Warszawa Bemowo
ul. Zaborowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
650 000
Powierzchnia
56
Cena za m²
11607
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2010
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Bemowo, ul. Zaborowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

AGENCJOM BARDZO DZIĘKUJĘ!

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Apartamentowcu z 2010roku przy Ul. Zaborowskiej na zamkniętym osiedlu i całodobową ochroną na miejscu. Rozkładowe, przestronne mieszkanie na wysokim parterze od strony wewnętrznej osiedla, okna wychodzące na południe, wschód, a widok na plac zabaw. Mieszkanie po generalnym remoncie 4 lata temu, do odświeżenia i zamieszkania od zaraz. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 oraz taras 7,65mkw. W pobliżu znajduje się CH Wola Park, bliskość sklepów, komunikacji, instytucji publicznych jak i rekreacji. Sprzedaż tylko bezpośrednia, pełna własność z KW. Mieszkanie w pełni umeblowane zostaje tak jak na zdjęciach wszystko na sprzedaż. Serdecznie zapraszam do kontaktu, możliwość oglądania codziennie po uprzednim telefonie.

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m²
  • parter w apartamentowcu z 2010 roku
  • Warszawa, Bemowo, ul. Zaborowska
  • Taras, możliwość dokupienia garażu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Warszawa Bemowo, Zaborowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.