Łódź Chojny
ul. Kurczaki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
495 000
Powierzchnia
58
Cena za m²
8496
Piętro
3
Rok budowy
2001
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Chojny, ul. Kurczaki. Zdjęcie 15
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam zadbane, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe wraz z garażem.
Cena łączna: mieszkania z garażem!
Mieszkanie 58 m2 w bloku z cegły z 2001 r. na osiedlu Chojny (Kurczaki) wraz z garażem (24m 2 ) w bryle budynku. Mieszkanie w kameralnym bloku, ogrodzonym z 2 stron, w klatce jedynie 9 mieszkań – 3 mieszkania na piętrze. W skład mieszkania wchodzą:
- pokój wraz z otwartą kuchnią – 23,29 m
- sypialnia 1 – 10,08 m
- sypialnia 2 – 9,82 m
- łazienka – 4,52 m
- WC – 1,5 m
- komunikacja – 9,05 m.
Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w bloku z cegły z 2001 r. o powierzchni 58,26 metrów wraz z garażem w bryle budynku (dodatkowe 24 metry) – na obydwie nieruchomości osobne KW, pełna własność, brak obciążeń w KW, uregulowany stan prawny w zakresie użytkowania wieczystego – wykup dokonany w 2020 roku.
Mieszkanie w pełni wyposażone, nie wymagające nakładów finansowych, kuchnia na wymiar – w zabudowie: piekarnik, zmywarka, lodówka, mikrofalówka – stół jadalniany rozkładany 90x90 (możliwość rozłożenia do wymiaru 230 x 90), w sypialni pojemna szafa PAX 350 cm, w przedpokoju szafa typu Komandor. Osobna łazienka i WC. W garażu zamontowane regały i szafa narożna. Mieszkanie posiada duży balkon. Mieszkanie zadbane, blok dwukrotnie ocieplony, szeroka klatka schodowa. W bezpośrednim sąsiedztwie: salon fryzjerski, cukiernia, bank, apteka. Spokojna dzielnica, dobrze skomunikowana z centrum miasta:
- przystanek tramwajowy – 700 m
- przystanek MPK – 50 m
- sklepy spożywcze (osiedlowe, Biedronka, Pepco) – 100 m
- przedszkole – 300 m
- szkoła podstawowa – 300 m.
Oferta prywatna – pośrednikom dziękujemy – prośba o kontakt po godzinie 16 bądź weekend.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,26 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 2001 roku
  • Łódź, Chojny, ul. Kurczaki
  • Balkon, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 4 dni temu
Łódź Chojny, Kurczaki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.