Konin Cukrownia-Gosławice
ul. Łężyńska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
185 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
3 558
Piętro
1
Rok budowy
1985
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Konin Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Koninie przy ul. Łężyńskiej o powierzchni 52m2 w tym dwa pomieszczenia na poddaszu, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim ocieplonym wielorodzinnym domu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania charakteryzujące się dobrym standardem wykończenia wnętrz jak i przestronnością i funkcjonalnością pomieszczeń. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i wiatrołapu oraz piwnicy. W mieszkaniu znajdują się meble kuchenne w zabudowie stałej. Atrakcyjna lokalizacja mieszkania: pełna infrastruktura - dostęp do komunikacji, przedszkole, szkoły, apteka, market, ciąg handlowo - usługowy. Malowniczy krajobraz w okolicy idealny do wypoczynku ( lasy i jeziora.) Cena 185  tys. zł do negocjacji.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1985 roku
  • Konin, Cukrownia-Gosławice, ul. Łężyńska
  • Piwnica
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Konin Cukrownia-Gosławice, Łężyńska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.