Sosnowiec Środula
ul. Artura Grottgera
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
295 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
5900
Piętro
parter
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec Środula, ul. Artura Grottgera. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Proponuje na sprzedaż mieszkanie własnościowe o pow. 50m2 położone na parterze w bloku 4 piętrowym po termomodernizacji. Mieszkanie było remontowane 2 lata temu. Na ten moment do wymiany są tylko panele w salonie, po za tym nie wymaga od nowych właścicieli żadnych nakładów finansowych. 

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi oraz kuchni otwartej na pokój. Na podłodze w kuchni, przedpokoju oraz łazience znajdują się płytki (biały gres) w salonie oraz sypialni panele podłogowe. Mieszkanie jest w części umeblowane(kuchnia, salon, przedpokój). Do mieszkania przynależy piwnica.

W okolicy znajdują się:

-liczne sklepy osiedlowe

-ogródki działkowe

-park

-droga szybkiego ruchu z dobrym połączeniem do Katowic oraz Dąbrowy Górniczej

-sklep Auchan oraz w trakcie budowy jest sklep Aldi

-przystanek autobusowy

-przychodnia lekarska

-weterynarz

W razie nie odebrania telefonu proszę o wiadomość sms.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m²
  • parter w 4-piętrowym bloku
  • Sosnowiec, Środula, ul. Artura Grottgera
  • Balkon, piwnica
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Sosnowiec Środula, Artura Grottgera Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.