Szukaj Dodaj

 Wrocław Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 32 - Mieszkanie 2-pokojowe · 51 m² · 1 piętro Ogłoszenie wstrzymane

249 297 zł
4849 zł / m²
249 297 zł 4849 zł / m²
  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,41 m²
  • 1 piętro w budynku z windą
  • Wrocław, Sołtysowice, ul. Sołtysowicka
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Mieszkanie do wykończenia (stan deweloperski)
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Lokal numer A/K1/11, Termin odbioru: 2018 I kw.
CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA
Poznaj zieloną stronę Wrocławia. Osiedle Sołtysowicka jest położone blisko parku i rozległych terenów leśnych, w spokojnej okolicy z rozwinięta infrastrukturą. Doskonała komunikacja oraz aktywna linia kolejowa to dobra alternatywa dla tłocznego centrum miasta. To miejsce, w którym możesz planować swoją przyszłość.

Na inwestycję składają się dwa 4-piętrowe budynki ze 165 mieszkaniami. Do wyboru są lokale o powierzchni od 32 do 84 m². Z myślą o komforcie mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery oraz parking podziemny.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU
Osiedle Sołtysowicka to kameralne, nowoczesne budynki, zadbana zieleń i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka. Wytchnienie można znaleźć tuż za domem, w Parku Sołtysowickim, który jest częścią większego kompleksu leśnego. Tu przyroda w płynny sposób łączy się z mieszkalną częścią miasta. Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia.

NAJLEPSZY WYBÓR
Jest wiele powodów, by zamieszkać na Osiedlu Sołtysowicka. Wiemy, że i tak znajdziesz swoje, ale pozwól, że podpowiemy te najważniejsze:
1. Lokalizacja w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum
2. Funkcjonalne mieszkania z dostępem do balkonu lub ogródka
3. Parking podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery do dyspozycji mieszkańców
4. Przedszkole i szkoła w odległości 300 m od osiedla
5. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Sołtysowic
6. Bliskość Lasu Sołtysowickiego

POZNAJ SOŁTYSOWICE
Sołtysowice znajdują się w obrębie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Dominuje tu niska zabudowa, domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, duże centrum handlowe, przychodnię i szpital. Tuż obok osiedla Sołtysowicka działa szkoła podstawowa oraz przedszkole. Przy ulicy Koszarowej są także wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego, dzięki czemu mieszkanie w tej lokalizacji możemy przeznaczyć pod wynajem.

NOWOCZESNA OKOLICA
Mieszkając w spokojnej okolicy nie musisz rezygnować z atrakcji i uroków dużego miasta. Do Placu Grunwaldzkiego samochodem dojedziesz stąd w 10 minut. Lubisz spacery nad Odrą? Na Ostrów Tumski i Wyspę Słodową dostaniesz się równie szybko. Do dyspozycji jest także kolej oraz komunikacja miejska – trzy linie autobusowe, w tym jedna nocna. Bliskość ważnych arterii drogowych umożliwia szybki wyjazd z Wrocławia w kierunku Poznania i Warszawy, a także sprawny dojazd do obwodnicy.

DOJAZDY I ODLEGŁOŚCI
- do Placu Grunwaldzkiego – 9 minut (5,2 km)
- na Ostrów Tumski – 9 minut (4,6 km)
- do Rynku – 13 minut (6,5 km)
- do C.H. Korona – 19 minut pieszo (1,6 km)
- do C.H. Marino – 10 minut (5,3 km)

Więcej o inwestycji

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania LC Corp Wrocław
Mieszkania LC Corp Sołtysowicka 32 Wrocław
Mieszkania 2-pokojowe LC Corp Sołtysowicka 32 Wrocław
Wrocław Sołtysowice, Sołtysowicka 32 Poland
Trwa ładowanie mapy..
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.