Szczecin Centrum
al. Bohaterów Warszawy
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
560 000
Powierzchnia
106
Cena za m²
5260
Piętro
3
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin Centrum, al. Bohaterów Warszawy. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Mieszkanie w centrum położone przy al. Bohaterów Warszawy o powierzchni 106,46 m2. Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 pokojów, osobnej kuchni, dwóch łazienek jedna z wanną i wc, druga z kabiną prysznicową, osobnego wc pomieszczenia gospodarczego oraz przedpokoju. Na podłogach w pokojach wycyklinowane drewniane deski.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. W pobliżu komunikacja, sklepy, szkoły, uczelnie. Doskonała lokalizacja pod inwestycję wynajmu.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.  

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 106,46 m²
  • 3 piętro w 3-piętrowym budynku
  • Szczecin, Centrum, al. Bohaterów Warszawy
  • Balkon, osobna kuchnia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum, Bohaterów Warszawy Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.