. Niespotykane w Katowicach połączenie lokalizacji (boczna ul.Rolnej) i dużej działki 500 m kw. W odróżnieniu od nowych osiedli deweloperskich jest to tradycyjna mieszkaniowa okolica - niskie zabudowania, wszystko co potrzebne w codziennym życiu jest w zasięgu - kiosk warzywny, piekarnia, ciastkarnia, szkoła, przedszkole, przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, place zabaw, Lidl, Stokrotka, Aldi, restauracje, kwiaciarnia, apteka. Okolica przytulna, idealna do spacerów. Z ulicy Tomasza jest niedaleko do: Parku Kościuszki, Muchowca (Trzy Stawy), do Lasów Ligockich, kilka przystanków do centrum miasta.

Dom jest w całości naszą własnością i są oferowane łącznie na sprzedaż wszystkie trzy mieszkania (proszę spojrzeć na inne moje ogłoszenia - są tam dwa pozostałe mieszkania na pozostałych poziomach). Dzięki temu stworzy się nowa wspólnota mieszkaniowa, gdzie wszyscy nowi właściciele będą mieli tożsame interesy, w szczególności zagospodarowania podwórka i ogrodu, a także chęć remontu w tym samym czasie. Możliwość parkowania kilku samochodów na działce (choć przed domem wzdłuż ulicy nigdy nie ma problemu z parkowaniem), a także możliwość zagospodarowania ogrodu na doskonałe miejsce do odpoczynku na tyłach domu (lub miejsce zabaw dzieci), w zadrzewionym zaciszu, a jednocześnie blisko Centrum Miasta. Gorąco polecamy kupno wszystkich trzech mieszkań przez grupę znajomych lub rodzinę i stworzenia przytulnej i bezpiecznej enklawy blisko Centrum Miasta.

Na powierzchnię mieszkania składa się:

- 1 pokój o powierzchni 20 m kw.
- 2 pokój o powierzchni 20 m kw.
- 3 pokój o powierzchni 20 m kw.
- kuchnia o powierzchni 10 m kw.
- komórka przy kuchni o powierzchni 2 m kw.
- komórka lokatorska na półpiętrze o powierzchni 1 m kw.
- korytarz o powierzchni 5,5 m kw.
- komunikacja na piętrze o powierzchni 9 m kw.
- łazienka z WC o powierzchni 3,5 m kw.

Wszystkie pokoje (w tym kuchnia i łazienka) widne (z oknami), okna wymienione. Mieszkanie do remontu, jak widać na zdjęciach. Struktura budynku w bardzo dobrym stanie. Do każdego mieszkania przynależy komórka na półpiętrze oraz piwnica (niewliczana do powierzchni mieszkania), a także oczywiście udział w gruncie (ogródek na tyłach domu i podwórko). W piwnicy znajdują się 3 pomieszczenia, piwnica wysoka o łącznej powierzchni 48 m kw. do dowolnego podziału między właścicielami mieszkań.

Przykładowa aranżacja została wykonana przez architekta i znajduje się w galerii, wśród zdjęć. Możliwość identycznej aranżacji każdego piętra.

W domu jest kompletna instalacja gazowa - możliwość założenia ogrzewania gazowego. Wszystkie mieszkania stanowią samodzielne lokale i będą przedmiotem samodzielnych transakcji (odrębna księga wieczysta). Nieruchomość bez hipotek, bez obciążeń.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90 m²
  • parter w 2-piętrowym domu wielorodzinnym z 1931 roku
  • Katowice, Brynów, ul. Tomasza
  • Piwnica, ogródek, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Katowice Brynów, Tomasza Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.