Legnica
ul. Galileusza
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
325 000
Powierzchnia
64
Cena za m²
5 078
Piętro
9 / winda
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Legnica, ul. Galileusza. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam przestronne mieszkanie na 9 piętrze w wieżowcu - Osiedle M. Kopernika. Nieruchomość o powierzchni ok. 64 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego WC, przedpokoju oraz dodatkowo balkonu. Ogrzewanie z sieci miejskiej, okna PCV. W mieszkaniu internet światłowodowy. Dodatkowo mieszkanie w całości (prócz kuchni) posiada rolety zewnętrzne.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m²
  • 9 piętro w 10-piętrowym bloku z windą
  • Legnica, ul. Galileusza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Legnica, Galileusza Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.