Warszawa Ursynów
ul. Ksawerego Bronikowskiego
lokal na sprzedaż

Cena
2 500 000
Powierzchnia
140
Cena za m²
17756
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lokal Warszawa Ursynów, ul. Ksawerego Bronikowskiego. Zdjęcie 1 Lokal Warszawa Ursynów, ul. Ksawerego Bronikowskiego. Zdjęcie 2 Lokal Warszawa Ursynów, ul. Ksawerego Bronikowskiego. Zdjęcie 3
Lista zdjęć

***Sprzedaż nieruchomości nastąpi po zakończonym procesie negocjacji, które Bank przeprowadzi po przeanalizowaniu otrzymanych ofert. Proces szczegółowo opisany jest poniżej ogłoszenia.***

Lokal biurowo-usługowy

Powierzchnia lokalu: 140,8 m2

Stan ewidencyjny i prawny nieruchomości - uregulowany

Lokal: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu 11/A, do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze na poziomie -1 o pow. 67,3 m2 Lokal nie posiada księgi wieczystej.

Grunt: własność SBM "Kabaty" w Warszawie

Informacje uzupełniające:
Lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 140,8 m2, położony na parterze budynku wielolokalowego, wybudowany w 1999 roku. Obecnie użytkowany jako oddział banku, posiada narożna usytuowanie, do lokalu prowadzi jedno wejście po schodkach od strony ul. Bronikowskiego.

Otoczenie
Nieruchomość usytuowana na Ursynowie. Dobre połączenie komunikacyjne z Centrum Warszawy.

Media
Budynek zaopatrzony w instalacje: energetyczną, c.o. (sieć miejska), wodno-kanalizacyjną (sieć miejska) oraz łączność telefoniczną.

_ WAŻNE _

Informujemy, że sprzedaż nieruchomości nastąpi po zakończonym procesie negocjacji, które Bank przeprowadzi po przeanalizowaniu otrzymanych ofert.

Oferty z podaniem ceny i formy pozyskania nieruchomości prosimy składać w zamkniętych kopertach. Oferta powinna zawierać:

adres nieruchomości, której dotyczy oferta
proponowaną formę pozyskania nieruchomości (najem, dzierżawa, zakup)
proponowaną cenę zakupu lub proponowaną kwotę czynszu najmu / dzierżawy
proponowany okres najmu / dzierżawy
sposób finansowania
proponowany termin zakupu lub w przypadku najmu / dzierżawy termin przejęcia nieruchomości
termin ważności oferty
informacje dotyczące osobowości prawnej oferenta: w przypadku osób prawnych - wyciąg z Krajowego Rejestru Sądowego; w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - wypis z ewidencji.


Oferta powinna być zaadresowana w sposób następujący:
Bank Millennium S.A.
Millennium Park
Zespół Nieruchomości DAI
ul. Stanisława Żaryna 2A
02-593 Warszawa
OFERTA (dotyczy nieruchomości .....) - prosimy podać adres nieruchomości.

Do wybranych oferentów zostanie przesłane pisemne zaproszenie do drugiego etapu negocjacji. Warunkiem uczestnictwa w tym etapie konkursu będzie wpłacenie wadium w terminie i wysokości podanej w wyżej wymienionym zaproszeniu.
Bank zastrzega sobie możliwość zmiany warunków sprzedaży w każdym czasie, w tym prawo do wydłużenia/skrócenia każdego z etapów sprzedaży lub/i wycofania danej nieruchomości ze sprzedaży, bez obowiązku podania przyczynOgłoszenia nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.  

  • ul. Ksawerego Bronikowskiego, Warszawa Ursynów
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 140,80 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Warszawa Ursynów, Ksawerego Bronikowskiego Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.