Ogłoszenie wstrzymane

Bydgoszcz Kapuściska

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
239 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
4708
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz Kapuściska. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Oferowane mieszkanie położone jest w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska w trzypiętrowym bloku. Okolica z dobrym miejskim układem komunikacyjnym i infrastrukturą handlową.
Budynek w zasobach wspólnoty mieszkaniowej, w bardzo dobrym zarządzie, ocieplony po modernizacji termoizolacyjnej z niskim czynszem. W przygotowaniu kolejne inwestycje remontowe.
Duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,76 m kwadratowych oraz z piwnicą, położone na trzecim piętrze w standardzie do odnowienia.
Mieszkanie jasne, słoneczne, przestronne w standardzie do odnowienia, na prawach odrębnej własności lokalu z księgą wieczystą.

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
--------------------------

Oferujemy również bezpłatne doradztwo i pomoc w zakresie kredytowania wybranej przez Państwa nieruchomości oraz obsługę brokera ubezpieczeniowego.    

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,76 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku
  • Bydgoszcz, Kapuściska
  • Piwnica
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia, okna drewniane nowego typu
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Bydgoszcz Kapuściska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.