Czechowice-Dziedzice
ul. Pocztowa
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
310 000
Powierzchnia
45
Cena za m²
6810
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2015
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Witam, do sprzedania mieszkanie widoczne na zdjęciach. Położone jest w spokojnej części Czechowic południowych. W najbliższej okolicy sklepy spożywcze, apteka, przedszkola, szkoły, fryzjer, przystanek autobusowy i pkp czy warsztaty samochodowe jak i również wiele firm oferujących zatrudnienie.

Budynek to 3-piętrowy blok z ośmioma lokalami mieszkalnymi. Oddany do użytku w 2015 roku. Mieszkanie bezczynszowe. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, co niewątpliwie jest zaletą, w zimie cieplej, w lecie chłodniej. Mieszkanie ma 45,52m2.W mieszkaniu są 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, duża łazienka, dodatkowo balkon. Ogrzewanie gazowe, w całym mieszkaniu są grzejniki, a w łazience i przedpokoju dodatkowo ogrzewanie podłogowe. W cenie mieszkania znajduje się blaszany garaż o powierzchni 15m2, znajdujący się przy bloku. Stan mieszkania jest dobry i gotowy do zamieszkania od Maja. Z tyłu bloku ogólnodostępny ogródek, dodatkowo można wynająć własny, ogrodzony przy bloku .

Dodatkowo, część wyposażenia w cenie.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Pośrednikom dziękujemy

  • Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,52 m²
  • 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2015 roku
  • Czechowice-Dziedzice, ul. Pocztowa
  • Balkon, garaż, ogródek, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Czechowice-Dziedzice, Pocztowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.