Łódź Widzew
ul. Tomaszowska
lokal na sprzedaż Bez pośrednika

Lokal Łódź Widzew, ul. Tomaszowska
Cena
2 500 000
Powierzchnia
413
Cena za m²
6 053
Łódź Widzew · 2 500 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Lokal Łódź Widzew, ul. Tomaszowska. Zdjęcie 1
Lokal Łódź Widzew, ul. Tomaszowska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 75 000 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam budynek handlowo-biurowy-usługowy 3 kondygnacyjny z 1988 r murowany wolnostojący powierzchnia zabudowy 254 m2 , powierzchnia użytkowa 412,28 m 2 wraz z działką o powierzchni 0,1078 ha ( wymiary działki 18, 34 m×60,65m ×11,37m×60,07m). Teren działki płaski w większości utwrdzony kostka betonową i grysem, ogrodzony. Teren funkcjonalnie połączony z sąsiednią działką o powierzchni 897 m2 którą jest do wydzierżawienia ( działką może służyć jako np .parking )Obecnie w budynku funkcjonuje sala weselna . Lokalizacja ul. Tomaszowska 82 Łódź. Teren bardzo atrakcyjny z powodu bliskości centrum spedycyjno- magazynowe panatonii. Działka wraz z budynkiem znajduje się przy samym rondzie u zbiegu ulic Jędrzejowska- Tomaszowska. Budynek ocieplony z nowymi oknami typu pcv posiada dostęp do sieci miejskiej wodociągowej , energii elektrycznej, telefonicznej i gazowej, kanalizacja sanitarna jest lokalna w postaci 2 szamb.ppwierzchnia użytkowa parteru 167 m2, I piętro 160 m2, II piętro 85,95 m2 z możliwością rozbudowy do 160 m2, ogrzewanie budynku piec gazowy plus klimatyzatory typu split 6 szt. Podana cena uwzglednia całe wyposażenie budynku ( również urządzenia gastronomiczne ). Budynek może służyć jako biuro firm, hostel/hotel pracowniczy z uwagi na popyt w tym rejonie na pracę osób z zagranicy, pawilon handlowo-usługowy. Tylko poważne oferty.

  • ul. Tomaszowska, Łódź Widzew
  • Na sprzedaż lokal o powierzchni 413 m²
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.