Warszawa Praga-Południe
ul. Grochowska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
520 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
10196
Piętro
6 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1987
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Grochowska. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Rondzie Wiatraczna.
W SKRÓCIE
Przytulne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji obok Ronda Wiatraczna - brzmi ciekawie? Idealne lokum dla młodej pary, singla oraz kogoś, kto szuka gotowego lokum urządzonego ze smakiem.
LOKALIZACJA
Nieruchomość mieści się na ulicy Grochowskiej 202 w samym węźle komunikacyjnym. Budynek otoczony jest licznymi przystankami autobusowymi oraz tramwajowymi pozwalającymi na swobodne przemieszczanie się po Warszawie. W promieniu dwóch kilometrów znajdują się stacje kolejowe (Dworzec Wschodni oraz Stadion Narodowy), gdzie możemy skorzystać z koleji podmiejskiej oraz pociągów dalekobieżnych.
Tuż przy bloku jest przedszkole, apteka oraz liczne sklepy spożywcze.
W sąsiedztwie znajduje się Park Polińśkiego - idealny na długie, odprężające spacery.
Najbliższa stacja metra to Stadion Narodowy, natomiast w niedalekiej przyszłości mają się rozpocząć prace na metrem Rondo Wiatraczna.
BUDYNEK
Szesnastopiętrowy budynek powstał w 1987 roku, jest w bardzo dobrym stanie technicznym, posiada zabezpieczenia w formie domofonów oraz całodobowego monitoringu. Są trzy nowoczesne windy do dyspozycji.
MIESZKANIE
Wchodząc do mieszkania widzimy funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje ogromne możliwości aranżacyjne. Jasną kuchnia oraz salon z wyjściem na duży balkon to podstawowe atuty nieruchomości. W kuchni jest wyznaczona strefa jadalniana, co pozwala na zjedzenie posiłku przy stole. Balkon nie wychodzi na główna ulicę dlatego możemy cieszyć się ciszą oraz spokojem pijąc poranną kawę. Sypialnia posiada pakowną szafę w zabudowie. W całym mieszkaniu zostały wymienione grzejniki.
STAN PRAWNY
Jest to mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z przypisaną piwnicą.
Czynsz miesięczny to 684zł 

Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

  • Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m²
  • 6 piętro w 16-piętrowym bloku z windą z 1987 roku
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Grochowska
  • Balkon, piwnica
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Warszawa Praga-Południe, Grochowska Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.