Starogard Gdański

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
310 000
Powierzchnia
57
Cena za m²
5390
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Starogard Gdański. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Przedmiotem oferty jest meszkanie czynszowe (ok. 483zł) o powierzchni 57,5 m2. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej i spokojnej lokalizacji w Starogardzie Gdańskim, nieopodal szkoła, sklepy spożywcze i przystanki autobusowe. Wewnątrz dwa słoneczne pokoje, obszerna kuchnia i łazienka. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, na podłogach kafelki i panele. Posiada również balkon, piwnicę a do bloku przynależy miejsce parkingowe. Zapraszam do oglądania, kontakt po godzinie 14.00.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 57,51 m²
  • 1 piętro w bloku
  • Starogard Gdański
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Starogard Gdański Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.