Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatne niezależne doradztwo i porównanie wielu banków.

Szczecin Niebuszewo
ul. 5 Lipca
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
499 000
Powierzchnia
94
Cena za m²
5287
Piętro
3
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Lista zdjęć

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 94,39 m (powierzchnia całkowita 107,33m) znajdujący się na trzecim piętrze wyremontowanej kamiennicy przy ul. 5 lipca w Szczecinie. W roku 2017 r., wymieniono pokrycie dachu, a w 2019r., ocieplono i odnowiono elewację budynku. Mieszkanie słoneczne, okna od strony południowo- wschodniej z których rozpościera się widok na Szczecin i od strony północno- zachodniej . Na mieszkanie składają się: - przedpokój dolny o pow. 4,16 m, zabudowany szafami typu komandor -łazienka o pow. 9 m, w pełni wyposażona , w tym wannę oraz prysznic. Atutem jest wydzielenie wc wraz z pralką do oddzielnej strefy. Łazienka posiada duże okno. - salon o pow. 24,64 m, w którym położono nowe panele. - kuchnia o pow. 18,16 m , wraz z zabudową kuchenną , wolnostojącą lodówką, płytą gazową, zabudowanym piekarnikiem i spiżarką. Pomieszczenie posiada dwa duże okna. Łączy ono również poziom dolny z górnym. - przedpokój górny o pow. 10,36 m , w którym znajdują się dwie szafy, oraz dodatkowe drzwi wyjściowe na klatkę schodową. - na poziomie górnym znajdują się trzy sypialnie o pow. 18,67 m, 14,14 m oraz 7, 7 m. Sypialnie posiadają okna pałaciowe. Największa sypialnia posiada dodatkowo okno lukarne. Do lokalu doprowadzone są wszystkie media. Ogrzewanie gazowe indywidualne. Do lokalu przynależy piwnica o pow., 8,16m i wydzielona część suszarni. Lokal dostępny wraz z częścią wyposażenia. Okolica spokojna i zielona ( w pobliżu park oraz Ogródek Jordanowski) , bardzo dobrze skomunikowana. Przystanek tramwajowy linii 4,5 ,7,9 oraz autobus 86. W pobliżu szkoły, przedszkola, szpital, sklepy. Zapraszam na prezentację.

  • Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 94,39 m²
  • 3 piętro w kamienicy
  • Szczecin, Niebuszewo, ul. 5 Lipca
  • Piwnica
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Niebuszewo, 5 Lipca Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą!
Tylko 411 zł miesięcznie za każde 100 tys. zł kredytu.

Chcesz poznać szczegóły?
Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.