Szukaj Dodaj

 Poznań, ul. Stanisława Staszica 11 - Mieszkanie 5-pokojowe · 84 m² · 4 piętro

435 000 zł
5148 zł / m²
Największy serwis ogłoszeń bez pośredników
Zdjęcia i numery telefonów widoczne są po rejestracji
lub
Rejestrując się akceptujesz regulamin.
Nie spamujemy. Nie publikujemy na Facebooku.
Jeśli masz konto, zaloguj się.
435 000 zł 5148 zł / m²
  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 84,50 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1907 roku
  • Poznań, ul. Stanisława Staszica    zobacz średnie ceny
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Mieszkanie na poddaszu kamienicy położonej przy ulicy Staszica w Poznaniu o powierzchni 84,5 metra (księga wieczysta) po podłodze 118 metrów ( czyli 33,5 metra gratis).
Kamienica po całkowitym remoncie, odnowiona i ocieplona, podłączona do CO i CWU z wymienionymi wszystkimi instalacjami więc nie będzie przez wiele lat wymagała większych nakładów finansowych.
Mieszkanie podzielone na strefy : dzienną i wypoczynkową, składa się z salonu, kuchni, gabinetu-sypialni oraz pokoju dziennego i dwóch małych sypialni w części niższej. Wysokość pomieszczeń od 360 cm do 140 cm. Plan mieszkania na zdjęciu.
Mieszkanie zadbane, na bieżąco remontowane. Nowe instalacje, nowa zabudowa kuchenna, nowe sprzęty, które mogą pozostać w cenie.
Istnieje możliwość podłączenia mieszkania do CO i CWU - instalacja doprowadzona pod drzwi, jednak mieszkanie jest tak ciepłe, że warto pozostać przy piecu gazowym (rachunki do wglądu).
Jest to mieszkanie dla ludzi młodych z dziećmi szkolnymi bo gwarantuje bliski dostęp do szkół, służby zdrowia i wielu innych instytucji lub mieszkanie dla inwestora na wynajem, ponieważ można w dowolny sposób je przebudować (zabudowa lekka).
Pełna własność z KW.
Pośrednikom bardzo dziękujemy. Nie podpisujemy żadnej umowy na sprzedaż, jednak jeżeli zgłosi się ktoś z kupującym, deklarujemy zapłatę prowizji nie wyższej niż 2%
Cena do rozsądnej negocjacji.
Kontakt bezpośredni. 
Ogłoszenie dodane ponad tydzień temu
Zadzwoń do właściciela
Tel. 608 ... ...
Jeżeli jesteś już zarejestrowany zaloguj się
Poznań, Stanisława Staszica 11 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o tych plikach oraz o zasadach przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Wobec wejścia w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) zaktualizowaliśmy Politykę prywatności. Prosimy o zapoznanie się z nią.